Споделете 181

  • 65 444
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Болгар си е Беларус (МТЗ), само дето го сглобяваха в Карлово. В Карлово спряха, а в Минск - не. Напоследък сглобили повече от нуждите, та се наложило да паркират готовите трактори в алеите на завода, надиплили ги всред рози и чимшири пред администрацията. Снимки имаше някъде из нета.

Днеска на пчелина с усилие се въздържах да не запаля печката в помещението с центрофугата. Юли месец. Купих пчеларски блузон на цветенца за голямата щерка - да почва да помага и тя.



# 46
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
Споделям какво получих от любимия за рд си: н-и-щ-о.
В смисъл, взехме си коте, на което така или иначе аз поемам разходите и грижите, та не се е охарчил кой знае колко. Беше ми обещал да ме заведе някъде, но "няма как да го оставим самичко". Даже цветя не получих. И поканихме гости, гледаше как ми подаряват разни неща хората, и окото му не трепна даже.
Да го домързи чак толкова... Безценно.

 #2gunfire 

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А ти сподели ли му, че очакваш подарък?

# 48
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
Мислех, че се предполага.   Laughing

Както и да е, де, може би е дребнаво, сега ги гледах как си играят с малкия и не мога да не умра от умиление.   Flutter

Последна редакция: ср, 16 юли 2014, 01:01 от SilverSign

# 49
  • Мнения: 6 993
Ммм, и аз имам рожден ден утре. Искаше да имаме таблет, та ми "подари" преди месец един за рождения ден, обаче нещо не му е по вкуса (за мен си е ок), та се чудя дали да очаквам да ми подари и нещо друго  Laughing

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, аз ако чакам един мъж сам да се сети или да предусети мислите и очакванията ми, ще си остана с чакането.
Казвам си какво очаквам и какво мисля и всички са доволни.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 790
SilverSign, я си купи сама подарък от негово име. И без това няма да уцели точно каквото искаш.

# 52
  • София
  • Мнения: 23 097
Аз отсега мога да ви споделя, че за рождения ми ден, който наближава, няма да получа никакъв подарък от мъжа ми. Обикновено казва да му бръкна в портфейла.  Tired

# 53
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Подаръци не очаквам, но това не ми пречи да се надявам да получа. Тези без повод са ми по- на сърце. По-истински, а не по задължение. Още ми е пред лицето как Туигълов се прибира от командировка с работните дрехи и слънчоглед в ръка. Видял го израснал покрай пътя, докато се прибирали с колегите. Спрели и ми го откъснал. Като малко дете съм се радвала. А иначе си самоправя подаръци целогодишно, та няма да страдам много.

# 54
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Благоверният пита, обикновено  получава отговор "Изненадай ме!" и се отчита с една торба книги. Големите подаръци, по правило, ги прави по никое време, защото не изтрайва да ги укрива до повод. Mr. Green

# 55
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
Оле, че съм демон от деветия кръг на Ада с моите големи очаквания.   Laughing

@gargamela:  Торбата с книги е винаги перфектна.   Flutter

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, торба с книги е цяло разхищение. Една торба е равна на един четец, а аз имам вече, затова не спонсорираме издателствата.

# 57
  • София
  • Мнения: 23 097
И аз имам четец от няколко години, даже го и подмених за нов, но понякога нямам търпение да си купя веднага някое ново заглавие.

# 58
  • Мнения: 6 993
Хаха, да, тъкмо сега на всички, които ме питаха какво да ми подарят, им пратих заглавия на книги. Laughing

# 59
  • Мнения: 328
gargamela  Hug
и аз съм така бързанка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт