От кои тампони сте доволни?

  • 4 724
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 282
 съвсем леко с вода става, важно е да не е сух, за мен поне!

# 16
  • Мнения: 4 841
За първи път го чувам това с навлажняването?!? Нито съм го чувала от някого, нито съм го чела из упътванията. Много странно. "Средата" на поставяне е достатъчно влажна, а формата и повърхността на тампона - достатъчно гладка, та да се приплъзне без проблем.

# 17
  • Мнения: 2 094
За първи път го чувам това с навлажняването?!? Нито съм го чувала от някого, нито съм го чела из упътванията. Много странно. "Средата" на поставяне е достатъчно влажна, а формата и повърхността на тампона - достатъчно гладка, та да се приплъзне без проблем.
Peace

# 18
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Аз също не мокря предварително.Свиква се с поставянето, макар че звучи трудно.

# 19
  • Мнения: 1 483
Аз ползвам всякакви. За мен всички са удобни, без да имам нужда от копринено покритие или навлажняване. Нооо чувството е несравнимо, няма го това запарване от превръзката или да ти "подпира" отдолу. Laughing
Към авторката - ако смяташ, че цикълът ти е силен, сложи една ежедневна превръзка, колкото да поеме 2-3 капки, докато намериш място да се оправиш. Защото с тампон лесно се забравя, че си в цикъл, не за друго. Crazy

# 20
  • Мнения: 559
За първи път го чувам това с навлажняването?!? Нито съм го чувала от някого, нито съм го чела из упътванията. Много странно. "Средата" на поставяне е достатъчно влажна, а формата и повърхността на тампона - достатъчно гладка, та да се приплъзне без проблем.

Аз също имам проблеми с поставянето и години наред избягвах тампоните, но откакто пуснаха на пазара тампони с апликатор се родих! Преди това винаги ми е било адски некомфортно с тях и имах чувството че ми убиват, че ми е сухо, че опират не знам си къде и т.н  Peace
Като за начиначеща горещо препоръчвам тампони с апликатор!

# 21
  • Мнения: 4 500
Ползвала съм тампони 2 пъти в живота си. Единия път беше след операция на ануса  Embarassed вторият път беше на море. И двата пъти хванах гъбички  Sick Записвам се в темата, за да следя да не би аз нещо да съм сбъркала, но съм ги сменяла през около 2-2,5 часа. Купих и двата пъти ОВ, избрах си как да кажа...най-хубавите уж, ама на - моята в....а не ги прие нещо  Joy
Нощем НЕ съм спала с тампон.

# 22
  • Мнения: 1 844
Може би е малко извън темата, но препоръчвам тампоните с лактобацили Ellen. Лично аз не ги откривам в никоя аптека в Пловдив, затова ги поръчвам от интернет. Използването на тампони си е истинско удобство, но пък те увеличават риска от развитие на гъбички и бактерии, с тампоните на Еllen не само се избягва този неприятен риск, а дори влияят ползотворно на влагалищната флора и имат превантивен и лечебен ефект. Аз си взимам размер Normal и мога да кажа, че дори при обилен цикъл се справят много добре Simple Smile
Иначе на въпроса на авторката - ползвам тампони от 16 години вече и досега никога не съм имала проблем с връвчицата, мисля, че може да се скъса единствено при дефектен тампон, просто преди употреба я потръпваш лекичко за проверка и си готова Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Слава Богу, не ми се наложи по време на пътуването да ползвам тампони. Обаче веднага след това, все пак, реших, че е време да опитам.  Laughing

Ми то било много готино.  Mr. Green Моите са от Лидл, някаква тяхна марка. Нямам база за сравнение, но от първия път се справих с поставянето, а и свалянето не се оказа никакъв проблем. Доволна съм.  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 2 094
Ми то било много готино.  Mr. Green Моите са от Лидл, ...

Ми да  Mr. Green Лидълските аз не ги сменям с други  Whistling

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Ми то било много готино.  Mr. Green Моите са от Лидл, ...

Ми да  Mr. Green Лидълските аз не ги сменям с други  Whistling

Твоите какви са? Щото поради липса на време пратих тогава ММ да ми купува. Взе ми някакви в синьо-зелена кутийка, 24 броя. Други има ли в Лидл?

Тази марка са, но моите са Нормал, 24 бройки.
Скрит текст:

# 26
  • Мнения: 2 094
Същите, 24бр. нормал- мисля , че към  2 и нещо стуваха , за цвета на кутията не се сещам, че скоро не съм купувала  Crazy

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Същите, 24бр. нормал- мисля , че към  2 и нещо стуваха , за цвета на кутията не се сещам, че скоро не съм купувала  Crazy

Да, 2 и нещо, но "нещото" и за не помня в колко стотинки се изразяваше - или 40 или 70.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт