Лондон - 6

  • 62 870
  • 762
  •   1
Отговори
# 690
  • Луната
  • Мнения: 3 211
ASSAMARIS гледах мюзикъла на живо. Препоръчвам го горещо Simple Smile. За съжаление не се разрешаваше да се снима по време на действието.
Благодаря за линка  bouquet

# 691
  • Мнения: 366
А, и аз се опитах да правя запис на другия мюзикъл, но една бдителна бабка ме потупа по рамото. После снимах само със скрита камера - химикалка. За съжаление съм записала само звук. Този път ще ида с тежко въоръжение /шпионска техника/. #2gunfire

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 19:43 от ASSAMARIS

# 692
  • София
  • Мнения: 1 039
Аз пак да си питам:
Хм, някой да е купувал билети онлайн за Уестминстърското абатство и от къде, тъй като в сайта не мога да намеря такава опция?

  bouquet

# 693
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Аз пак да си питам:
Хм, някой да е купувал билети онлайн за Уестминстърското абатство и от къде, тъй като в сайта не мога да намеря такава опция?

  bouquet

В сайта и аз не намирам...
От тук има възможност да се закупят- http://www.visitbritainshop.com/world/attractions/product/westminster-abbey.html, но не не съм купувала от този сайт.

Между другото бях чела, че през седмицата (17 часа) и в неделята (от (5 часа) има меси. Влизането е безплатно в абатството, но някъде се прави предварително записване. В сайта или предварително на място? Някой знае ли подробности?

А, и аз се опитах да правя запис на другия мюзикъл, но една бдителна бабка ме потупа по рамото. После снимах само със скрита камера - химикалка. За съжаление съм записала само звук. този път ще ида с тежко въоръжение /шпионска техника/. #2gunfire

Опасна си Mr. Green
Ще чакам да разбера дали мисията е изпълнена  Joy

# 694
  • Мнения: 366
Сега един олигофренски въпрос. Върнах се назад да препрочитам тази и предишната тема и съвсем ме подгони географския кретенизъм. Хотелът ни е близо да гара Падингтън. От Лутън какво да вземем за трансфер.? Не съм фен на предварително закупени билети. Чета тук допълнителни такси, пълни автобуси.......Предишния път ползвахме влак до Кройдон, който /вече споделих/ ни излезе златен.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 270
От Лутън вземете автобус на Гриин Лайн или Нешънъл Експрес , слезте на Бейкър стриит и от там за 3-4 спирки автобус 27 , зависи коя спирка е най-близо до хотела ви

# 696
  • Мнения: 1 495
Попаднах на добри отзиви за този хотел -  http://www.cherrycourthotel.co.uk/
Като че ли не е споменаван тук /изчела съм всички теми назад/, но все пак да попитам дали някой е отсядал там?

# 697
  • Мнения: 366
От Лутън вземете автобус на Гриин Лайн или Нешънъл Експрес , слезте на Бейкър стриит и от там за 3-4 спирки автобус 27 , зависи коя спирка е най-близо до хотела ви
    bouquet  В смисъл, че няма проблем за билетите. Аз си мисля да карам до Виктория, че на връщане да не стане мяу.

# 698
  • Мнения: 9 249
А да ми подскажете  Embarassed къде да търся апартаменти/студия с кухненски..бокс?
  bouquet

# 699
  • Мнения: 1 495
А да ми подскажете  Embarassed къде да търся апартаменти/студия с кухненски..бокс?
  bouquet
Пробвай в www.airbnb.com

# 700
# 701
  • Мнения: 366
http://www.visitlondon.com/discover-london/tower-bridge-webcam
КРАСОТА!

# 702
  • Мнения: 9 249
  bouquet
За airbnb знам , но търсех и други Embarassed

А лично да сте ползвали и да ми препоръчате , ако сте оСтанали доволни от  апартамент за седмица в Лондон?
Мерси

# 703
  • HH
  • Мнения: 3 264
Тъй като съм голяма бяла птица (и не, не говоря за лебед), докато си пишех километричния пост, за да ви разкажа за моите няколко дни в Лондон, без да искам затворих страницата и сега нямам нерви да пиша всичко отново.
Ето малко от снимките ми, а утре като ми остане време ще допълня с още подробности.

Скрит текст:
Тук мисля, че няма нужда от пояснения



Уиндзор



Тауър



Смяна на патрула в Ундзор



Една от любимите ми  Flutter



Изглед от обсерваторията в Гринуич



Темза



Отново парламента



Тауър Бридж



Част от оградата на Бъкингамския дворец



Нямам идея как се казва сградата, снимах я по пътя към Тауър бридж



И отново символите на Лондон  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 14 465
К@тя,прекрасни снимки!
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт