Лондон - 6

  • 62 808
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Русе
  • Мнения: 856
Може и да са предварително резервирани Peace, пише го в линка, който е дала  Woman^In^White.

# 751
  • София
  • Мнения: 1 034
Да, обаче не важи за тези, купени онлайн и съответно взети от някакви машини.   Peace Явно не се изразих правилно.  Embarassed
В сайта пише, че трябва да са закупени от гарите, което, ако бях чела преди да купя билетите, щях да спестя поне 30 паунда с офертите 2 for 1, което никак не е малко.  Mr. Green

# 752
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Да, обаче не важи за тези, купени онлайн и съответно взети от някакви машини.   Peace Явно не се изразих правилно.  Embarassed
В сайта пише, че трябва да са закупени от гарите, което, ако бях чела преди да купя билетите, щях да спестя поне 30 паунда с офертите 2 for 1, което никак не е малко.  Mr. Green

Аз купих такива билети и си ги взех от машинките (носете си задължително кредитните карти, с които сте ги взели, защото освен кода ти трябва и картата с която са купени, за да може да си ги вземеш от машинките Peace). Те също важат, ако са ти между две пътувания или в същия ден на пътуването. Simple Smile

# 753
  • Русе
  • Мнения: 856
Woman^In^White, а може ли с дебитна карта, че нямам кредитна?

# 754
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Woman^In^White, а може ли с дебитна карта, че нямам кредитна?

Не си спомням дали можеше с дебитна карта, но с каквато карта платиш трябва да я носиш в себе си, защото ти иска да я пъхнеш в машинката (като банкомат) и после да набереш кода на резервацията. И чак тогава ти пуска билетите, които са същите на вид като тези купени на каса Simple Smile.
Ще се опитам да симулирам резервация и ще видя дали става с дебитна карта Simple Smile

# 755
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Може и с дебитна карта също Simple Smile
Аз резервирах през този сайт: https://www.firstgreatwestern.co.uk/
Като цена за 3-ма off-peak (отиване и връщане) от Падингтън до Уиндзор беше 20.25 р, а в другите сайтове ми я даваше 30 р. Ако купуваш за Уиндзор може без да задаваш час на отиване и връщане (само избираш за коя дата). Simple Smile

# 756
  • Русе
  • Мнения: 856
Благодаря, Woman^In^White   bouquet

# 757
  • София
  • Мнения: 1 034
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780880.msg29245962#msg29245962 --> Коментар 638 и следващият ми беше отговорено, че не може.  Thinking Дали не е добра идея да се сложи на първа страница тази информация.

Колкото до въпроса за дебитната - аз с дебитна платих.  Peace

Сега съм в дилема дали да купим два билета за Тауър (понеже само за него сме без билети) онлайн оттук или да се възползваме от офертите 2 в 1  newsm78 Дали има големи опашки за едното и за другото?

# 758
  • Луната
  • Мнения: 3 211
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780880.msg29245962#msg29245962 --> Коментар 638 и следващият ми беше отговорено, че не може.  Thinking Дали не е добра идея да се сложи на първа страница тази информация.

Колкото до въпроса за дебитната - аз с дебитна платих.  Peace

Сега съм в дилема дали да купим два билета за Тауър (понеже само за него сме без билети) онлайн оттук или да се възползваме от офертите 2 в 1  newsm78 Дали има големи опашки за едното и за другото?

Имахме закупен 1 билет предварително за Тауър (беше комбиниран с окото), а другите 2 бяха с оферта 2в1. Ние купихме с дъщеря ми нашите 2в1 (има няколко каси и върви бързо опашката), а мъжа ми беше нареден на опашката за групите, за да вземе своя закупен он-лайн, която беше огромна...  ooooh! И добре, че някой се сети да каже, че тези със закупени он-лайн билети (листовете) може да влизат с тях директно... а преди това го върнаха от входа и му бяха казали да се нареди на опашката за групи... английска му работа ooooh! Joy
Моят съвет е, че най-изгодно излиза с офертата 2в1 общо 22р, което студентското намаление не може да ти навакса. Peace

# 759
  • София
  • Мнения: 1 034

Моят съвет е, че най-изгодно излиза с офертата 2в1 общо 22р, което студентското намаление не може да ти навакса. Peace

О, да - факт. Със студентското намаление ми е - около 40 паунда за двама души.

Edit:// С билетите от офертата 2 в 1 нали може да се ползва безплатния тур на йеомените (ако го написах правилно)?

Последна редакция: ср, 19 ное 2014, 19:40 от Феичка13

# 760
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
За 2в1 - ако нямате планирано пътуване с железниците или травъл кард - просто купете от машинка възможно най-евтиния билет - мисля, че има и такива от 1-2 паунда.

# 761
  • Луната
  • Мнения: 3 211
С билетите от офертата 2 в 1 нали може да се ползва безплатния тур на йеомените (ако го написах правилно)?

Йомен или още Бифитър Simple Smile. Безплатно е и е за всички посетители (независимо по какъв начин са взети билетите) Simple Smile
Още като влезнете (в началото) има табела след колко време е следващия тур (на всеки 30 мин. са).
Ето мястото където се чака и нашият Бифитър:


# 762
  • Мнения: 6 031
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт