Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Ох Ирчееее, дано Praynig не се влошиш.
Зиз, абе какъв е този сън беееее, ама сте я утрепали кой с каквото има?! Joy
Вани. Hug
Яман-Мави. newsm47

# 31
  • Мнения: 5 591
  wavey


Зиз,страшен сън  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ирка spoko



# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелче, не се прай...и ти беше в съня ми, само , че не те виждах и замераше... Joy Joy Joy

Нарцисчева spoko hug

# 33
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
smile3507

Лелеле, да си разкажем съня....нема прайм пойчи балони... Naughty

Та, сънувям аз, че Нарцисчева ни повела в един фитнес салон...не знам къде е...та не мой да кажем у коя държава бехме... Naughty
У фитнеса Чачо блъска в един ъгъл и Нарцисчева размахва неква линия и ни вика, че ше ни докаже, че Чачо има несъразмерни гърди и пие анаболи...(само да уточним, че в съня ми бехме всички...не виждах всички, че не ги познавам визуално, ама знаех, че сме всички...ох, как го обясних... Shocked) И кат зела да подскача покрай него, че е ниска и вика: "Що лъжеш, че не пиеш анаболи бе...я се виж" Crazy Оня така... Shocked Shocked Shocked Shocked и сао се дърпа назад дигнал ръце и вика : "Трай ма...ше ви дам билети за концерт...сао млъкни" ooooh!

После сме се подредили в неква зала и сме наседали...групата дет не знам е назад...другите дет знам сме отпред...и почват да пеят Чачо и Сера (Комикса) и оная почва да грачи, ама Чачо свиреше добре...
Дис момент Габа почва да дава нареждания и вика..."Вадете стоката" и кат почнахме да замераме Сера с кой кво си носи...домати, портокали...ябълки... ooooh!
Най-гадна беше Профче, дет седеше далече от мен и само и скивах косата  и офъргваше Сера с яйцата за Великден...и вика : "Сичките ше ги фърла и нема да боядисвам...Бетоновоза е на диета..."
Тера вика: А, така...и аз мразим Великден, ама добре,ч е не замеряме с агнета...

Некъде в далечината чувам РенУ да се смее и до нея чуем Нарциса да вика: "Булка, аз нема си абим продуктите, че съм маала кандила за СерТай...ама чекам да излезе Джема и почвамИ..."


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

15 минути не мога да спра да се хиля и да напиша нещо.  hahaha
Направо умирам за сънчЕтата ти.  hahaha

Ирче,  Hug  spoko пий нещо срещу болките!

Наде,  Hug  Лава,  Hug  Рони,  Hug  Линко,  Hug  Релаксче,  Hug  Дани,  Hug

# 34
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ей, как сте бе Хубавелки - Хухавелки,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug права е Зизу, нещо голямо затишие тези дни.

Да завалим ДиДи и ЗиЗу - страхотно красиви романтики + ужасно смешни и готини комикси
Скрит текст:

аз ще съм си тук почивните дни, така че ако има и други ще е се радвам  Heart Eyes

абе Зизу, какви са тези кошмари малееееееееееееее

Профи, що така те строяват тези твои щерки,   Hug я какъв си сладур  Heart Eyes

Линка,  Hug Hug Hug

Наде,  Hug Hug Hug Hug

Бел,
 Hug Hug Hug Hug Hug

Ирка,  Hug Hug Hug Hug

Дани,
 Hug Hug Hug Hug Hug

за всички, които пропуснах  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 35
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Здравейте, дамииии! wavey

Да се запиша в новата тема, че ще ви отърва края... Laughing

Благодаря за новата темичка! newsm51 newsm51 newsm51

Йоанчето се е появила... Hug Heart Eyes Heart Eyes

Зиз, Hug Heart Eyes Heart Eyes страшен сън... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Наде, Hug Heart Eyes Heart Eyes Ирче, Hug Heart Eyes Heart Eyes Профи, Hug Heart Eyes Heart Eyes Линче, Hug Heart Eyes Heart Eyes Лава, Hug Heart Eyes Heart Eyes Релаксче, Hug Heart Eyes Heart Eyes Мариетке, Hug Heart Eyes Heart Eyes Дани, Hug Heart Eyes Heart Eyes и ако съм пропуснала някого... Hug Hug Hug

# 36
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Илде,  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Миши  Hug Heart Eyes Heart Eyes  Звездичке  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Сладурка е Хазал,определено сега като се е стопила толкова много не можеш да й дадеш годините,на които е,прилича на 18-19 годишна  Flutter

# 38
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
 hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

 Grinning Grinning Grinning Heart Eyes
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 19:11 от *ДанИ*

# 39
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Привет ,сладурки ! 55
Ирче,патила съм зъби и направо не ти завиждам.Дано се оправиш по-бързо и отмине тази инфекция.
Лава,дано всичко е наред с детето. Peace
Вече като чуя,че някой е дигнал температура и ми иде  ooooh!
Аз съм на тръстиката точно на празниците,та със сигурност ще съм на линия.
Зиз,имаш ли новини за Мичони?
Те това правих днес
Скрит текст:

Козунака вече е ометен. Laughing

И като видях във фейса товаhttp://gecce.com/foto-galeri/unluler/serenay-sarikayanin-en-seki-fotograflari бех те така  Shocked  Shocked  Shocked ooooh! Кое е сексито точно незнам.Едната гърда и е напред ,другата настрани  Whistling

# 40
# 41
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Аз дремнах,ама нищо не сънувах  Mr. Green
Ама една тъпа болка имам,то дето ми рови с една машина ,как няма ме боли я,кой знае по-Великден как ще се подуя баш ,ей писна ми значи  Crossing Arms

# 42
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Аз дремнах,ама нищо не сънувах  Mr. Green
Ама една тъпа болка имам,то дето ми рови с една машина ,как няма ме боли я,кой знае по-Великден как ще се подуя баш ,ей писна ми значи  Crossing Arms
spoko spoko spoko

# 43
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мичка е добре и Цецко се оправя...Праща поздрави и ни чете, ама не може да пише. Peace
Надява се за Великден да си е вкъщи...а дано... Praynig

Ох, бе Нарцисчева hug spoko

# 44
  • Мнения: 5 591
Миши  Hug Heart Eyes Heart Eyes  Звездичке  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Сладурка е Хазал,определено сега като се е стопила толкова много не можеш да й дадеш годините,на които е,прилича на 18-19 годишна  Flutter



 Peace Peace Peace

Илде  Hug
 Биби  Hug
Скрит текст:
,от сутринта не е вдигал температура,дано не вдигне пак.Педиатърката каза,че гърдите му са чисти.Взеха му секрет от нослето за изследване.Резултата ще е готов  след празниците.Изписа му сироп за кашлицата , хапчета за гърлото и спрей за носа.Дано се оправим с тези лекарства,че преди около два месеца се наложи да лежим в болница.Изкара много тежко грип. Tired Темературата снощи свалих с Хексалгин.
Записах си рецептите за сваляне на температура дето бяха постнати в темата.Дано не ми се налага да ги ползвам. Praynig

Ирче  Hug романтиче  Hug

Хубава вечер на всички.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 20:25 от лава

Общи условия

Активация на акаунт