Отговори
# 45
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Биби  Hug ,много хубави яйчица и козунака е станал добре  smile3501

Зиз  Hug  благодаря,че ни информираш за Мими,много се радвам,че Цецко е по-добре,дано за празника вече да е напълно здрав  fingerscrossed  Praynig

Лава  Hug Heart Eyes Hug

# 46
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 403
Ето ме и мен, чак сега се прибирам, но понеже утре няма да съм на работа, се наложи да поостана....

Като ви чета, май никой не е имал моя проблем със зъб- мъдрец дето дърт варненски хирург каза че му се случва 20-тина пъти в годината да оперира... Една седмица бях сутрин и вечер на системи с Ефлоран и Метил Преднизолон... Докато ми слагаха Преднизолона, нито ме болеше нито ми личеше по нещо че съм прясно оперирана, оток никакъв ядох 2 часа след интервенцията... След седмица като ми го спряха главата ми се поду като футболна топка и така един месец с оток и болка в дясното ухо... много зле бях, комбинирах по три обезболяващи ooooh!
Всичките производни на кортизона свалят отока за часове, но това вещество не е безобидно, ползва се в случай, че зорът е голям и не се търпи Peace

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 20:35 от Беллора

# 47
  • Мнения: 21 201
Привет на всички Ви, Hug.... Hug че да не изпусна някоя.

Свещи, 1dating романтика, txtloves а може би. luvbed

https://www.youtube.com/watch?v=sf53qrb5_6c&feature=youtu.be

# 48
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 403
Пак нещо се сбъгяса при мен и не мога да пиша на кирилица- преди малко и с кредора не можах , сега обаче пиша с него newsm78

Привет на всички Ви, Hug.... Hug че да не изпусна някоя.

Свещи, 1dating романтика, txtloves а може би. luvbed

https://www.youtube.com/watch?v=sf53qrb5_6c&feature=youtu.be

Наде, на мен не ми се вярва, че ще се случи нещо по тънката част- ще стигнат до някъде и ще се спрат Peace До вчера си играеха на срамотни хлапенца и сега легло..да бе ooooh! От няколко седмици рейтинга върви надолу и им трябва нещо различно от обичайните лостове с пеенето и целувките, защото последните им серии всичките си приличат... Аз съм запомнила само пеене, целувки и ядене Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 21 201
Ивче, все ми е тази докъде, ще стигнат Мирка и Яман.
Само като видях трейлъра и на мига реших, че, ще пропусна утрешния епизод.

# 50
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 403
Ивче, все ми е тази докъде, ще стигнат Мирка и Яман.
Само като видях трейлъра и на мига реших, че, ще пропусна утрешния епизод.


Аз ще погледам да видя докъде ще стигнат... и дали съм познала за тънката част tooth

# 51
  • Мнения: 21 201
Тънка, дебела, не ме вълнува частта Мирка/Яманко-Серка/Чаатайчо.
 hahahaТи пак много си запомнила, цели три неща,  аз и толкова не съм. Joy

# 52
  • Мнения: 2 788
Благодаря за темата  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Прегръдки за всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 53
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хубава вечер от мен,сладурки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  до утре  Hug Hug Hug

# 54
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
http://www.youtube.com/watch?v=NAcF4ikgfG0

 dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing

# 55
  • Мнения: 0
До никъде няма да стигнат сигурно, пък може би, тя Еджето може да измисли нещо за да покачи ниския рейтинг  hahaha hahaha hahaha

# 56
# 57
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Да седна днеска и аз на тоя лаптоп бе  Mr. Green
На мен Бел,ми изписа Клиндамицин,и ми се струва,без да чакам отока,ще го почвам май,той е за инфекции  ooooh!
Зизуно,браво на Цецко,а дано са си в тях за празника  Hug
Лава,и на вас бързо оздравяване Hug,абе какво стана баш по-празниците цъфнахме  ooooh!
Видях и аз фрагмана им,и направо са отврат и двамата  Sick

# 58
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 403
До никъде няма да стигнат сигурно, пък може би, тя Еджето може да измисли нещо за да покачи ниския рейтинг  hahaha hahaha hahaha

Тони, той рейтингът не е нисък, но като си помислим че е виждал и значително по-добри времена... а и последната амплитуда с Карагюл е вече 4%- преди горе долу бяха към 2%  Whistling Определено трябва да се задействат преди да са изтървали коня в реката tooth

Ще видим какво ще стане- в ЗП дето  ББ си вдигаха волтажа през целия първи сезон се награбиха чак в последнат асерия на сезона, а тук дето се гледат като лапетии от пети б клас  и изведнъж в леглото  newsm78

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 22:03 от Беллора

# 59
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509

Да сложа хубави китки,за Дидолина  Heart Eyes Hug Hug

И да се потъркалям ,мераклийската за съня на Зизуна

Общи условия

Активация на акаунт