Ужасни киселини!?Помогнете!?

  • 1 952
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 307
Прясно мляко, зелена ябълка, сладолед, газирана вода, сода.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 164
Като родиш ще минат. Аз имах страхотни киселини, които започнаха в края на седмия месец и продължиха докато родих. Нощем ставах и си разтварях чаена лъжичка сода в малко вода. Ефектът е краткотраен, но друго не ми действаше.

# 32
  • Мнения: 953
И аз имах ужасни кисилини с какво ли не пробвах newsm78, и с ментови бонбони и с газирано независимо какво и най-успешно беше със сода за хляб, киселините продължаваха до самия край. След като родих всичко отмина.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Аз също имах ужасни киселини и понеже само сода за хляб ми помагаше в един момент пиех само това.Но започнах постоянно да повръщам както се оказа впоследствие от содата.Така че бих те посъветвала не прибягвай до нея.Алмагелът ми помагаше в първите 3 4 месеца.Чувала съм че в хомеопатията има много хубави лкарства за киселини но не съм пробвала нищо .

# 34
  • Мнения: 3 089
опитай с айрян - ч кофичка, разредена с близо 2 л. вода и сол на вкус. това го чух от вече родили мами и при мен имаше ефект.

# 35
  • Мнения: 4 392
Миличка, единственото най-сигурно средство е да родиш!  Laughing
Още на същия ден след като родих изчезнаха гадните киселини.
Иначе - опитай да спиш на по-висока възглавница, също ябълка,солетка, хлебна сода във вода.

 Peace
Веднага след раждането разбрах,че освен от корема сьм се отьрвала и от тях!
Толкова ми олекна!

# 36
  • Мнения: 130
Аз се лекувах с бира Laughing

# 37
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Много гаден момент е това наистина и мен ме почнаха киселините от рано. Често се случва от киселини да повръщам, но пък ми олеква след това. Освен това киселини ми стават от почти всичко, което хапна, плодове, зелечуци, друга обща храна. Пия газирана вода, но тя има временен резултат. Лекарката ми изписа някакви хомеопатични хапове, които за сега ми помагат. Едното е Iris Versicolor а другото Nux Vomica и двете са на Boiron. Искрено се надявам да си намериш лека, защото усещането от киселините е отврат. Успех и леко бременеене.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 822
Дъвках талцит като бонбонки Simple Smile и спях по гръб

# 39
  • Мнения: 351
Аз се лекувах с кисело мляко newsm10.  Докато ходех на работа се тъпчех само със сандвичи, пици и други такива боклуци и имах ужасни киселини. Сега , да чукна на дърво, много рядко ми се появяват.

# 40
  • Мнения: 17
И при мен картинката беше ,като при повечето момичета-ужасни киселини след 7 месец, спях почти седнала - облегната на 3-4 възглавници,защото като легнех нормално и направо ми се връщаше храната в устата. Също така, от време на време повръщах, като искам да ви кажа ,че през първите месеци на бремеността въобще не ми се е гадило и не съм повръщала. Аз се спасявах само със сода-винаги ме оправяше, а също и ментови бонбонки и дъвки-ама не винаги помагат. След раждането естествено се отървах от киселините момемнтално.

Общи условия

Активация на акаунт