Анатомията на Грей - Тема №21

  • 66 911
  • 760
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 417
Интересни факти за сериала.Извинявам се ако е вече е публикувано в темата

http://www.buzzfeed.com/emilyorley/51-facts-you-probably-didnt-k … ys-anatomy#fv1p2c

# 136
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Интересни факти за сериала.Извинявам се ако е вече е публикувано в темата

http://www.buzzfeed.com/emilyorley/51-facts-you-probably-didnt-k … ys-anatomy#fv1p2c

Интересни неща прочетох. Благодаря ти Simple Smile

# 137
  • HH
  • Мнения: 3 257
Интересни факти за сериала.Извинявам се ако е вече е публикувано в темата

http://www.buzzfeed.com/emilyorley/51-facts-you-probably-didnt-k … ys-anatomy#fv1p2c

Много благодаря   bouquet

Много ми хареса, и адмирации за №29. Знаех, че Помпео има дете, но не ми беше хрумвало, че е била бременна по време на 6ти сезон. Такива ужасни опити за прикриване на бременност съм виждала, че нямаше как да забележа симптомите при нея  Simple Smile

# 138
  • Мнения: 9 144
Знаех, че Помпео има дете, но не ми беше хрумвало, че е била бременна по време на 6ти сезон. Такива ужасни опити за прикриване на бременност съм виждала, че нямаше как да забележа симптомите при нея  Simple Smile

Не е само тя,
по време на снимките деца са родили и Чандра (Бейли), Кайлър (Лекси) и Джесика (Аризона).

Между другото Кайлър има ново шоу
Това лято беше детектив в http://www.imdb.com/title/tt3027506/
не мисля, че сериала ще оцелее, но в серията която изгледах, тя беше много готина


рs Забравих и аз да благодаря за линкчето
emely   bouquet

# 139
  • Мнения: 417
Представяте ли си Бейли като слаба и къдрава блондинка,или Сандра О в ролята на Бейли Laughing
Хареса ми факта,че Патрик Демпси и Елън Помпео до края на сезона не са знаели за брака на Дерек.
Как този красавец-Джеси Уилямс не е открит по-рано,а се крил в училище та само гимназистките да плакнат очи Heart Eyes

п.с.радвам се,че статията ви е предизвикала интереса Grinning

# 140
  • Мнения: 39 318
E Кристина съвсем ли ще я зарежат?
Като беше в Бостън преди даваха и нейния живот.

# 141
  • Мнения: 9 144
Засега съвсем, Сандра има вече 2 обявени филма в imdb.

Патрик първоначално е бил кастнат за ролята на Бърк.
После са ги сменили с Айзея по настояване на Помпео, защото съпругът и в истинския живот е тъмнокож и се е притеснявала.

За това, че Дерек е женен пише, че само Елън не е знаела до края, Патрик бил научил по средата на сезона, не че ще тръгна да гледам от коя серия си личи, че знае  Joy

# 142
  • Мнения: 39 318
В средата на първи сезон, когато лекуваше пациентка на име Адисън.

И от компроматите един д-р Мечта  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 02 окт 2014, 17:05 от sigma

# 143
  • Мнения: 68
Здравейте от мен отново!

Връщам се и като фен, и като активен участник.

Хареса ми началото на сезона, дано продължи така (няма съмнение у мен, макар че в края на последния сезон имаше и затова не исках да продължавам, но ето че отново ми харесаха).

Благодаря на emily за линка към статията, много интересна ми беше.

# 144
  • София
  • Мнения: 11 766
Цитат
Запис с един прекрасен Патрик Демпси за списание Манхатън

Ах McDreamy  Rolling Eyes Embarassed някои хора стареят със стил, а като се сета колко беше смотан като тинейджър, все играеше задръстеняк



....Страстта на орлите.... знаех си че ще се върнеш  Sunglasses добре дошъл отново  Hug

Последна редакция: чт, 02 окт 2014, 18:48 от maceto85

# 145
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068


....Страстта на орлите.... знаех си че ще се върнеш  Sunglasses добре дошла отново  Hug

Орлето е мъжко Wink

# 146
  • София
  • Мнения: 11 766


....Страстта на орлите.... знаех си че ще се върнеш  Sunglasses добре дошла отново  Hug

Орлето е мъжко Wink

ха бях забравила, ми с тая ДМ на снимките се обърках  Joy

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
и на мен статията много ми хареса   bouquet

Серията, като първа за сезона, я очаквах с нетърпение, но останах малко разочарована  Sad Хареса ми момента между Алекс и Мер

# 148
  • Мнения: 9 144
преди половин час Елън Помпео обяви, че с мъжа и си имат второ момиченце, този път родено от сурогатна майка.

# 149
  • HH
  • Мнения: 3 257
Ето я, но на мен ми изглежда голяма за новородено  Rolling Eyes

Скрит текст:

"Sienna May Ivery welcome to the world. We love you more than words can say"

Общи условия

Активация на акаунт