Обезкосмяване интим

  • 105 071
  • 215
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 10 324
nad_tab, много евтино  newsm78 за какво зона става дума до дупето или само бикини линия? Защото аз до дупе я правя за 125-150 лв.
Зависи колко ти взимат на импулс... махнах всичко  Wink

# 166
  • Мнения: 952
а във Варна къде правят фотоепилация и за каква сума?
Аз знам за Скин Лайн и даже мислех да идвам там, ама почнах вече в Русе и се отказах

# 167
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя newsm78
Аз ходих при козметичката при която си ходя по принцип, но тя няма тази машина и я взима веднъж месечно. Другия месец ще я вземе в в средата на месеца.
Излиза си доста скъпо, първия и втория около 70лв. , третия май 30лв. беше. Но при всеки е различно и може да се наложи и 4-5 да се ходи.
Вижте на други места как е.... Намира са до Спартак. Тя и с колата е много добра пръска с обезбляващ спрей и не боли така както при други.
0889427324 Таня

Над-таб, не разбрах тази козметичка прави и лазерна епилация ли?

# 168
  • София
  • Мнения: 1 121
Да ви светна, че козметичката на nad_tab не разполага вече с машинката и няма да прави фотоепилация.
Хайде сега nad_tab да каже откога е дюс и колко се очаква да бъде, щото не ми се вярва да е вовеки съвсем. И зависи ли дебелината на косъма и цвета на косата? Абе казвайте всичко!

# 169
  • Мнения: 928
За такива пари, ако изкарам без косми 2 - 3 години ще съм много, ама много доволна  Laughing

# 170
  • Мнения: 1 909
При епилация на цял триъгълник какво е усещането, когато набодат косъм4етата?  Rolling Eyes

# 171
  • София
  • Мнения: 630
Здравейте момичета, имам въпрос. През цялата бременност ползвах услугите на козметик и махах всичско. Така си бях подготвена и за раждането. Но сега се чудя колко време трябва да мине след раждането за да отида отново. Хич не ми се иска да ползвам самобръсначката, а малко ме е страх. Болката от шевовете отшумя, но незнам... Вие какво мислите?

# 172
Аз махам всичко само с кола.Ходя при една  козметичка  от 2 год.май ако не са 3 вече.Много е внимателна и работи супер...та значи ръце,цели крака ,мишници и триъгълник 35лв.Това е в РУМ-а на Младост 2
Иначе сега съм се запалила по лазерната епилация и мисля да изпробвам и този метод и се надявам  до края на месеца да съм минала  първата процедура

Моля те кажи ми тази козметичка с каква кола маска работи? Аз от години ходя на кола, в началото всички работеха с една тъмна топла кола, която беше благодат. Не болеше толкова много, ставаше по-бързо, а сега голяма мъка...правят ме с тази която стои включена в тока и също е топла, но не е същото.

# 173
  • София
  • Мнения: 10 324
Да ви светна, че козметичката на nad_tab не разполага вече с машинката и няма да прави фотоепилация.
Хайде сега nad_tab да каже откога е дюс и колко се очаква да бъде, щото не ми се вярва да е вовеки съвсем. И зависи ли дебелината на косъма и цвета на косата? Абе казвайте всичко!
Ами последно ходих май Януари  newsm78 засега няма косми...
Говорих днес с козметичката, наистина няма да взима машината другия месец, но в момента тъсела друга и като намери, ще ми звънне... обещавам да пиша, като ми звънне  Wink

# 174
  • София
  • Мнения: 512
Аз за цял интим давам 6 лв. И наистина с топла кола става по-бързо и е по-безболезнено. Веднъж пробвах със студена - пак при козметичка и беше мъкааа....тя се мъчеше да скубне нещо, аз се мъчех да не пищя от болка...и накрая станах толкова червена и излющена, че жената ме помоли да си купя Дефламол - против изгаряне Shocked и да се мажа 2-3 дни!
Може ли да ми кажеш къде ходиш на топла кола, моля?

# 175
  • Мнения: 952
nad_tab, много евтино  newsm78 за какво зона става дума до дупето или само бикини линия? Защото аз до дупе я правя за 125-150 лв.
Зависи колко ти взимат на импулс... махнах всичко  Wink
на мене ми вземат по 5лв на импулс. А тебе боли ли те? аз уж търпя  доста на болка ама тая фотоепилация нещо немога  да я изтърпя  поне не повече от 5 импулса:crazyeyes:

# 176
  • София
  • Мнения: 10 324
nad_tab, много евтино  newsm78 за какво зона става дума до дупето или само бикини линия? Защото аз до дупе я правя за 125-150 лв.
Зависи колко ти взимат на импулс... махнах всичко  Wink
на мене ми вземат по 5лв на импулс. А тебе боли ли те? аз уж търпя  доста на болка ама тая фотоепилация нещо немога  да я изтърпя  поне не повече от 5 импулса:crazyeyes:

5лв. е много.. мойта взимаше 4лв., но мен ми направи отстъпка като на стар клиент 3лв.  Wink
Болеше ме доста, но само първия път, на втория вече имах толкова малко косми, че нямаше какво да ме боли  Mr. Green

# 177
И аз ходя на козметик и правя кола маска на триъгълника .И моите косми растът на вътре и трябва да ги махам с игла и затова искам да питам този Дефламол след като си направила кола-маската ли го мажеш?Ходя всеки месец и за 3лв./толкова ми взима за триъгълника/не бих се мъчила да я правя във вкъщи.


  ако знае някой във Варна къде има кола на триъгълник за 3 лева или просто по евтинко ще съм много благодарна   bouquet

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 252
Аз ходя за 5 лв за цяло обезкосмяване в Стара Загора.
Първия път беше ужасно болезнено,защото доста време се бръснах.
Доста се притесних и от факта че трябва да се разчеквам така.
Обаче сега не се и замислям за друг вариант, пък и почнах да оплешивявам.

# 179
  • Мнения: 1 559
 И аз миналия месец се "прежалих" и отидох на козметичка, много търпелива жена се оказа! Изобщо не ме боля, но ми беше неудобно от позите Embarassed, но в края на краищата вече ме спечелиха за клиент. Махам абсолютно всичко за 5 лева.

Общи условия

Активация на акаунт