Отговори
# 15
  • Мнения: 11 820
  bouquet Как беше сайта,който сваля клипове от тубето  newsm78

# 16
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
  bouquet Как беше сайта,който сваля клипове от тубето  newsm78
Vloader-bg Peace

# 17
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Гушки, цунки и много благодарности за:
романтиката на Диди - много пролетна, много великденска, много нежна -

смеха на Зиз -  rotfImbo Диарбекир, среднощни хабери  rotfImbo -

уютното ново покривче на Зиз, под което да се приютим -

Релаксче, аз ползвам приложението на Мозилата - DownloadHelper, а ако клипчето е с някакви защити непозволяващи това, ползвам Freemake Youtube Converter, която програма съм си дръпнала на компютъра. Ако натиснеш зеления бутон Download под всеки клип в тубата, ти се отваря възможността за изтегляне и инсталиране точно на втората програма, а после можеш да си дръпнеш самото клипче във формат какъвто желаеш. Hug Peace

Мен снощи малката щерка ме навря в кучи гъз, че днес съм имала намерение да боядисвам яйца и се наложи да ги оставя за събота. Rolling Eyes Пусти му мерак за рисуване. Ама вярно, че в събота като се съберем трите, такова творчество развихряме, че после да ти е жал да ги чукаш тия яйца.  Laughing

# 18
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Китки на Дидолина,когато се прибера,че сега през тела,са много мизерни китките  Mr. Green

# 19
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Вие тук ли сте се метнали,аз ставам и викам много кротко в темата  Grinning

Айде сега малко росни китки да раздам намокрени от дъждеца навън  Grinning

Зиз,страхотно ново крило,а комиксите са трепач,особено бонуса е гоУем хит  Joy Joy Joy Joy Joy
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


И на Диди,за чок гюзел ФЕмирчетата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


И за всички да угодим малко на небцето    chef
Скрит текст:



Ирче  Hug Heart Eyes  стискам палци при зъбаря всичко да мине бързо и безболезнено  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Наде  Hug  весело изкарване и на теб на празниците  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

И сега да ви изброя всички  Тути  Hug Heart Eyes  Зиз  Hug Heart Eyes  Наде  Hug Heart Eyes Ирче  Hug Heart Eyes  Лава  Hug Heart Eyes Линче  Hug Heart Eyes  Джери  Hug Heart Eyes  Тони  Hug Heart Eyes  Белл  Hug Heart Eyes  Гале   Hug Heart Eyes  Миленче  Hug Heart Eyes  Профи  Hug Heart Eyes



П.П. Докато напиша,Ирчето се е върнала от зъбара  Grinning

# 20
  • Мнения: 21 201
Дани. Hug
Ирче
Скрит текст:
как мина?
Скрит текст:
Днес не ми е ден. Cry
Класната ми се обади заради синковеца, че прескачал парапети в у-ще а сега и за капак прочетох статии според които ако не се вдигне рейтинга на КСШ сериала, ще свърши в средата на Юни. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 6 105
Здравейте   Hug Пиша ви от тела и не мога добре да видя красотите ви,но ви благодаря за поредната тема,с която ни радвате.  Hug
Зиз,Джоузеф да не се е събрал пак с оная от отмъщението?Тя не беше ли го оставила заради свой колега от серила?

# 22
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
smile3507

Лелеле, да си разкажем съня....нема прайм пойчи балони... Naughty

Та, сънувям аз, че Нарцисчева ни повела в един фитнес салон...не знам къде е...та не мой да кажем у коя държава бехме... Naughty
У фитнеса Чачо блъска в един ъгъл и Нарцисчева размахва неква линия и ни вика, че ше ни докаже, че Чачо има несъразмерни гърди и пие анаболи...(само да уточним, че в съня ми бехме всички...не виждах всички, че не ги познавам визуално, ама знаех, че сме всички...ох, как го обясних... Shocked) И кат зела да подскача покрай него, че е ниска и вика: "Що лъжеш, че не пиеш анаболи бе...я се виж" Crazy Оня така... Shocked Shocked Shocked Shocked и сао се дърпа назад дигнал ръце и вика : "Трай ма...ше ви дам билети за концерт...сао млъкни" ooooh!

После сме се подредили в неква зала и сме наседали...групата дет не знам е назад...другите дет знам сме отпред...и почват да пеят Чачо и Сера (Комикса) и оная почва да грачи, ама Чачо свиреше добре...
Дис момент Габа почва да дава нареждания и вика..."Вадете стоката" и кат почнахме да замераме Сера с кой кво си носи...домати, портокали...ябълки... ooooh!
Най-гадна беше Профче, дет седеше далече от мен и само и скивах косата  и офъргваше Сера с яйцата за Великден...и вика : "Сичките ше ги фърла и нема да боядисвам...Бетоновоза е на диета..."
Тера вика: А, така...и аз мразим Великден, ама добре,ч е не замеряме с агнета...
Некъде в далечината чувам РенУ да се смее и до нея чуем Нарциса да вика: "Булка, аз нема си абим продуктите, че съм маала кандила за СерТай...ама чекам да излезе Джема и почвамИ..."

# 23
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
От телефона,нямам емотиконата,дето се търкаля и набива глава,ама много се смях с тоя сън ,много,а как ми е парализирана едната страна,все едно инсулта ме е пернал,беше много трудно се засмея ,като хората,вадете стоката  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 11 820
Ох МА зИЗ  Joy Joy Joy АН ТЪЙ ПРОДУКТИТИ ПО дЖЕМА САО  Mr. Green Joy Joy Joy Сис,Джоузеф си е с неговата Приша  Peace

# 25
# 26
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Леле,Зиз  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo  чеки,че има още  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 27
  • Мнения: 11 820
На Кеню цигулката  Mr. Green - Защо всеки път, когато свиря на цигулка, ми се потят ръцете?
- Това не е пот...Цигулката ви плаче...

# 28
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Наде,прави ми канали,и ми остави отворен зъба,че нямало да го има за празниците,а съм с тенденция да се подуя,така че ми предписа и антибиотик,ако почнело и да ме боли много,че каква инфекция бил възбудил,с лед за да изтечала гнойта  Sick
Ако вече се наложи спешно,да търся негов колега ,та упойката взе да ме отпуска и почва да ме боли  ooooh!
Та смятам да дремна малко,че и главата ме цепи  ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 426
smile3507

Лелеле, да си разкажем съня....нема прайм пойчи балони... Naughty

Та, сънувям аз, че Нарцисчева ни повела в един фитнес салон...не знам къде е...та не мой да кажем у коя държава бехме... Naughty
У фитнеса Чачо блъска в един ъгъл и Нарцисчева размахва неква линия и ни вика, че ше ни докаже, че Чачо има несъразмерни гърди и пие анаболи...(само да уточним, че в съня ми бехме всички...не виждах всички, че не ги познавам визуално, ама знаех, че сме всички...ох, как го обясних... Shocked) И кат зела да подскача покрай него, че е ниска и вика: "Що лъжеш, че не пиеш анаболи бе...я се виж" Crazy Оня така... Shocked Shocked Shocked Shocked и сао се дърпа назад дигнал ръце и вика : "Трай ма...ше ви дам билети за концерт...сао млъкни" ooooh!

После сме се подредили в неква зала и сме наседали...групата дет не знам е назад...другите дет знам сме отпред...и почват да пеят Чачо и Сера (Комикса) и оная почва да грачи, ама Чачо свиреше добре...
Дис момент Габа почва да дава нареждания и вика..."Вадете стоката" и кат почнахме да замераме Сера с кой кво си носи...домати, портокали...ябълки... ooooh!
Най-гадна беше Профче, дет седеше далече от мен и само и скивах косата  и офъргваше Сера с яйцата за Великден...и вика : "Сичките ше ги фърла и нема да боядисвам...Бетоновоза е на диета..."
Тера вика: А, така...и аз мразим Великден, ама добре,ч е не замеряме с агнета...
Некъде в далечината чувам РенУ да се смее и до нея чуем Нарциса да вика: "Булка, аз нема си абим продуктите, че съм маала кандила за СерТай...ама чекам да излезе Джема и почвамИ..."

rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao е с тоя сън изтрепа рибата rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
"Най-гадна била Профче..." Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ирче, Hugдано няма инфекция spoko
Йо, Hugвидях те на балкона Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт