На море в ТУРЦИЯ - тема 31

  • 107 113
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 242
А някоя от дамите завърнали се от  Pine Bay дали разполагат със снимки, които желаят да покажат : ) за първи път ще сме в Турция и изключително много се затрудняваме с избора на курорт и хотел..

# 361
# 362
  • София
  • Мнения: 195
Тези които са ходили в GOLDEN AGE могат ли да ми кажат стайте  ANEX ROOM  къде се намират имат ли гледка към морето и вярно ли са бунгала или си е корпус .
...Колкото до екскурзиите. Ето и пълния списък на Емералд за 2013 год. Предполагам, че и сега е същия. Сигурно ще бъде полезен и за други, които отиват до Бодрум Peace.
1. Обзорна обиколка на Бодрум-всеки ден-5евро
2. Памуккале-понеделник, петък - 45Е
3. Ефес- сряда, неделя - 50Е
4. Ефес, Памуккале- двудневна- сряда, неделя- 80Е
5. Халикарнас- вторник- 30Е
6. Тур с яхта -понеделник, петък- 28Е
7. Кос- всеки ден- 20Е
8. Катамаран- петък- 25Е
9. Дискотека Халикарнас- сряда, събота- 35/45Е
10. Далян- четвъртък, неделя- 45Е
11. Островът на Клеопатра-яхта-събота- 60Е
12. Родос-неделя- 55Е
13. Делфинариум- понеделник, четвъртък - 95Е
14. Риболов- понеделник, петък- 40Е
15. Хамам- всеки ден- 25Е
16. Джип сафари- всеки ден- 42Е
17 .Аква парк-вторник, събота- 25Е
18. Дайвинг-всеки ден- 50Е



Благодаря за полезната информация! Малко остана до нашата почивка в Голдън Ейдж- на 21-ви летим. Искам да се възползвам и да питам roje22 каква е практиката с настаняването в хотела? Рано ли ви настаниха, ползвахте ли закуска и т.н.?
Благодаря!  Hug

# 363
  • София
  • Мнения: 602

Щях да питам по кое време сте ходили, защото почти няма хора по басейните, но видях че има дати на някои снимки.  През юни изглежда различно. Grinning Около малките басейни има много шезлонги и на места е трудно да се разминеш, а във водата е пълно с деца. При вас е било много спокойно  Simple Smile

# 364
  • Мнения: 60
Скрит текст:
Тези които са ходили в GOLDEN AGE могат ли да ми кажат стайте  ANEX ROOM  къде се намират имат ли гледка към морето и вярно ли са бунгала или си е корпус .
И можете ли да ми кажете в Бодрум какви допълнителни екскурзии има , че ориент 99 не могат да ми дадат информация ,а и цени за да знам какви средства да си приготвя .

Скрит текст:
Ина, Диана вече правилно ти е отговорила, че анекс стаите са в допълнителната сграда отвън пътя Peace Peace.
Искам само да допълня отговора и.
Самата нова допълнителна сграда е разделена на две от моста, който идва от основната сграда. Ако Ви дадат стая в дясната и половина (с лице към нея) на последния етаж ще можете да виждате морето, защото пред тази част няма сграда. Но шанса да Ви дадат там стая е почти нищожен. Както и преди ти бях казал за  стаите в основната сграда, които са фронтално, че няма гаранция да Ви дадат от тях. Най-сигурно е да си платите стаи с изглед море и тогава ще получите стаи с изглед към морето. И ще можеш по всяко време да правиш снимки Peace
Всъщност ето и снимки от допълнителната сграда, за да видиш как точно е разположена. Снимката е правена от терасата ни. Допълнителната сграда е в дъното, където е турското знаме. Това е дясното и крило, за което говорех.


Ето и топлата връзка, която е над пътя между двете сгради.


и разположението на моста между двете сгради над пътя


Колкото до екскурзиите. Ето и пълния списък на Емералд за 2013 год. Предполагам, че и сега е същия. Сигурно ще бъде полезен и за други, които отиват до Бодрум Peace.
1. Обзорна обиколка на Бодрум-всеки ден-5евро
2. Памуккале-понеделник, петък - 45Е
3. Ефес- сряда, неделя - 50Е
4. Ефес, Памуккале- двудневна- сряда, неделя- 80Е
5. Халикарнас- вторник- 30Е
6. Тур с яхта -понеделник, петък- 28Е
7. Кос- всеки ден- 20Е
8. Катамаран- петък- 25Е
9. Дискотека Халикарнас- сряда, събота- 35/45Е
10. Далян- четвъртък, неделя- 45Е
11. Островът на Клеопатра-яхта-събота- 60Е
12. Родос-неделя- 55Е
13. Делфинариум- понеделник, четвъртък - 95Е
14. Риболов- понеделник, петък- 40Е
15. Хамам- всеки ден- 25Е
16. Джип сафари- всеки ден- 42Е
17 .Аква парк-вторник, събота- 25Е
18. Дайвинг-всеки ден- 50Е


Много благодаря на Diana_Don  и roje22
Много съм ядосана на Ориент 99 казаха днес за някакво мостче , но не казаха , че всъщност било надлез над шусе а и казаха , че  ANEX ROOM   всъщност били бунгала а не сграда и ние съответно си платихме затова . Но сега виждам реалност е много по различна , а майка ми с която ще ходя е зле с краката и е много трудно качване и слизане , а това ще го има минимун 4 пъти на ден ако не и повече . Утре ще ходя да се разправям с тях и да доплатя за  STANDARD ROOM  или да ми резервират PROMO ROOM   и да ми върнат пари . Не може да подвеждат с неточна информация .
А сега гледам сайта на хотела   и в него има снимки на ANEX ROOM и там се виждат френски прозорци , а те ни казаха че са тераси . Нещо съвсем съм кипнала и не знам кой ще пострада .

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Момичета (и момчета),
Моля насочете ме къде в Дидим мога да взема кола под наем с добри оферти?
Също така се интересувам и от аутлетите в Соке. Къде точно се намират?

# 366
  • Мнения: 164
Привет Hug
Чета гневния пост на Ина (основателен) и си мисля...ТА преди да ни в3емат парите, ще е добре да и3пратят служителите си на по-обстойни инфо-турове.Така служителите няма да ни продават хотели, които са виждали само на снимка, а ние клиентите няма да установяваме на място, че: мостчето се е превърнало в надле3;бунгалата в сграда; денивелацията от две нива е станала на пет; сладоледа се  е стопил и и3текъл нанякъде; терасите са се превърнали в про3орци; бе3платният бар на пиърса е станал - платен;децата да открият детски кътове от времето на баба им и т.н.

# 367
  • София
  • Мнения: 1 849

Много благодаря на Diana_Don  и roje22
Много съм ядосана на Ориент 99 казаха днес за някакво мостче , но не казаха , че всъщност било надлез над шусе а и казаха , че  ANEX ROOM   всъщност били бунгала а не сграда и ние съответно си платихме затова . Но сега виждам реалност е много по различна , а майка ми с която ще ходя е зле с краката и е много трудно качване и слизане , а това ще го има минимун 4 пъти на ден ако не и повече . Утре ще ходя да се разправям с тях и да доплатя за  STANDARD ROOM  или да ми резервират PROMO ROOM   и да ми върнат пари . Не може да подвеждат с неточна информация .
А сега гледам сайта на хотела   и в него има снимки на ANEX ROOM и там се виждат френски прозорци , а те ни казаха че са тераси . Нещо съвсем съм кипнала и не знам кой ще пострада .
Simple Smileне се ядосвай, Ина. Отиди и им кажи,че те подвеждат с информация, която не е вярна и ако не направят това, което искаш ще отидеш до Комисията за защита на потребителя. След това да се разправят с нея.
Колкото до бунгалата, те са бунгала а не anex room Grinning
Намират се до основната сграда, от страната на терасата на ресторанта. Но всъщност те са най-зле от всичко. Стари сгради, които  вътре са реновирани, но  в сравнение с останалата част на хотела мисля, че е най-лошо там. Особено ако сте на първия етаж, т.е. на партера няма да можете дори да си отворите през нощта вратата към тераската, или пък ако няколко човека решат, че точно до вашата стая на тревичката могат да си изпият последните бири и до 2 през нощта си говорят и се смеят как ще спите newsm78 . Ето ги как изглеждат.




А това, че майка ти трудно се движи значи не е за стаите в допълнителната сграда, защото асансьора Ви качва на последния етаж на хотела, излизате извън него и тръгвате по моста, който Ви отвежда от другата страна и там не зная дали има асансьор, ама за три етажа едва ли. И тъй като сградите са доста дълги има много ходене до крайните стаи.
Zhiki, нашия полет бе рано сутринта. Към 5часа кацнахме в Бодрум и към 6 бяхме в хотела. Веднага Ви слагат гривните, можете да ползвате всичко в хотела, но ако няма свободни стаи ще Ви настанят чак към обед. Затова ние спахме до към 9-10 във фоайето на диваните, след това на плаж и към 12 като отидохме ни дадоха вече стаи Simple Smile

# 368
  • Мнения: 5 459
И аз все по-вече се ядосвам на Ориент 99. Миналата седмица ми се обадиха, че объркали сумата в договора и, че трябвало да доплащаме още 100 лева......Просто е грозно....при положение, че от декември се белосвам с тях и са толкова мудни.....това беше .....както и да е. Днес трябва да им се обадя, за да видя с кой автобус и откъде ще потеглим в петък за Мармарис и се надявам пак да няма някакви "екстри".....

# 369
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Много негативи се насъбират за Ориент Confused, а както чета и за други ТО тази година.
alinnna , дано всичко е наред и да си изкарате супер  bouquet!
П.П. Дано и на мен не ми врътнат някой номер, защото имам още да доплащам 50%.

# 370
  • Мнения: 5 459
Много негативи се насъбират за Ориент Confused, а както чета и за други ТО тази година.
alinnna , дано всичко е наред и да си изкарате супер  bouquet!
П.П. Дано и на мен не ми врътнат някой номер, защото имам още да доплащам 50%.
Дано  Praynig
Късмет и на теб  Hug

# 371
  • София
  • Мнения: 1 849
Много негативи се насъбират за Ориент Confused, а както чета и за други ТО тази година.
alinnna , дано всичко е наред и да си изкарате супер  bouquet!
П.П. Дано и на мен не ми врътнат някой номер, защото имам още да доплащам 50%.
Пак ще се повторя, но според мен няма значение дали ТА се казва Ориент, ТУрс клуб, Емералд или която и  да е друга, да не ги изреждам.
Всичките според мен са от един дол дренки Peace.
ВАЖНОТО ПРИ ТЯХ Е РАЗМЕРА НА ПЕЧАЛБАТА. КОЛКОТО ПО-ГОЛЯМА, ТОЛКОВА ПО-ДОБРЕ Joy.
Пък че тази печалба щяла да бъде за сметка на нашите разбити нерви и провалена почивка, въобще, ама въобще не ги интересува. Да не говоря и за отчайващата некомпетентност на част от служителите им, които като мантра повтарят спуснатите им опорни точки за хотелите. Joy и от там произтичат последващите проблеми по време на почивките ни.

# 372
  • Мнения: 5 459
Ама аз вярно пък трябваше да се разбуча да са си отваряли очите, обаче чинно си изпратих паричките без да мрънкам... Rolling Eyes

# 373
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ама аз вярно пък трябваше да се разбуча да са си отваряли очите, обаче чинно си изпратих паричките без да мрънкам... Rolling Eyes

Защо си доплатила при положение, че сумата за почивката ви е била определена при подписването на договора. И какво значи са я объркали? Нали си има таблица със сумите за съответната дата и брой почиващи. Каква беше сумата в таблицата, като подписвахте договора? Супер некоректно просто.

# 374
  • Мнения: 5 459
Аз бях забравила каква е сумата, понеже вече бяха сменили цените. И ги попитах по телефона. Отговориха ми, че не помнели, но да погледна какво пише в договора. В договора пишеше крайна сума 1280 и аз доплатих толкова. Преди два дни някаква дама ми звъни, че сумата била 1378 лева и трябвало да доплатим, иначе не можело да пътуваме......ми как да се разправям....

Общи условия

Активация на акаунт