За или против скъпите дрешки и обувки за малки бебета

  • 4 220
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 712
Мисля,че за България нещата са еднозначни.Скъпите неща са маркови,а марковите почти винаги скъпи.Освен ,као не си ги купиш от втора употреба.
А не трябва да са еднозначни!Специално за Mothercare.Никога не съм го посещавала тук в София,но чувам,че бил с много високи цени,по-високи дори от Премаман.А там определено са височки.Живяла съм близо година в Англия и съм виждала и влизала в тези магазини/Mоthercare/,виждала съм стоките,цените им, разпродажбите и т.н. Моите впечатления,от този магазин е че той е за средната класа и въобще не е чак толкова "марков",колкото ние го приемаме тук.Там масово се пазаруваше от него,което разбира се не означава,че нещата не са качествени.

По-важното е дрехата да бъде качествена,от хубава материя,да не се разпарят шевове,да не падат копчета особено тик-так,да не избеляват цветовете!

Ето точно в това е разликата между евтините и по-скъпите дрешки Simple Smile

Да права си,само че в БГ за съжаление няма 100% гаранция,че ако дрехата е скъпа /не само детската/ е много качествена!

# 61
  • Мнения: 162
Дрешките за бебета преди всичко трябва да са удобни и от подходящи материи.Колкото до марката-има маркови неща,които не изглеждат кой-кои знае как и други,които са доста добре ушити и красиви.Но само за едно не съм съгласна-да се купуват китайските боклуци,които ги има навсякъде Sick Аз съм на тоя принцип-както се обличам аз,така обличам и детето си  newsm03

# 62
  • София
  • Мнения: 11 712
Дрешките за бебета преди всичко трябва да са удобни и от подходящи материи.Колкото до марката-има маркови неща,които не изглеждат кой-кои знае как и други,които са доста добре ушити и красиви.Но само за едно не съм съгласна-да се купуват китайските боклуци,които ги има навсякъде Sick Аз съм на тоя принцип-както се обличам аз,така обличам и детето си  newsm03

Много добре и точно казано!!!

# 63
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Никога не бих дала "луди" пари за бебешки и детски дрешки и обувки,то е ясно защо.
Но ако някой иска да направи скъп подарък на детето ми ,моля да заповяда  Mr. Green!

# 64
  • Мнения: 3 153
Дрешките за бебета преди всичко трябва да са удобни и от подходящи материи.Колкото до марката-има маркови неща,които не изглеждат кой-кои знае как и други,които са доста добре ушити и красиви.Но само за едно не съм съгласна-да се купуват китайските боклуци,които ги има навсякъде Sick Аз съм на тоя принцип-както се обличам аз,така обличам и детето си  newsm03

Много добре и точно казано!!!
Ами, да, много точно-и аз се обличам с по-скъпи дрешки, и детето също! Надали има човек, който купува за себе си пуловер от Илиенци за 10 лв., пък след това се затичва към Бенетон, за да остави 50 лв. за блузка на детето!

# 65
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Дрешките за бебета преди всичко трябва да са удобни и от подходящи материи.Колкото до марката-има маркови неща,които не изглеждат кой-кои знае как и други,които са доста добре ушити и красиви.Но само за едно не съм съгласна-да се купуват китайските боклуци,които ги има навсякъде Sick Аз съм на тоя принцип-както се обличам аз,така обличам и детето си  newsm03

Абсолютно съм съгласна с което.

# 66
  • Мнения: 219
За малко бебе не си заслужава, даже на мен, ми е смешно като видя бебе в дрехи като за възрастен.
Със сигурност някой, ще се засегне, но за мен са по-важни качествените храни, соковете и водата дори. Далеч съм от мисълта, че детето не трябва да е облечено добре, но по-скоро облеклото трябва да му дава свобода на движение, да е от приятна материя и т.н.
Е ако трябва да съм откровена, то и аз изглеждам малко като от армията на спасението, но поне ми е удобно да тичам след детето, отколкото да го наблюдавам от височината на "марковите" си токчета.
За удобството съм най-вече, не за марката.

ДА ПРЕДЛОЖА НЕЩО - СЛЕДЕТЕ НАМАЛЕНИЯТА!

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 18:40 от brazilkata

# 67
  • Мнения: 80
ПРОТИВ!!!

# 68
  • Мнения: 2 768
NinaKM     202uu ! Все едно, че аз съм го писала!  newsm10

# 69
  • Мнения: 559
За,защото са доста по-качестени.Жалко е,че се носят няколко месеца,но аз лично купувам.

# 70
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Има хора, които имат големи възможности и не виждам нищо лошо да обличат детето си за колкото пари си пожелаят, стига да не парадират с това  Grinning

# 71
  • Мнения: 498
ЗА марковите дрехи съм, но не от България (в Бг произход и качество са много съмнителни). Винаги когато имам възможност, купувам маркови дрехи от чужбина. Доволна съм и не мисля, че може да се прави сравнение по отношение на дизайн и качество. Освен това МАРКОВО не винаги значи скъпо. Може и да не ви се вярва, но някои маркови дрехи на сина ми, купувани на промоции в САЩ, Австрия и Германия, са по-евтини от тукашните не-маркови.

и аз имам такива наблюдения...

# 72
  • Мнения: 13 512
Че аз си купих за мене от Бати Балено 52 размер за 35лв., вярно че е намалена, ама пак е маркова.
Нали не бъркаш Бати Балено с Бети Баркли? Зашото първото е новата марка на завод Рила и не е скъпа марка.



# 73
  • Мнения: 135
против.

# 74
  • Мнения: 5 370
И да, и не. Харесвам марковите нещица и синкото има дооооста такива.
С тая разлика, че аз от тях съм купила само две три-другото са подаръци.
Обаче лично се убедих в качеството на по-скъпите-и маркови-дрешки.
При положение, че се екплоатират здраво от второ бебе-не са мръднали някои неща. Peace

Общи условия

Активация на акаунт