Имате ли любовник и защо?

  • 41 364
  • 252
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 46 518
Не ми се е налагало да изневерявам. Това не значи, че не бих го направил. Споделям наблюдения и мнение.

Беше редно да го споделиш, за да не зажблужаваш останалите.
Защото и аз мога да кажа, че аналният секс е норма, но да не го правя. Малко безсмислено се получава да имам категорично мнение по даден въпрос, без да имам поне миимална представа, но да казвам на другите колко е нормално и направо задължително Simple Smile

Хубаво поне, че се изяснихме навреме, преди някой да е послушал съветът ти за дълуг брак  Mr. Green

# 241
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз с такова впечатление останах като на Човечето  Simple Smile

М/у другото мъжете много се извъртат  Mr. Green в една друга тема един тръгна се едно па се оказа съвсем друго , е искал да каже.
После жените не сме знаели какво искаме и не сме били на ясно  Crazy да бе да  Laughing

# 242
  • Мнения: 205
Не ми се получи, признавам.

# 243
  • Мнения: 85
Нямам любовник,
Но с мъжът ми вече рядко правим секс.
Влюбвам се като ученичка в разн мъже и си фантазирам как имам любовник, който ме желае и иска секс.
Секса е важен, тъпото е когато мъжът не го практикува.
А може пък да си има любовница хаха,кой знае.

# 244
  • Мнения: 4
 Секс търся и намирам извън връзката си , защото в нея не получавам това което искам и както го искам.  Изкушенията край мен винаги са били много и  когато бях, или се опитвах да бъда, моногамна  имах и скрупули и угризения, задръжки и предразсъдъци...сега нямам съществени -  имам любовник, даже имам и в резерва  Laughing  Моя близка, единствената, с която споделям всъщност смята, че с възрастта и заради  перспективата да ми повехне хубостта залитам все в чужда посока. Не знам, може и да е права донякъде ...Станах на 33, не са  чак толкова много, но определено и мъжете, които се обръщат след мен са по-малко, а преди го приемах за норма...захласнатите погледи, да те спрат на улицата даже непознати, за да те поканят на среща, да ти помагат с багажа..ей такива досадни неща , но явно и доста его подхранващи  Laughing...ама не това ли липса най-много...а якият секс, мдам...

# 245
  • Мнения: 4 418
kassiopeq, страхотно първо мнение. Велком.  Laughing

# 246
  • Мнения: 4
kassiopeq, страхотно първо мнение. Велком.  Laughing
Мерси! Откровеността винаги се приветства май  Laughing

# 247
  • Мнения: 205
Секс търся и намирам извън връзката си , защото в нея не получавам това което искам и както го искам.  Изкушенията край мен винаги са били много и  когато бях, или се опитвах да бъда, моногамна  имах и скрупули и угризения, задръжки и предразсъдъци...сега нямам съществени -  имам любовник, даже имам и в резерва  Laughing  Моя близка, единствената, с която споделям всъщност смята, че с възрастта и заради  перспективата да ми повехне хубостта залитам все в чужда посока. Не знам, може и да е права донякъде ...Станах на 33, не са  чак толкова много, но определено и мъжете, които се обръщат след мен са по-малко, а преди го приемах за норма...захласнатите погледи, да те спрат на улицата даже непознати, за да те поканят на среща, да ти помагат с багажа..ей такива досадни неща , но явно и доста его подхранващи  Laughing...ама не това ли липса най-много...а якият секс, мдам...

На 33 и вече са по-малко... Това не говори добре за теб.

# 248
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Секс търся и намирам извън връзката си , защото в нея не получавам това което искам и както го искам.  Изкушенията край мен винаги са били много и  когато бях, или се опитвах да бъда, моногамна  имах и скрупули и угризения, задръжки и предразсъдъци...сега нямам съществени -  имам любовник, даже имам и в резерва  Laughing  Моя близка, единствената, с която споделям всъщност смята, че с възрастта и заради  перспективата да ми повехне хубостта залитам все в чужда посока. Не знам, може и да е права донякъде ...Станах на 33, не са  чак толкова много, но определено и мъжете, които се обръщат след мен са по-малко, а преди го приемах за норма...захласнатите погледи, да те спрат на улицата даже непознати, за да те поканят на среща, да ти помагат с багажа..ей такива досадни неща , но явно и доста его подхранващи  Laughing...ама не това ли липса най-много...а якият секс, мдам...


И за чий фън шУЙ е тази галимация  Laughing  всичките тея неща може да го правиш и без да си във връзка  Wink



На 33 и вече са по-малко... Това не говори добре за теб.
Именно  Laughing

# 249
  • Мнения: 4
Един човек на 33 може да е преживял неща, които друг и на 66 да не е, малко-много..."Не съдете, за да не бъдете съдени"  ...Добре или зле, говорят други неща за мен -  има и с какво да се гордее моята особа и в други социални и професионални планове, не берете грижа...

# 250
  • Мнения: 205
Един човек на 33 може да е преживял неща, които друг и на 66 да не е, малко-много..."Не съдете, за да не бъдете съдени"  ...Добре или зле, говорят други неща за мен -  има и с какво да се гордее моята особа и в други социални и професионални планове, не берете грижа...

Не бе, става дума за това, че визията ти явно търпи драматични промени а си на 33, възраст в която женският сексапил е принципно всепомитащ.

# 251
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
...ииии две тролчета си говорят  Laughing

# 252
  • Мнения: 4
Един човек на 33 може да е преживял неща, които друг и на 66 да не е, малко-много..."Не съдете, за да не бъдете съдени"  ...Добре или зле, говорят други неща за мен -  има и с какво да се гордее моята особа и в други социални и професионални планове, не берете грижа...

Не бе, става дума за това, че визията ти явно търпи драматични промени а си на 33, възраст в която женският сексапил е принципно всепомитащ.
е, драматични чак... спрях да се изрусявам и ходя на фитнес, не ми се занимава вече... все тая, няма да обсъждаме мен в темата ,я...ето на взеха да ме и подозират

Общи условия

Активация на акаунт