Лятото си е в разгара-ноемврийчето с ритници ни дарява - Тема 6

  • 26 252
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 62
Руми, добре дошла и честити добри новини Grinning
Нуленце, аз имам поне 1000 колеги, от тях да кажем, че 30 са бременни по 15 лв.  Laughing охооо, ами и още 50 болни Laughing Да не си посмяла да и даваш пари, ако е закъсала за 15 лв. на месец, по-скоро шефката ти трябва да му мисли, а не ти.

Аз усещам бебчето да рита от две-три седмици и особено следобед докато работя някой път си се усмихвам...става ми мило. Ако не съм го усетила няколко часа и започва параноя да ме гони, ужас.

Аз също имам болки, от ляво и дясно, знам че не са за притеснение, но някой път са много силни newsm78

# 61
  • Мнения: 117
Бързо се записвам в новата тема. Усещам и аз движения вече и ми е много хубаво. На 14 съм на ФМ и нямам търпение да разбера пола Simple Smile

# 62
  • Мнения: 62
Добро утро момичета!

Да ви питам, вие пишкате ли често? Аз едвам стигам сутрин до работата, а вечер пак на бегом. Горе долу през 15 мин. 19 седмица съм. Може би бебчето като се качи нагоре (след 20 седмица) и ще спре честото пишкане  newsm78

# 63
  • Мнения: 71
Добро утро момичета!

Да ви питам, вие пишкате ли често? Аз едвам стигам сутрин до работата, а вечер пак на бегом. Горе долу през 15 мин. 19 седмица съм. Може би бебчето като се качи нагоре (след 20 седмица) и ще спре честото пишкане  newsm78


Аз около 50 пъти на ден  Mr. Green

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 88
Добро утро момичета!

Да ви питам, вие пишкате ли често? Аз едвам стигам сутрин до работата, а вечер пак на бегом. Горе долу през 15 мин. 19 седмица съм. Може би бебчето като се качи нагоре (след 20 седмица) и ще спре честото пишкане  newsm78


Аз около 50 пъти на ден  Mr. Green
и аз така - постоянно  Grinning

# 65
  • Мнения: 31
Iv4e и при мен е така,докато изляза от тоалетната и вече пак ми се пишка  Grinning

# 66
  • Мнения: 493
И аз съм така, само да вметна, че и преди бременността си бях "пикла"  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2
Да се включа и аз в темата за тоалетната ... Вече съм в 22 седмица и тотално ми омръзна все да съм там. Първите месеци през нощта ставах до към 6 пъти, сега пък бебето може да се е качило нагоре, но пък съм с усещането, че ми гъделичка точно пикочния мехур. Вече си мисля, че съм психически обременена по отношение на тези нужди  Laughing

# 68
  • Мнения: 481
Аз първите 3 месеца пишках много често. Сега е на моменти, когато се заиграе с пикочния ми мехур. Вече не мога и да стискам, трябва веднага да отида като усетя.  Joy
За Болничния, в никакъв случай не плащай Нуленце. Ако искаш може да изпратиш с куриер болничния лист или с обратна разписка по пощата. Така ще са длъжни да му сложат входящ номер когато го получат и ще имаш доказателство, кога си го предала. От там нататък те да му мислят ако не го заведат в НОИ в законоустановения срок.

# 69
  • Мнения: 433
Аз не ходя често до тоалетна, само дето вече ставам нощем, което ме дразни. Иначе аз след 4 дни без болки и тн, днес пак, и нош па не помага. Но това явно не са контракции. Незнам какво е. Другата седмица ще пускам кръв и урина да видим да не е нещо на пикочния мехур. Спомням си при едно от лежанията ми в болница ми изписаха едно за пикочните канали - нео нещо си, защото лекаря предположи, че може болката да е точно от спазъм на пикочните канали от бременността. И наистина имах леко облекчаване тогава, сега като се замисля.

И за разлика от предишния път този път спя добре, заспивам дори ей така да полегна. Предишния път не спях изобщо и тогава валериана и маточината ме спасиха.

# 70
  • Мнения: 126
Аз разредих малко пишканията, пак са на често но не толкова. В 22 седмица съм. И аз имам проблеми със съня, но според мен е от липсата на движение през деня. Към 4 се събуждам и няма заспиване. А онзи ден след вечеря си направихме 1:30 мин разходка и спах без проблеми, даже ставах само веднъж за пишкане.

Последна редакция: пт, 04 юли 2014, 19:05 от ellie_bg

# 71
  • Мнения: 13
Здравейте,
Аз съм в 22 седмица + 6 дни и аз честичко пишкам, но пък и пия много вода. В момента сме на морето на Албена и чсестно казано не смея да влизам в морето, нещо не ми се рискува. Всеки ден вече усещам шутчета от малкото ни футболистче, даже много странно като се наям и направо настава един голям купон в корема ми Wink Онзи ден и ММ усети шут за първи път Simple Smile Следващата седмица съм на лекар и дано вече всичко да е наред, че то не беше амнио, то не бяха изследвания .
Поздрави на всички и честито за хубавите новини Simple Smile

# 72
  • Мнения: 172
През деня пишкам често, но през нощта разредих и даже има нощи, в които не ставам. Сега се връщам от преглед, всичко  е наред. Бебка е вече 22см и 360 гр- утре влизам в 20г.с.Разположила се е седалищно, още не я усещам. Плацентата е задна, лекарката каза, че шийката и водити ми са ок.  На 16.07 съм на ФМ при Томова, днес пред кабинета се запознах с едно момиче, което е ходило при нея и каза че е много доволна.

# 73
  • Мнения: 164
здравейте мами!

Поздравления за хубавите новини!

Днес ми направиха и втората пломба. За сега нямало друго важно да се прави. Дано да не изниква нещо ново по зъбите, че много ме е страх като трябва да ходя на зъболекар.

Аз пишкам през деня по-често. Вечер ставам по 2 пъти, но последните няколко дни даже по веднъж. Но не мога грам да стискам, допишка ли ми се, бегом в тоалетната, че иначе почват едни болки.

Да ви питам- забелязвам някакви ситни пъпчици по гърдите, деколтето, лицето от вчера. Днес са малко по-бледи, ама си ги има пак. Някоя от вас с подобен проблем? Това на бременността ли може да се дължи или по-добре да бягам при кожен?  newsm78 С какво мога да ги третирам?

# 74
  • Мнения: 600
 Ох , аз трябва да вадя един зъб...мислех ,че ще издържа до след ноември , но ме наболва....страх ме е от упойката да няма нещо проблем  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт