AVON само за представители - КАМПАНИЯ 06 - Тема 128

  • 16 011
  • 249
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 284
И аз съм фактурирана!Имам и парфюмче  Heart Eyes
И аз получих мейл с новите цени за Великден за доставката,за това ли говорите и вие? Rolling Eyes
А чашите ги виждам сега,но не ми и трябват.

# 46
  • Мнения: 265
И аз съм с фактуриран Интриг  Heart Eyes.

Катенце   bouquet!

За всички в темата  Hug, а на Ивчо много целувки - Брадицата ще се погрижи да ги предаде  Heart Eyes .

# 47
  • Мнения: 78
Момичета, отварям си пощата- писъмце от Ейвън, което започва...."Ти си прекрасна личност.."и т.н. едни пожелания за релакс и да получа това, което заслужавам Joy  Още на прекрасната личност  се развеселих много. Давайте, Ейвън, заслужавам по-голямо жилище, нова кола и почивка на Карибите, но  ще се примиря и с мързелуване днес - дъждовно, с книжка под завивката.
  Весели празници на всички easter

# 48
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте момичета  ! От миналата година 9 Кампания съм координатор в Ейвън Simple Smile
Ще ми е приятно да се запозная с вас и да ме приемете в тази интересна група .
Честити празници и да почиваме , че сега ни се е паднало Wink

# 49
  • Мнения: 686
Някой ако има мейл за подаръка за ТОП за Великден, моля да ми го сподели на лични.
Имам чувството,че нарочно ме пренебрегват. В сряда вечерта щях да пускам поръчка, но се спрях, защото се сетих за "подаръка" ми за Великден, звънях им в колцентъра и казаха, че най-късно в четвъртък ще има информация на сайта, нищо подобно. Ни вопъл, ни стон, ни информация, ни мейл.

Весели празници и от мен  bouquet

# 50
  • Мнения: 14
Пуснах една малка поръчка днес и всичко светеше в зелено , но друго ми направи впечатление .
Имам поръчан парфюм TTA Forever  , когато въведох кода ми изписа правилното име на продукта и си мислех , че всичко е наред но после във фактурата забелязах ,че срещу кода 32508 който отговаря на TTA Forever ми е сгрешено името на продукта и са написали  код 32508 но за името на продукта излиза TTA Amour.
Дали ще ми пристигне правилния парфюм TTA Forever , при условие че съм си въвела правилния код и навсякъде ми излиза правилния парфюм а във фактурата ми излиза правилния код но с друго име.

# 51
  • Мнения: 13 815

Дали ще ми пристигне правилния парфюм TTA Forever , при условие че съм си въвела правилния код и навсякъде ми излиза правилния парфюм а във фактурата ми излиза правилния код но с друго име.

Ако се окаже все пак че са ти изпратили Амур вместо Форевър и грешката е тяхна може да го върнеш с искане за подмяна.

# 52
  • Мнения: 3
Здравейте! И аз някъде от 9 кампания съм представител и до сега куп подаръчета получих Simple Smile Предлагат ми да стана координатор но се чудя защото освен големия процент някой хора казват че се прецаквали и се отказвали от този пост. Въпросът ми е какви са условията и как мога да се прецакам Grinning

# 53
  • Мнения: 3
Здравейте! И аз някъде от 9 кампания съм представител и до сега куп подаръчета получих Simple Smile Предлагат ми да стана координатор но се чудя защото освен големия процент някой хора казват че се прецаквали и се отказвали от този пост. Въпросът ми е какви са условията и как мога да се прецакам Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 239
Христос Воскресе!

Докато се наканя да седна,вие сте изписали 4 страници  Hug
Бъдете живи и здрави и спорна кампания!

# 55
  • Мнения: 5 386
 Dessy97, вероятно ще се иска от теб като координатор или лидер екип да натискаш подопечните ти представители да пускат редовно поръчки,иначе ти пада печалбата и не си покриваш нивата.
 Ще те карат да правиш представителни изяви с цел зарибяване и улов на нови представители,защото групата ти трябва да расте и да гоните по-високи върхове/обороти/... Понякога ще трябва и да манипулираш хората си само и само да ги подмамиш да пускат поръчки, а може и на улицата като "викач" и пазарски търговец да ти се наложи да работиш Wink, на конференции може като артист или модел да те ползват...
   На мероприятия съм виждала "роли", които хич не бих се съгласила да изиграя.
   Надявам се си разбрала  какво имах предвид.

# 56
  • Мнения: 51
Христос воскресе !!!
Желая ви здраве и успехи в личен план.
Успешна кампания.

# 57
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Христос возкресе!

Желая на всички да сте живи и здрави, много слънчеви усмивки и пролетно настроение!
  bouquet

И много подаръци от новите кампании! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 14
Христос Воскресе !Живи и здрави да сте всички Simple Smile  newsm51

# 59
  • Мнения: 3
Dessy97, вероятно ще се иска от теб като координатор или лидер екип да натискаш подопечните ти представители да пускат редовно поръчки,иначе ти пада печалбата и не си покриваш нивата.
 Ще те карат да правиш представителни изяви с цел зарибяване и улов на нови представители,защото групата ти трябва да расте и да гоните по-високи върхове/обороти/... Понякога ще трябва и да манипулираш хората си само и само да ги подмамиш да пускат поръчки, а може и на улицата като "викач" и пазарски търговец да ти се наложи да работиш Wink, на конференции може като артист или модел да те ползват...
   На мероприятия съм виждала "роли", които хич не бих се съгласила да изиграя.
   Надявам се си разбрала  какво имах предвид.
Да разбрах те, но ако има координатор тук ще искам да ми обясни какви са тези данъци които трябва да плащам веднъж годишно и колко парички получавам от моите представители и примерно ако някой от тях не пусне поръчка за една кампания целият бонус ли ми се губи или само върху този представител

Общи условия

Активация на акаунт