AVON само за представители - КАМПАНИЯ 06 - Тема 128

  • 16 003
  • 249
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 267
Толкова съм доволна - цялата 6 кампания ще съм извън града!!!
За тези, на които им се рехабилитира по НОИ мога да споделя по процедурата, а след 7.5. - и дали съм доволна.
Днес пуснах поръчка - с доставка ... в северна България Crazy
Набутах се с малко Анюта и с Великденския (си) комплект.
Хубав и светъл празник от мен!
  bouquet

# 31
  • Мнения: 14
Здравейте имам въпрос
на стр.49 има предложение за парфюм на цена всеки два за 50 лева
Въпросът ми е дали ако поръчам един парфюм ще дойде на цена от 25 лева.
Става въпрос за парфюмите City Rush

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Ако пишеше цена 25 лв., щеше 1 парфюм да ти струва 25лв. Ясно пише 2 за 50, значи 2 за 50. Един ще е на нормална цена.

# 33
  • Мнения: 14
Ако пишеше цена 25 лв., щеше 1 парфюм да ти струва 25лв. Ясно пише 2 за 50, значи 2 за 50. Един ще е на нормална цена.
И аз така си мислех , но реших да попитам за всеки случай.Благодаря за отговора и Успешна кампания .

# 34
  • Мнения: 13 815
Успешна кампания на  всички ! Вчера и аз пуснах поръчка с кремовете на Аню, но още не са я фактурирали.. чудя се дали няма да ни прецакат че трябвало да поръчаме и първите два....  Rolling Eyes Thinking

Звъних вчера да питам в кол центъра. Щото ме интересуваш дали мога да пусна да кажем три поръчки с кремове за над 60,00 лева за съотвено бързащите и не чак толкова клиенти. От кол-центъра ми обясниха че в 60-те лева не е задължително да е Аню ревърсалист и че мога да пускам колкото искам по 60 и да ползвам мотивационния процент. Подаръка ще получа еднократно но то е ясно от това как е описана мотивацията.

# 35
  • Мнения: 70
Привет и в новата тема. Благодарим Кате   bouquet

# 36
  • Мнения: 3
Вече се отварят фактурите,имам и парфюмчето от мотивационната програма....И нищо друго интересно,защо няма мотивационна програма ,като "Червената колекция"????

# 37
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моляяя виии, кажете, къде четете за този комплект?!
Нямам такова инфо, а според моите сметки трябва да имам такъв подарък! Попадам в тази категория! Помогнете, може инфо и на лични!

# 38
  • Мнения: 150
здравейте боядисахте ли яйчицата  easter ? Искам да попитам за кремовете Anew да речем че поръчам кремовете за 60 лв и имам още събрана поръчка към 50 лева тази отстъпка от % на цялата обща поръчка ли ще е или само на 60 лв,съжалявам ако въпросът ми е глупав но това ми е 2 кампания и съм още несигурна

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 20:28 от talasamka

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 221
talasamka, в темата не пишем проценти!
Процентът за кремовете си важи само за тях. За останалата част от поръчката ползваш т.нар. достигнат %, който е според стойността на поръчката ти. Има, обаче, някои продукти, които са на фиксиран % -едните са различни за всяка кампания, а другите са некозметичните. Първите са упоменати в съответния Фокус, а вторите са с 5% над тях.

# 40
  • Мнения: 150
съжалявам  Embarassed не може ли да се изтрие

# 41
  • София
  • Мнения: 4 178
съжалявам  Embarassed не може ли да се изтрие
Само ти можеш, докато не е късно. Влез на редактиране

# 42
  • Мнения: 150
съжалявам  Embarassed не може ли да се изтрие
Само ти можеш, докато не е късно. Влез на редактиране
Благодаря за всички отговори аз тъкмо се зарадвах викам си ще  ги поръчам и парфюмче ще си имам ама май този месец няма да се възползвам от нищо

# 43
  • Мнения: 5 386
Постнах се в предната тема в бързината, а то имало нова тема, затова се местя тук с вече написаното
 Simple Smile Привет. Имам си фактура и п-м Интринг. Нямам недостиг.
   Ако някой все още се бои да повярва на написаните условия в мотивационната програма, по-точно тези за ниво II, да не се тревожи. Не е нужно да има Ривърсалист кремове за 30 лв.
Аз нямах, пуснах 5 броя Аню от другите серии.

Раздадох брошури и мостри, но без презентиране. Имах от Ейвън изпратени 10 тестови карти за възрастта на кожата и подбор на  нужния крем, а и доста безплатни мостри Ривърсалист получих...

Така че, който иска да поръчва, които иска - не. Чух една клиентка, че си купила азиатска козметика от Гработо- ами, пожелах й успех....и аз пазарувам оттам, но не и козметика. Ако нещо не хареса от Ейвън, го връща, а от фирмите от Гработо може да чака "от умрял писмо". А тя е от гевезаните, дето все нещо им "убива".

ПП Не зная дали ми трябват тези чаши...лесно и бързо ще ги счупя... Но пък имам кафемашинката, дето им подхожда и си бяха уж в комплект...

# 44

Общи условия

Активация на акаунт