AVON само за представители - КАМПАНИЯ 06 - Тема 128

  • 16 025
  • 249
  •   1
Отговори
# 60
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Христос Воскресе!  easter

 dessy97
, не знам удачно ли е да ти се обяснят нещата тук, в темата. Защо не попиташ координаторката си, или там която те натиска да станеш координатор за тези условия и начин на работа като координатор. Мисля, че ти дължат отговор поне на тези въпроси. Колко е печалбата, какво да правя, други подобни въпроси...., та това не може да се разясни току така тук.

 Така мисля аз. Дано не бъда нахапана, че го казвам.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Я да ви наръся малко яйчица, ако сте си изяли вече вашите Mr. Green Честит празник, "колежки"!

 Hug за всички и на Ивко всичко е предадено (да си докладвам аз)

# 62
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Брадичке, и от мен силни гуш, гуш, гуш на Ивко. Милото ми бандитче!  Heart Eyes

 Едва преди малко извадих каталог 6, още не съм го гледала и така го бях прибрала, че едва ли щях да се сетя за него. Но ме питаха за една чанта и се наложи да го търся. Пътната чанта от стр. 90/91 - имате ли някакво мнение за нея?

# 63
  • Мнения: 5 390
Честит празник! easter

Това са мои снимки,правени април'14г.,Букурещ...:
Скрит текст:

# 64
# 65
  • Мнения: 114
Честит Празник, момичета! easter Да ни е светло в душите, сърцата, домовете и да сме по-добри и милостиви един към друг! Танитка, със здраве да си я ползваш чантата и аз ти благодаря за размяната. Както и на Туиг, която отново ми направи услуга и ще получа още един парфюм Интриг, благодарение на нея. Нямам представа какъв е аромата, дано да ми пасне. От 3-4 дни ми звъни телефона и изписва - няма информация. Да не би от ейвън да се опитват да се свържат с мен за таблета, пък да не могат.  newsm78 Mr. Green

# 66
  • Мнения: 166
Здравейте, пуснах поръчка в четвъртък след 14 часа, и се чудя дали ще дойде утре, или в сряда?

# 67
  • Мнения: 284
Христос Воскресе! easter Бъдете живи и здрави и много обичани! Heart Eyes Аз утре си чакам кашончето,нямам търпение да си видя чантата

# 68
  • Мнения: 13 876
Здравейте, пуснах поръчка в четвъртък след 14 часа, и се чудя дали ще дойде утре, или в сряда?

дори няма смисъл от чудене - има си график.


Христос Воскресе момичета! На всички желая мир и любов!

# 69
  • Мнения: 150
Христос Воскресе.Ако някой си е поръчал или има намерение чантата която ще я има К7 Анне много моля да сподели някоя снимчица  Heart Eyes

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Христос Воскресе.Ако някой си е поръчал или има намерение чантата която ще я има К7 Анне много моля да сподели някоя снимчица  Heart Eyes

Прочете ми мислите. И аз съм и хвърлила око. Heart Eyes

Христос Воскресе!
Живи и здрави. Hug easter

# 71
  • Русе
  • Мнения: 633
Привет, честит празник на всички.
Още не съм се записала с поръчка, но до края на кампанията се надявам да успеем. Wink

# 72
  • Мнения: 686
Късно снощи пуснах поръчка и о, изненада, Ерве Леже е вече в недостиг  Rolling Eyes.

# 73
  • Мнения: 3
Здравейте
Днес взех кашоните и леко съм се объркала,вместо брошури за кампания 7,съм си взела 20бр отново за кампания 6!Възможно ли е да ги върна /замяна/????

# 74
  • София
  • Мнения: 1 731
Здравейте
Днес взех кашоните и леко съм се объркала,вместо брошури за кампания 7,съм си взела 20бр отново за кампания 6!Възможно ли е да ги върна /замяна/????

По-скоро не. И на мен ми се е случвало, координаторката ми не съдейства. Много ми беше тъпо.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт