Хитринки за всякакъв случай - тема 10

  • 89 533
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 589
Накара ме да душа вазелина,рано-рано сутринта.Представи си как съм изглеждала....На нищо не мирише(за мед. Вазелин говоря)

# 691
  • Мнения: 20
Накара ме да душа вазелина,рано-рано сутринта.Представи си как съм изглеждала....На нищо не мирише(за мед. Вазелин говоря)
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти за този смях тази сутрин,искрено се разсмях защото и аз направих същото!!! Simple Smile
 Иначе,благодаря за съвета.изглежда изпробвано,и ще се пробва и от мен,и ще ви кажа резултатите.Мерси пак   bouquet

# 692
  • Мнения: 13 191
В панелно жилище съм с приобщена тераса на кухнята -дървена дограма и вътрешна изолация  - нямам влага
Почти всички, които се оплакват от конденз са с нова дограма.
Чак се чудя дали си струва, заради едната лесна поддръжка да си напълня къщата с мухъл и вода, та и да плащам допълнително за отвори в дограмата, за обезвлажнител, Сано и т.н.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 6 640
ако ти е качествената дограмата - в никакъв случай не я сменяй Peace
Нашата беше толкова изметната, че при най-малкия вятър, завесите се клатеха при затворен прозорец Rolling Eyes
Тази на родителите ми беше добра, но на 30 години вече... Въпреки това ги съветвах, да не я сменят Simple Smile

# 694
  • Мнения: X
При пвц дограма влага има ли?
 Аз съм виждала при алуминиева само .

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 6 640
на нашите е точно ПВЦ Peace
Правил се някакъв термомост за уеднаквяване на температурите, но напълно спасение от влагата няма (освен абсорбатор-а) Peace

# 696
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Има с ПВЦ-то и то много.
Аз имам дървена дограма, но от тези тройнослепените, без чепове и т.н. Имам леееек конденз само най-отдолу на прозорците и то от време на време и на определени места. Примерно в банята след къпане, отварям прозореца и после го затварям, та ако е останала някаква влага. И в спалнята, но там имам плюшени пердета, които пречат да циркулира въздуха, но и там конденза е само най-долу. Сега като сменяме спалнята ще махна и тези пердета и няма да има, убедена съм, защото в двете детски нямам такъв проблем.

# 697
  • Мнения: 483
Ние в апартамента сме с алуминиева дограма и външна санировка 5 см. и нямаме никъде конденз по стените и прозорците. Имаме и парно но не го пускаме, защото и без него със санировката вътре си е топло 22-23 градуса и така ни е добре. Проветрявам през деня по 30-40 минути еднократно.
В кухнята като готвя се изпотяват прозорците но пускам абсорбатора или отварям прозореца и така няма проблем.

В къщата на село сме с ПВЦ дограма и външна санировка 8см. и отново няма конденз по стените в стаите  и прозорците а там никой не живее и се отоплява само, когато сме там. Единствено ми е направило впечатление, че в банята има малко конденз по стената с прозорчето.
Понякога сутрин като се събудим гледам прозорците са се запотили но само малко в основа но не тече по стените нищо.

# 698
  • Мнения: 1 416
Става въпрос за плисирани щори GERSHMAN, ето такива:

http://gershmanbg.com/wp-content/uploads/2014/07/15.jpg

Има ли възможност да се смени плата на щорите?
Точно в същия жълт цвят са и не ми харесва, искам да ги сменя с леко бежавеещ или кремав, това жълто е кошмарно.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Става въпрос за плисирани щори GERSHMAN, ето такива:

http://gershmanbg.com/wp-content/uploads/2014/07/15.jpg

Има ли възможност да се смени плата на щорите?
Точно в същия жълт цвят са и не ми харесва, искам да ги сменя с леко бежавеещ или кремав, това жълто е кошмарно.
Това предполагам трябва да се извърши от специалист.

Ако ползваш спрей за текстил дали няма да се получи  newsm78 ?!

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
момичета,имам драскотина на едната врата на кухнята.От гланц са и явно с нож ли какво е ударено имам поражение...с какво мога да го замаскирам newsm78 лак за нокти?

# 701
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
момичета,имам драскотина на едната врата на кухнята.От гланц са и явно с нож ли какво е ударено имам поражение...с какво мога да го замаскирам newsm78 лак за нокти?
Безцветен гланц едва ли ще покрие драскотината,по коро ще ретушира грапавината.
Коректор за запълване на одраното.
Нещо подобно:
Скрит текст:
Зависи и от  какъв материл е вратата:ПДЧ,МДФ,обикновен  дървен масив.....

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Цветът е бежово и си мислех с бежов лак...май е МДФ с гланц покритие.

# 703
# 704
  • Мнения: 2 820
Имам нужда от вашата помощ. Вчера се разля спирт върху секцията и побеля. Има ли някакъв шанс да се оправи с нещо?

Общи условия

Активация на акаунт