На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 204
  • 777
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 267
Ето в постаовете  по-горе момичетата си пишат  Емералд и си назовават всичко с точните имена , което е абсолютно нормално , а на мен че съм написала име на агенция която пречпоръчвам , тук някаква "специластка" ми бучи , че модератори , админи и подобни чак ми премахнали поста .....Странна работа , различен аршин , ама какво ли се изненадвам ooooh!

# 646
  • Мнения: 519
Някой с отзиви за Spice hotel spa?

# 647
  • Мнения: 3 281
Може ли да помогнете в избор между 2хотела за Новогодишните празници.Batihan Beach Resort и Pine Bay Holidei /във фамилна къща/Като ценово се доближават.

# 648
  • Мнения: 425
Момичета може ли и на мен да помогнете?

Кои 4 и 5 звездни хотели са в самия град Мармарис?Имали такива въобще?Къде мога да го потърся това като информация??

В последния момент ще организирам и всичко е набързо-нямам мн време...идеята е да сме в самия град за да можем да се разхождаме пеш.Или не е чак такъв проблем ако сме отдалечени на 2-3км от Мармарис,,,разбрах че имам бусчета някакви,но така искам да избягам от градската среда че не ми се чува за автобус! Tired

# 649
  • Русе
  • Мнения: 166
до звезди в очите,аз за до година съм харесала Grand Cetia Resort на 2 км.от центъра на Мармарис плажа е малко далеч 1 км,но ние не сме от мързеливите Laughing те са верига от 3 хотела,хвърли едно око,ако желаеш newsm53 newsm53

# 650
  • Русе
  • Мнения: 166
Ето в постаовете  по-горе момичетата си пишат  Емералд и си назовават всичко с точните имена , което е абсолютно нормално , а на мен че съм написала име на агенция която пречпоръчвам , тук някаква "специластка" ми бучи , че модератори , админи и подобни чак ми премахнали поста .....Странна работа , различен аршин , ама какво ли се изненадвам ooooh!
    ние не даваме тел. номера като теб,заинтересованите могат да си ги намерят ако искат,от два дена си търсиш с кого да си начешеш езика май,я по-спокойно,имай малко уважение към хората.

# 651
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета може ли и на мен да помогнете?

Кои 4 и 5 звездни хотели са в самия град Мармарис?Имали такива въобще?Къде мога да го потърся това като информация??

Под всяка оферта има описание на хотела и на какво разстояние точно се намира до центъра.  Повечето хотели, които се предлагат са в самия Мармарис. По-малко са тези, които са в Ичмелер /5-7 км от центъра/.

# 652
  • Мнения: 267
Може ли да помогнете в избор между 2хотела за Новогодишните празници.Batihan Beach Resort и Pine Bay Holidei /във фамилна къща/Като ценово се доближават.


С 2 ръце за Batihan Beach Resort  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 653
  • Мнения: 3 281
Много благодаря.И аз към него клонях но искам да чуя и вашето мнение.А и откъм цена ни е супер. Hug

# 654
  • Мнения: 41
Моля, за отзиви за Гранд Ефе Кушадасъ...ако  има някой ваканцувал там...  bouquet

Ходихме през юли месец  travel   На 30стр. в тази тема съм понаписала за този хотел  Hug

# 655
  • Мнения: 425
Момичета може ли и на мен да помогнете?

Кои 4 и 5 звездни хотели са в самия град Мармарис?Имали такива въобще?Къде мога да го потърся това като информация??

Под всяка оферта има описание на хотела и на какво разстояние точно се намира до центъра.  Повечето хотели, които се предлагат са в самия Мармарис. По-малко са тези, които са в Ичмелер /5-7 км от центъра/.

точно там чета,всичко което изчетох е все на няколко км от Мармарис,а не в самия град..и се зачудих има ли въобще 4 или 5 звездни хотели или те са все извън града защото заемат по-голяма площ с градини ит.н.

# 656
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета може ли и на мен да помогнете?

Кои 4 и 5 звездни хотели са в самия град Мармарис?Имали такива въобще?Къде мога да го потърся това като информация??

Под всяка оферта има описание на хотела и на какво разстояние точно се намира до центъра.  Повечето хотели, които се предлагат са в самия Мармарис. По-малко са тези, които са в Ичмелер /5-7 км от центъра/.

точно там чета,всичко което изчетох е все на няколко км от Мармарис,а не в самия град..и се зачудих има ли въобще 4 или 5 звездни хотели или те са все извън града защото заемат по-голяма площ с градини ит.н.

Не мисля, че 2-3 км. са много. За мен това си е едно нормално пешеходно разстояние. Най-важното е хотела да е хубав. И на мен ми се искаше да сме по-близо до центъра, но предпочетох хотела ми да е добър и да отговаря на изискванията ми. Все пак няма да почивам на централния площад.
Най-близките до центъра хотели са:
GRAND CETTIA HOTEL - 4* - 2,5 км.
DORA BEACH BOUTIQUE HOTEL  - 2 км.
IDEAL PRIME BEACH - 5*  - 2,5 км.

# 657
  • Мнения: 48
 Peace
Може ли да помогнете в избор между 2хотела за Новогодишните празници.Batihan Beach Resort и Pine Bay Holidei /във фамилна къща/Като ценово се доближават.
Peace пайн бей разбира се!

# 658
  • Мнения: 364
Здравейте, има ли някой посещавал аквапарк Адаланд в Кушадасъ, може ли да препоръчате от къде може да се купят билети за вход, на официалният сайт са доста високи цените, а четох, че от местните ТА може да се намерят по-евтини?   bouquet

Бяхме там в края на май.Тъкмо беше отворил Аквапарка.Билетите ни ги осигури местния агент,който ни посрещна там. Входа беше 22 евро - включваше сандвич+ газирана напитка.

# 659
  • Русе
  • Мнения: 766
Здравейте, има ли някой посещавал аквапарк Адаланд в Кушадасъ, може ли да препоръчате от къде може да се купят билети за вход, на официалният сайт са доста високи цените, а четох, че от местните ТА може да се намерят по-евтини?   bouquet

Бяхме там в края на май.Тъкмо беше отворил Аквапарка.Билетите ни ги осигури местния агент,който ни посрещна там. Входа беше 22 евро - включваше сандвич+ газирана напитка.
Благодаря, на официалният сайт входа е 40 евро и отделно се плаща за аквариума и за делфинариума, пак по 30-40 евро. Ще търсим варианти на място в Кушадасъ явно.

Общи условия

Активация на акаунт