На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 387
  • 777
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 364
Здравейте, има ли някой посещавал аквапарк Адаланд в Кушадасъ, може ли да препоръчате от къде може да се купят билети за вход, на официалният сайт са доста високи цените, а четох, че от местните ТА може да се намерят по-евтини?   bouquet

Бяхме там в края на май.Тъкмо беше отворил Аквапарка.Билетите ни ги осигури местния агент,който ни посрещна там. Входа беше 22 евро - включваше сандвич+ газирана напитка.
Благодаря, на официалният сайт входа е 40 евро и отделно се плаща за аквариума и за делфинариума, пак по 30-40 евро. Ще търсим варианти на място в Кушадасъ явно.


Най - добре потърсете местни фирми / агенти.Групата ни беше 10 + човека,затова направиха голяма отстъпка.

# 661
  • Мнения: 3 286
Peace
Може ли да помогнете в избор между 2хотела за Новогодишните празници.Batihan Beach Resort и Pine Bay Holidei /във фамилна къща/Като ценово се доближават.
Peace пайн бей разбира се!
Благодаря но се отказахме от него поради отдалечеността на къщичките от основната сграда даже и като ценово е по малко.Избрахме Батихан и се надяваме да не сме сбъркали.Като информация от тур агенцията ни казаха че хотела ще бъде само за българи.

# 662
  • Мнения: 251
Благодаря на Рокси 11, супер изчерпателно.Точно от такава информация имах нужда, от първа ръка.  bouquet

# 663
  • Мнения: 111
...от тур агенцията ни казаха че хотела ще бъде само за българи.

 Shocked
Муахахаха........по-голям ужас от това едва ли има!  Mr. Green  Laughing Laughing

# 664
  • Мнения: 164
...от тур агенцията ни казаха че хотела ще бъде само за българи.

 Shocked
Муахахаха........по-голям ужас от това едва ли има!  Mr. Green  Laughing Laughing
Въпрос на виждане,въ3приемане, впечатления и преживявания.3а мен по-голям ужас би било да посрещна Новата Година сред тълпа напомпани със самочувствие руснаци; пеещи с цяло гърло:"Ах, какой мужчин..."; подскачащи и3 целия дансинг, като маймуни, бе3 да се съобра3яват с никой.И 3а гарнитура - и3ключително невъ3питаните им деца. 3а мен прибавен ужас би била и група подпийнали англичани - трето поколение на социални помощи...наричани в родината им - бели боклуци.Е, имам пред вид евентуалния контингент на хотел от категорията на Батихан.Та, 3а мен по-голям ужас от това да съм с българи - има! А и , ако посрещна НГ в което и да е 3аведение в БГ ще съм 3аобиколена от българи, нали...
И друг път съм споделяла в темата...не трябва да се подценяваме като туристи и сами да си лепим етикети. Другите нации не са по-добри от нас.

# 665
  • Мнения: 111

Въпрос на виждане,въ3приемане, впечатления и преживявания.


Съгласен.
Винаги нещо може да е и по-зле...

# 666
  • София
  • Мнения: 1 862
И аз мисля като GODzilata: Че няма нищо по-страшно от хотел в чужбина, пълен само с българи Peace. Просто апокалиптично Joy

# 667
  • Мнения: 3 286
Аз също мисля като vanq_6119 и затова не ни е проблем.Виждали сме и българи и чужденци как се държат като невиждали и сякаш не са се хранили 1 месец преди да отидат но това лично на нас не ни прави впечатление.Просто гледаме да си прекараме добре а дразнителите настрана.А и на децата ни ще е по добре общуването с българските деца.

# 668
  • Мнения: 136
А и на децата ни ще е по добре общуването с българските деца.
Тук вече не съм съгласен! От няколкото ни почивки в Турция съм установил, че нашият син се разбира много по-добре (по-безконфликтно имам предвид) с  децата от други националности. Да не говорим, че е повече от полезно за езиковата му култура.

# 669
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Здравейте,отдавна не съм писала в темата,но редовна ви чета.Остават два дена до тръгването ни за  нашата тъй очаквана почивка в хотел Делфин Платинум.Още не сме заминали ,а аз вече обмислям в кой хотел ,ще ни е следващата почивка догодина,тази Турция е като наркотик Grinning Обещавам когато се върна да ви напиша отзивите си за този хотел,прикрепен разбира се с много снимки.На всички които им предстои тръгване за нашата любима дестинация пожелавам весело изкарване,страхотно време и само положителни емоции Hug

# 670
  • Варна
  • Мнения: 10 734
Здравейте,отдавна не съм писала в темата,но редовна ви чета.Остават два дена до тръгването ни за  нашата тъй очаквана почивка в хотел Делфин Платинум.Още не сме заминали ,а аз вече обмислям в кой хотел ,ще ни е следващата почивка догодина,тази Турция е като наркотик Grinning Обещавам когато се върна да ви напиша отзивите си за този хотел,прикрепен разбира се с много снимки.На всички които им предстои тръгване за нашата любима дестинация пожелавам весело изкарване,страхотно време и само положителни емоции Hug


  love001

# 671
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Lora, весело и незабравимо изкарване желая...Турция е невероятна Heart Eyes - убеждавам се в момента в Paloma Pasha Resort
И аз вече мисля за следващото лято  Blush

# 672
  • Варна
  • Мнения: 10 734
Цитат
И аз вече мисля за следващото лято 

Хахаха,Зомбайо,там е работата,че Лора мисли за междинна  Mr. Green

# 673
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Зомбайо  HugВесело изкарване и на теб!
Стеле,мен ако питаш мисля за няколко години напреде!Вече имам няколко хотела към списъка за догодина!

# 674
  • Мнения: 136
Lora, весело и незабравимо изкарване желая...Турция е невероятна Heart Eyes - убеждавам се в момента в Paloma Pasha Resort
И аз вече мисля за следващото лято  Blush
Зомбайо, а защо решихте да смените Клуб Султан с Пашата?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт