ББ кремове 5

  • 159 588
  • 749
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 4
Някой може ли да даде повече информация за ББ крема на Велнеа (марката на Лили дрогерии)? Добра ли е покривността му? Получават ли се раздразнения по кожата и т.н.?

# 706
  • София
  • Мнения: 245
Няма никаква покривност този бб крем, по- тъмният цвят на мен ми омазняваше, ползвала съм го, когато ми беше комбинирана/мазна кожата.
На суха кожа не знам как ще стои.

# 707
  • Мнения: 1 529
Аз до момента ползвам ББ крема на Ла Рош, но малко ми омазнява кожата. Снощи се загледах в новата брошура на Avon - имаха ББ крем от серията Anew. Някой дали го пробвал?

# 708
  • София, България
  • Мнения: 631
Аз до момента ползвам ББ крема на Ла Рош, но малко ми омазнява кожата. Снощи се загледах в новата брошура на Avon - имаха ББ крем от серията Anew. Някой дали го пробвал?

Присъединявам се към това питане, точно снощи и аз го загледах?

# 709
  • Мнения: 1 349
Здравейте и от мен.
Кожата ми е нормална, леко суха. С жълт подтон. Но сега лятото се омазнява леко Т-зоната.
Търся си бб/сс с фактор, лека покривност, само за изравняване на тена. До 20-30лв.
Ползвах класическия Гарние светлия, доволна съм, но хванах тен и търся по-тъмен.

Колебая се между Гарние в дългата тубичка, СС Лумене, Микса. Може и друга марка да пробвам, ако отговаря на изискванията ми. Ще се радвам на предложенията Ви. Animal Ant

Не се спогодих с Нивеа и Биотен, така че ги изключвам като варианти.

# 710
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Здравейте и от мен.
Кожата ми е нормална, леко суха. С жълт подтон. Но сега лятото се омазнява леко Т-зоната.
Търся си бб/сс с фактор, лека покривност, само за изравняване на тена. До 20-30лв.
Ползвах класическия Гарние светлия, доволна съм, но хванах тен и търся по-тъмен.

Колебая се между Гарние в дългата тубичка, СС Лумене, Микса. Може и друга марка да пробвам, ако отговаря на изискванията ми. Ще се радвам на предложенията Ви. Animal Ant

Не се спогодих с Нивеа и Биотен, така че ги изключвам като варианти.
Аз съм за СС  на Лумене.

# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз съм за СС-то на Лумене, втора опаковка купувам Peace

# 712
  • Мнения: 1 396
И аз взех СС кремчето на Лумене. Доволна съм, единствената ми зажележка е, че ми идва леко сух, но плюсовете му компенсират. На първо място това е първият продукт с фактор, който не ми дразни очите. На следващо място, много ми харесва, че няма мирис,повечето продукти с фактор имат специфична миризма, която не понасям, а и по принцип не харесвам много ароматизирани кремове. Седи естествено на лицето, доволна съм Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 5 566
Взех си СС основата на Кико и съм много доволна от нея. Малко по-скъпа е, 20 евро струва, но за мен е уникално добра.

# 714
  • Мнения: 2 839
От БГ ли?

# 715
  • Мнения: 1 349
Минах през Лили днес и взех СС на Лумене. Най-тъмният цвят ми пасна идеално. Ще го понося тези дни да видим как ще е в жегата. Намален е на 21лв до края на месеца. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 4
А какво ще кажете за ББ кремовете на Pretty by flormar

# 717
  • Мнения: 574
Добро утро момичета, от това, което прочетох се спрях на BB Erborian 15 ml
В Ebay го намирам само във вариант clair, което мисля, че е светлия тон и не е за мен, а в Sephora е само в 45 ml
Може ли помощ от къде мога да го купя

# 718
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Добро утро момичета, от това, което прочетох се спрях на BB Erborian 15 ml
В Ebay го намирам само във вариант clair, което мисля, че е светлия тон и не е за мен, а в Sephora е само в 45 ml
Може ли помощ от къде мога да го купя

Привет!Намерих в Амазон цвят-NUDE-15ml

https://www.amazon.de/Erborian-Creme-Nude-get%C3%B6nte-Tagespfle … s=p_89%3AErborian

# 719
  • Мнения: 574
Благодаря Simple Smile
 Вчера бях в Sephora в Парадайс, където има само мостра на clair и да беше много светъл тон за мен, но много харесах текстурата, все едно нямаш нищо на кожата. Поръчах си мостра на nude от Ebay, надявам се да е по-тъмен. А dore и caramel ги намирам само в разфасовки от 45 мл, така че явно няма да ги пробвам скоро.

Добро утро момичета, от това, което прочетох се спрях на BB Erborian 15 ml
В Ebay го намирам само във вариант clair, което мисля, че е светлия тон и не е за мен, а в Sephora е само в 45 ml
Може ли помощ от къде мога да го купя

Привет!Намерих в Амазон цвят-NUDE-15ml

https://www.amazon.de/Erborian-Creme-Nude-get%C3%B6nte-Tagespfle … s=p_89%3AErborian

Общи условия

Активация на акаунт