"Прилив и отлив" - Ей го чаканото лято, тук при MedCezir-ското ни ято - ТЕМА 90

  • 26 767
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 637
Даниии  Hug Hug Hug,навсякъде са си оставили вратички  Peace,ако не стане нещо да го заменят с друго  Peace
Мира как се изложи пред приятелите си,ау това е голям срам и позор  ooooh!,миличката тя
А Яман как гледаше от колата на Серез,отива съвсем в различен свят от неговия  CrazyАх Селим,знае как да влезе под кожата на Ендер и да я убеди да вземе Яман ,страхотен е

# 721
  • Мнения: 20 795
Много сте активни днес, кефите ме  Heart Eyes Joy Joy Joy

Да си кажа и аз - сериалът ме грабна заради сцената на Селим и Яман в полицейското. Страхотна игра на Ча! Crazy Crazy Crazy Crazy  Crazy
Страхотен беше Ча наистина  Crazy Crazy Crazy Crazy
Мен пък образът на Яман ме привлече като с магнит към сериала. Тази смесица от дързост и несигурност, от самоувереност, но и някаква момчешка уязвимост, гордост и обичливост. Абе страшно ми хареса. А Ча беше перфектен.  Crazy Crazy Crazy

# 722
  • Мнения: 3 637
наблиавам срещатааа  Crazy Crazy Crazy
аааа нееее,много са сладки,невинни и наивни ,той ту в земята ту в нея,тя ту настрани ту в него,ще се побъркам
хах Мира изобщо не му повярва хаххаха
Оркунчо реФнува Simple Smile

Последна редакция: пн, 14 юли 2014, 11:27 от Danielkka

# 723
  • Мнения: 25 351
Здравейте всички ! Прекрасен ден ви желая.  Hug Hug Hug

Дани, Hug  започнала си с преговорния коментар Peace  
По повод излизането на Мине от сериала : Това,което ми направи впечатление при преговора на 1 еп. и ,което не помнех от първото гледане е, че Ендер още в началото каза на Селим , че било време да си намери нов мъж и че иска развод Rolling Eyes  Така че, може да се окаже истина ,че не е нейно решението за напускане, а ,както отговориха от Ай япъм (ако можем да разчитаме на достоверност) ,че това е било заложено в сценария от самото начало  Peace  


Даниии  Hug Hug аз мисля,ч е онова за развода беше шега  Hug Hug защото нали Селим все оправя бедните момчета, дори когато трябва да присъства на снобските партита на АШк и Ендер  ooooh! ooooh! Ненапразно аз винаги съм си имала едно на ум за Ендер.  Peace Тя така и не пребори снобката в себе си. Дори с човек като Селим до себе си.  Crossing Arms
И пак се сещам за това, което Вени беше писала,ч е сякаш колелото се завъртя назад и в 38-ма серия стигнахме до положението от 1-ва  Peace

# 724
  • Мнения: 3 637
спирам за малко,че ще имам гости за обяд,след 13:00 пак ще се включа  Hug Hug Hug

# 725
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
Много сте активни днес, кефите ме  Heart Eyes Joy Joy Joy

Да си кажа и аз - сериалът ме грабна заради сцената на Селим и Яман в полицейското. Страхотна игра на Ча! Crazy Crazy Crazy Crazy  Crazy
Страхотен беше Ча наистина  Crazy Crazy Crazy Crazy
Мен пък образът на Яман ме привлече като с магнит към сериала. Тази смесица от дързост и несигурност, от самоувереност, но и някаква момчешка уязвимост, гордост и обичливост. Абе страшно ми хареса. А Ча беше перфектен.  Crazy Crazy Crazy

 newsm10 Момче, израстнало в крайния квартал, което въпреки всички несгони, не е избрало лесния път. Бори се с живота и с тези, които го дърпат надолу. Точно затова беше нахакан, но и несигурен. Както каза в 8 серия - не остявя нищо на късмета...

# 726
  • Мнения: 25 351
наблиавам срещатааа  Crazy Crazy Crazy
аааа нееее,много са сладки,невинни и наивни ,той ту в земята ту в нея,тя ту настрани ту в него,ще се побъркам
хах Мира изобщо не му повярва хаххаха
Оркунчо реФнува Simple Smile



# 727
  • Мнения: 25 351
Много сте активни днес, кефите ме  Heart Eyes Joy Joy Joy

Да си кажа и аз - сериалът ме грабна заради сцената на Селим и Яман в полицейското. Страхотна игра на Ча! Crazy Crazy Crazy Crazy  Crazy
Страхотен беше Ча наистина  Crazy Crazy Crazy Crazy
Мен пък образът на Яман ме привлече като с магнит към сериала. Тази смесица от дързост и несигурност, от самоувереност, но и някаква момчешка уязвимост, гордост и обичливост. Абе страшно ми хареса. А Ча беше перфектен.  Crazy Crazy Crazy

 newsm10 Момче, израстнало в крайния квартал, което въпреки всички несгони, не е избрало лесния път. Бори се с живота и с тези, които го дърпат надолу. Точно затова беше нахакан, но и несигурен. Както каза в 8 серия - не остявя нищо на късмета...

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 728
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
Сега някоя от вас ще каже, че още от самото начало Мира е активната страна Joy Joy Joy

Ама Яманчи какво да прави. Оставен бе сред непознати, знае ли какво може да му се случи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Не че не му се случи, де! Joy Joy Joy

# 729
  • Мнения: 25 351
Сега някоя от вас ще каже, че още от самото начало Мира е активната страна Joy Joy Joy

Ама Яманчи какво да прави. Оставен бе сред непознати, знае ли какво може да му се случи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Не че не му се случи, де! Joy Joy Joy

По-активна беше  Peace не за друго, ами тя си беше в свои води, в своя аквариум, а той както казваш пуснат в един нов свят за който само е чувал.  Joy Joy В началото и той беше доста нахакан, но това беше докато не се влюби. Първо си мислеше,ч е ще там за ден-два и може да се прави на отворко, но не стана така ... и затова после се сви. Не вярваше, че момиче катоМира може да има чувства към него и може да я доближи изобщо.  Peace Затова тя беше по-активна.

# 730
  • Мнения: 25 351
слагам новата тема пак http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=790432.0
да не забравите да се преместите, като се улисате да коментирате 1-ва серия  Joy Joy Joy

# 731
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
Сега някоя от вас ще каже, че още от самото начало Мира е активната страна Joy Joy Joy

Ама Яманчи какво да прави. Оставен бе сред непознати, знае ли какво може да му се случи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Не че не му се случи, де! Joy Joy Joy

По-активна беше  Peace не за друго, ами тя си беше в свои води, в своя аквариум, а той както казваш пуснат в един нов свят за който само е чувал.  Joy Joy В началото и той беше доста нахакан, но това беше докато не се влюби. Първо си мислеше,ч е ще там за ден-два и може да се прави на отворко, но не стана така ... и затова после се сви. Не вярваше, че момиче катоМира може да има чувства към него и може да я доближи изобщо.  Peace Затова тя беше по-активна.

Ани,  Hug Hug Hug Шегувах се Peace Според мен се влюбиха от пръв поглед. За Мира той беше глътка свеж въздух сред снобите от нейната среда. Още в началото му каза, че е различен, да не се прави на още по-различен. За Яман, тя е девойката от приказките - Пренсес. Той я спечели именно с това обръщение. Яман я накара да се почувства най-специалната жена на света. Крачола никога не се е държал така с нея Peace Как да не го зареже за 2 секунди Mr. Green

Ай спирам, че иначе няма спирка hahaha hahaha hahaha

# 732
  • Мнения: 27 735
Крачола никога не се е държал така с нея Peace Как да не го зареже за 2 секунди Mr. Green

Shocked Shocked Ееее, пак ли с лошо ще го споменавате, яяяяя?  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 733
  • Мнения: 20 795
Сега някоя от вас ще каже, че още от самото начало Мира е активната страна Joy Joy Joy

Ама Яманчи какво да прави. Оставен бе сред непознати, знае ли какво може да му се случи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Не че не му се случи, де! Joy Joy Joy

По-активна беше  Peace не за друго, ами тя си беше в свои води, в своя аквариум, а той както казваш пуснат в един нов свят за който само е чувал.  Joy Joy В началото и той беше доста нахакан, но това беше докато не се влюби. Първо си мислеше,ч е ще там за ден-два и може да се прави на отворко, но не стана така ... и затова после се сви. Не вярваше, че момиче катоМира може да има чувства към него и може да я доближи изобщо.  Peace Затова тя беше по-активна.
newsm10
Мира си го хареса още с първото виждане. И за разлика от Ендер го прие напълно, изцяло и безрезервно. Дори, когато разбра кой е от къде е, не се отвърна. За това помогна може би и фактът, че той й каза истината още на първата им среща. Макар че, аз си мисля, че начинът, по който й разказа за себе си беше донякъде, за да я впечатли  Mr. Green Mr. Green И докато на партито всички пърхаха около Яман, привлечени от лъскавата му външност и мълвата, че идна от Ню Йорк, Мира вече беше харесала него самият, такъв какъвто го видя в началото.

# 734
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
Крачола никога не се е държал така с нея Peace Как да не го зареже за 2 секунди Mr. Green

Shocked Shocked Ееее, пак ли с лошо ще го споменавате, яяяяя?  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Иве, Hug Ако го нямаше Крачи, нямаше да има сериал  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт