Анатомията на Грей - Тема №21

  • 66 936
  • 760
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 68


....Страстта на орлите.... знаех си че ще се върнеш  Sunglasses добре дошла отново  Hug

Орлето е мъжко Wink

ха бях забравила, ми с тая ДМ на снимките се обърках  Joy

Важното е, че ме приветстваш!  Peace  bouquet

# 151
  • Мнения: 68
Днес е излезнал нов епизод, започвам да гледам.

S11E02

S11E02 - 720p

# 152
  • Мнения: 9 144
Ето я, но на мен ми изглежда голяма за новородено  Rolling Eyes

Скрит текст:

"Sienna May Ivery welcome to the world. We love you more than words can say"

Мисля, че не е новородено, в предишен туит Елън благодари на екипа, че са я освободили за две седмици, да бъде със семейството си.

# 153
  • Мнения: 4 606
Новата започва да ми става доста симпатична. Flutter

# 154
  • Мнения: 68
Споделям мнението ти. В края на сезона беше толкова изтъркана идеята за другата сестра, а първите два епизода държат интереса ми, новата се вписва към героите.

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
подкрепям абсолютно горното мнение Simple Smile

# 156
  • Мнения: 4 606
Яд ме е за Алекс, пък. Crossing Arms

# 157
  • Мнения: 9 144
Аз бях сигурна, че Бейли ще е вътре, би било доста тъпо в борда да са само собственици, тогава кой ще дава гледната точка на обикновените лекари, но очаквах да го завъртят някак и за двамата.

Алекс няма да остане безработен, миличкия, все пак има достатъчен дял в болницата.  Mr. Green

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 23 759
Алекс няма да остане безработен, миличкия, все пак има достатъчен дял в болницата.  Mr. Green
?! От къде го има този дял? Алекс няма дял.

# 159
  • Мнения: 9 144
От Кристина, тя му остави акциите си, на какво основание мислиш, че искаше да става член на борда?



ps най-сетне имаме точната възраст на Мер  Party

# 160
  • Мнения: 68
А коя зодия е? Знам, че Елън е скорпион. Grinning

Много ми харесва развитието, много. Между Оуен и Торес се развива някакво приятелство, идващо от всички тези сходни неща във връзките им. И двамата искаха в даден период от половинката си дете (Оуен от Кристина и сега Кали от Аризона), имаше изневяра и в двете връзки частично поради тази причина, а в интервю четох, че Шонда Раймс дава 50% шанс на КалЗона, така че ако връзката им приключи, това ще е още едно сходство между Кали и Оуен.

Дерек основателно се сопна на Мередит, но основателно само от негов поглед погледнато. Недоразумението, което се получи не виждам начин скоро да бъде изяснено.

Очаквам с нетърпение следващия епизод.

# 161
  • HH
  • Мнения: 3 261
На няколко места много се смях, особено със селфито. Иначе мисля, че Ейвъри ще си даде един вид мястото на Алекс, за да има възможност да оперира по-често.

# 162
  • Мнения: 3 595
Здравейте!

Относно последните епизоди от новия сезон - въпреки, че новата сестра на Мередит ми става симпатична някак си е доста изтъркано цялото. Вече имаше една сестра, с която Мередит бавно изгради връзка. Убиха я, а сега решиха да си вкарат нова. Не знам… Без Кристина не е същото така или иначе, но и тази линия на действието сме я гледали вече. Дерек също преди беше толкова силна фигура с централно действие, в момента имам чувството, че се появява само, за да измрънка нещо на Мередит и да подпомогне сюжетната линия на други актьори, като на сестра му в момента.

Все пак продължавам да гледам и се надявам да стане по-интересно.

# 163
  • Мнения: 4 606
Алекс няма да остане безработен, миличкия, все пак има достатъчен дял в болницата.  Mr. Green

Аз къде съм спала, мислех си, че на тази среща решават какво да правят акциите на Кристина, а то само за място в борда било. Въобще не се и замислих. ooooh!

# 164
  • Мнения: 570
Здравейте, последната седмица погълнах няколко сезона от сериала и леко се пристрастих.
Та въпросът ми е от последния сезон 11 само три епизода ли са излезли, защото по торентите видях англ. субтитри и за 4 серия newsm78.  И кога и на колко време се излъчват и съответно качват новите епизоди.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт