Анатомията на Грей - Тема №21

  • 66 896
  • 760
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 11 766
Здравейте, последната седмица погълнах няколко сезона от сериала и леко се пристрастих.
Та въпросът ми е от последния сезон 11 само три епизода ли са излезли, защото по торентите видях англ. субтитри и за 4 серия newsm78.  И кога и на колко време се излъчват и съответно качват новите епизоди.

само 3 са епизодите, това за 4-ти епизод може или да е било грешка или за някой друг сезон. Нови епизод има в USA всеки четвъртък/ всеки петък в торент сайтовете, освен когато прават почивки, такива има около коледа/н.г, деня на благодарноста или някакави техни събития ( Superbowl итн) и така до май месец.

# 166
  • София
  • Мнения: 9 979
Новата започва да ми става доста симпатична. Flutter

И на мен, но след последната серия ми се струва доста избухлива...как пък никога не изслушва и все всичко знае - кой, какви подбуди имал и защо. Поне да беше изслушала Ричард, а не да му лепне два-три етикета и хайде чао! Ясно, не и е леко, ама да не би за Мередит да е лесно, или пък за Ричард - за него си е пълен шок! А като прибавим и постъпкат ана Елис, която го е лишила от детето му...дано не посегне пак към чашката...

# 167
  • HH
  • Мнения: 3 257
Е нали ако го беше изслушала нямаше да остане драма в историята им. Според мен тя ще започне да пие  Wink 


# 168
  • Мнения: 489
Гледах току що. За мен това беше може би най-тежката серия от всички сезони до момента. Как се променят съдбите на хората... от едно решение в една определена ситуация....  Sad

# 169
  • Мнения: 1 457
А тази седмица няма ли серия?

# 170
  • Мнения: 3 248
Има. Точно за нея ми се струва говори Мисис Т.

# 171
  • София
  • Мнения: 2 307
Приключих току- що с гледането най- новата серия. Добра е, наистина. За най-нетърпеливите като мен - има я във Vbox-a с бг субтитри.

# 172
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Серията беше страхотна. На мен винаги ми е било интересно, когато е имало препратки към връзката на Елис и Ричард. А Елис като образ е един от любимите ми в сериала.
Има надежда в моите очи, че отново ще се превърне в онзи сериал, който винаги съм гледала с нетърпение.

Обаче нещо ме дразнят отношенията между Мер и Дерек... newsm78

# 173
  • София
  • Мнения: 9 300
Серията беше страхотна. На мен винаги ми е било интересно, когато е имало препратки към връзката на Елис и Ричард. А Елис като образ е един от любимите ми в сериала.
Има надежда в моите очи, че отново ще се превърне в онзи сериал, който винаги съм гледала с нетърпение.

Обаче нещо ме дразнят отношенията между Мер и Дерек... newsm78
МерДер ще ги разделят според мен за голям период от време може даже и да ги разведат.

# 174
  • София
  • Мнения: 34
Чакам я с нетърпение всяка нова серия, егати фена съм от 3-4 години... Много ми харесва и сестрата (уверена, умна и с подход към хората ) и Мередит - определено си личи, че е нейният сезон! Най ме кефят отношенията й с Алекс, много са свежи; има повече докторски случаи, а не само отношенията между самите доктори, определено много ми харесва!
Това развитие за Алекс  също си е перфектно - да води отделението, каквато си му беше и неговата амбиция като отказа работата за супер престижната болница в началото на 9ти сезон.
 Дано Уебър скоро се изяви с пълния си блясък на ментор и баща;)

# 175
  • Мнения: 68
Аз съм на същото мнение, че епизодите вървят от добър по-добър. Само се надявам да не разделят Дерек и Мередит.

# 176
  • София
  • Мнения: 2 307
Цитат
Много ми харесва и сестрата (уверена, умна и с подход към хората
Досега непрекъснато подчертаваха таланта на Мер, защото била дъщеря на Елис Грей. Сестрата има гените и на Елис и на Уебър, дали пък няма да се окаже по-талантлива и там да се търси някакъв конфликт.

# 177
  • До морето
  • Мнения: 7 071
И аз си го помислих това  Simple Smile Вижда се, че на Мередит това й е най- големият проблем - собствената й майка я смята за посредствена! Да, тя е прекрасен хирург, но омъжена за блестящ невро-хирург, най- добрата й приятелка е феноменален кардио-хирург, майка й е известната Елис Грей, и тя остава нейде в тяхната сянка. Ако беше женена за някой нормален човечец, ако нямаше тази майка....щеше да е друго! И мисля, че тя точно това си помисли когато Ричард й каза, че е предпочел да остане женен за Адел (обикновената, мила Адел), отколкото да живее в сянката на Елис!

# 178
  • Мнения: 1 457
Може ли линк към новата серия в Замунда, моля. Не я намирам изобщо  newsm78
Благодаря предварително   bouquet

# 179
  • София
  • Мнения: 11 766
Може ли линк към новата серия в Замунда, моля. Не я намирам изобщо  newsm78
Благодаря предварително   bouquet

напиши greys anatomy  Wink

Общи условия

Активация на акаунт