Анатомията на Грей - Тема №21

  • 66 902
  • 760
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 144
Кали и Оуен бяха заедно в алтернативната реалност, но не помня защо не им се получи.

В алтернативната реалност намекнаха дебело, че Оуен има извънбрачна връзка с Теди.

Интересът на Кали към Аризона отделно

# 196
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068

Сексуалността няма нищо общо с това което се случва, не е проблем че част от публиката не го разбира, проблем е, че Кали не го осъзнава.


Всъщност много общо има. Хомосексуалните връзки като цяло са по-краткотрайни и по-нестабилни. Вероятно поради факта, че са аномалия.

Много ще се радвам ако съберат Кали с Оуен, но някак не ми се връзват като характери. Колкото и да изглежда че имат общи интереси те са изключително противоположни като личности.

# 197
  • HH
  • Мнения: 3 257
Никога не съм харесвала Аризона и така се надявах тя да сложи край, че да не ме е яд. Но така или иначе съм доволна. Ейприл ми липсва в епизодите.

ПП: Някой гледа ли новия сериал на Шонда, интересен ли е?

# 198
  • Мнения: 9 144
ГП ти си аномалия, но ето, че и дете гледаш  Tired


ПП: Някой гледа ли новия сериал на Шонда, интересен ли е?

Да, Виола Дейвис е невероятна актриса  Peace

# 199
  • Мнения: 3 595
Не знам какъв човек трябва да си, за да наричаш все още хомосексуалните връзки аномалии през 2014...

# 200
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Не знам какъв човек трябва да си, за да наричаш все още хомосексуалните връзки аномалии през 2014...

За да не спамя темата

Скрит текст:
Хомосексуална двойка може ли да се възпроизвежда? Не може. Най-важното за оцеляването на даден вид е неговата възможност за възпроизводство. Това не е мое мнение, а факт. Следователно хомосексуалния индивид е аномалия.  Тук не говорим за това дали приемам или не хомосексуалните. Аз мога и да ги приемам, но те пак ще си останат аномалия.

# 201
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
ГП ти си аномалия, но ето, че и дете гледаш  Tired


ПП: Някой гледа ли новия сериал на Шонда, интересен ли е?

Да, Виола Дейвис е невероятна актриса  Peace

Ако обичаш, когато не те коментирам персонално въздържай се и ти от лични нападки.

# 202
  • Мнения: 9 144
Нещо чувствителна си станала ли тези дни, темите назад (при това не само за Анатомията) преливат от личните ти коментари по мой адрес. Wink
Категорично отказвам да се въздържам, когато пляскаш "компетентно" врели-некипели с и без повод.

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 16:05 от Бумър

# 203
  • Мнения: 3 595
Малко извън темата, но специално потърсих в реномирани източници за дефиниция и думата аномалия не открих. И аз намирам расисти или хора, които дискриминират на основата на сексуална ориентация за аномалия. Аномалия за мен са и хора, които се изказват по въпроси, които не ги касаят, с уникално самочувствие без да приложат източника на данните си ("Хомосексуалните връзки като цяло са по-краткотрайни и по-нестабилни" - къде го пише), но уви БАН така и не ми публикуваха дефиницията за аномалия из учебната и научна литература… Пак ще им пиша.

# 204
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Бумър, първо ти се "изпляскваш" в темата, след теб минавам и аз се "изплясквам" и поне раздвижихме темата Wink

Иначе ако на теб и Skeeter много ви се дискутира този въпрос просто пуснете една тема на подходящото място и ще го дискутираме Wink

# 205
  • Мнения: 9 144
Има една съществена разлика, ние не говорим глупости.
Казах ти го десетки пъти,  като не ти харесва сериала не го гледай, никой не те кара насила.
И не прави скандали.

# 206
  • Мнения: 790
Надяам се да си пренесете личния спор на лична и да се върнем към темата.  Wink

Много готина серия, с кеф я гледах. Кали ми е най-любимия персонаж, но и Аризона имаше неща, които каза на място.

# 207
  • Мнения: 68
Ще се осмеля да поспамя и аз, включвайки се в спора.

Скрит текст:
Аномалия е когато ХЕТЕРО мъж и ХЕТЕРО жена си направят дете и го захвърлят по домове безотговорно. Аномалия е дете да бъде изгледано в семейство на родители безделници и алкохолици. Аномалия е един човек да има УЖАСНИ спомени от детството си. Аномалия е дете да израсне по домове и интернати.

Аномалия НЕ Е връзка между двама души от един и същи пол, които отглеждат в нормални условия едно изоставено дете. Защо да живееш с човек, към който имаш чувства трябва да бъде аномалия?

Бумър, Skeeter, подкрепям ви в този спор. Твърде много мръсотия има в този свят, че първи на прицел да бъдат хомо двойките!

За съжаление нещата, които изброих по-горе не са аномалия, а са МАСОВО срещани.

И за да не е пълен спам: Кепнъър и Джаксън защо са на заден план този сезон?

# 208
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Вие тука обаче масово не вниквате в прочетеното, а търсите как да направите скандал.

Аномалия - Отклонение от нормалното, закономерното.

Никой не твърди, че това е лошо или добро, не изопачавайте нещата.
Ако човек се роди с 1 ръка това ще е аномалия, но това не значи, че този човек не може да стане Нобелов лауреат.

Бумър си търси как да се разправя, а вие и пригласяте без да вниквате в спора.

# 209
  • HH
  • Мнения: 3 257
И за да не е пълен спам: Кепнъър и Джаксън защо са на заден план този сезон?

И аз отразих липсата на Кепнър. Актрисата, която я играе наистина е бременна и може да не се чувства добре и затова да я снимат по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт