Интериорен стил по аматьорски - 24

  • 74 002
  • 743
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 398
Няколко пъти изгледах снимките на Ема  Heart Eyes Изобщо не си позволявам да правя коментари  Simple Smile
Пропито със стил и създава невероятна атмосфера! А  всички снимки, плакати, картини и аксесоари, гледката към прекрасната градина ... вълшебно!

# 301
  • Мнения: 12
Цяла нощ сънувах лятната кухня на Ема Simple Smile,невероятен дух и атмосфера.Показах я и на съпруга ми-остана с широко отворени очи Grinning. Много моля за линк към темата, в която Ема показа бялата спалня, за да го изненадам с още  красоти.Ема, ти си страхотен талант!Поздравления   bouquet

# 302
  • Мнения: 796
Барб, трябва да проверя дали има от същата дамаска в магазина и да попитам дали може да се ушие такъв модел.Възглавниците са  меки , нямам представа дали ще се получи с капитоне. Идеи за цвят на фотьойла Simple Smile

# 303
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ема, невероятна си! И го знаеш  Wink
Мисля, че сега цялата тема ще се засили на гости. Ще имаш ли възможност да ни побереш? Кухничката малка ми се вижда.
Като прочетох коментара на Барб и аз се замислих, че един по-тъмен комод ще пасне идеално там. Нещо в кралско синьо?



Изненадах се промяната в дивана. Едно такова никакво нещо с малко боя и нова дамаска се е превърнало в уютно място за четене. А за старото издание на "Под игото" ти завиждам. Не защото съм фен на романа, а на старите страници.

# 304
  • Мнения: 2 415
Ема, newsm20.
Просто е невероятно и прекрасно. Искам на гости, искам албум със снимки, искам и аз такова местенце /олях се Wink/.

# 305
  • София
  • Мнения: 1 010
  Отново БРАВО на Ема!  Heart Eyes Много усилия, ама си струва като видиш резултата!
И аз си мислех за шкафчето като Барба. Комодче в синьо (както е писала Богиня) или в жълто или шартрьоз. И на мен ми липсва цветен акцент. Най завиждам за виенските столове, а за втори хладилник мисля че ще ти трябва малък зад преградата, защото хич няма да ти е удобно за всяко нещо да тичаш до основния хладилник.
     bouquet

# 306
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Мммм, и шартрьоз не е зле

Или тонетче


И просто така


Кожа в шартрьоз не бях виждала


Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 10:07 от Приятно ми е - Богиня!

# 307
  • София
  • Мнения: 1 390
Ема, не знам как изглежда дома ти в София, но с тази къща без съмнение се " чувствате"! Чудесно, уютно, спокойно, иска ми се да кажа - умилно и мъдро, дано усетиш нюанса, който влагам...Гледката от двора през отворената врата ми навява това усещане, такова съм чувствала когато съм била в наши / български / стари къщи...  

П.П. Предложенията  ратановия шкаф да бъде заменен с мебел в кралско синьо, жълто, шартрьоз са неудачни - цветът на къщата е белият! Другите изброени само грубо ще нарушат духа й...

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 10:32 от Vayana

# 308
# 309
  • Мнения: 677
Благодаря ви, момичета Hug
Благодаря ви от сърце за милите думи, но за сетен път да кажа, че вдъхновението намерих и намирам тук, заедно с вас. Показвайки моите интериори се надявам да вдъхновя други, другите да вдъхновят трети....и така да виждаме все повече красиви и уютни домове.


Цонне, виенският сет беше на Дорис. И аз чакам да го видя реставриран.
И както винаги, изключително наблюдателна Peace

Елени, има мухи, разбира се. Повечето стаи са с мрежи. За тази стая най-вероятно ще направим една летяща врата с мрежа.

So what, колекцията столове е в другата кухня и вече ги ползвам от една година Simple Smile

Нелимарти, корнизите са правени заедно с прозорците, т.е. преди 14 години.

Колориткен заповядай Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=729591.msg25946721#msg25946721

Катри, не знам за хладилника, но аз още от сега започнах да се обърквам кое в коя кухня е и притичвам между двете Laughing

Искаше ми се и на мен да вкарам повече цвят в това помещение, затова бях се престрашила да направя дивана син, но не се получи. Идеите за цветен комод ми харесват, но се опитвам да използвам наличните мебели. Не ми се влагат много средства там. Ако се появи нещо изгодно и красиво, бих заменила ратановото шкафче, което си стоеше на една тераса едно време, където си му е мястото.

И заповядайте на гости, ще се намери място ( и работа Laughing) за всички Hug

# 310
  • Мнения: 13 770
Аууу, това за работата не трябваше да го казваш, веднага ще оредеят редиците на мераклиите за гости Grinning

Аз пък картината до абсорбатора не възприемам нещо. Като една практична жена бих сложила там поличка за подправки или още едно шкафче, но ти си знаеш какво си имала предвид и защо.
Много ти е хубаво!
А за дворчето, което се вижда от прозореца, думи нямам Peace

# 311
  • София
  • Мнения: 1 010
   Забравих да пиша за масата - аз бих я изшкурила леко само отгоре и направила с прозрачно масло. Стъкло не ми се вижда нито подходяща нито практична идея, а маслото ще я пази и да не става на петна и ще е по - автентично и пасващо на столовете... Или пък с тъмно масло да стане като прозорците, ама то може да е по - капризно за поддръжка като се използва масата.  newsm78

# 312
  • Мнения: 481
В блога на Пина  http://pinanova.blogspot.com/ ги има трансформациите по къщата на Ема, ама Пина хич не е многословна Crossing Arms. Така че Пина, почвай с историите - коя е Ема, каква е, всичко за нея, за къщата и още нещо.......... Аз като погледнах пак снимките с градината и вече много ми дойде - не ми стигаше Барба, ами и Ема Hug.

П.П. Ема, за този художник ли става дума: http://cavalet.bg/kartini-anatoliy-stankulov.html ?

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 13:39 от Stef4o

# 313
  • Мнения: 2 140
Ема, приказно е! Останах без думи, няколко пъти се връщах да чета историята, да гледам снимките, да сравнявам преди и след. Определено имаш невероятен усет и стил за тези неща. Аз веднага се кандидатирам за работа - курс за преправяне. Чета по диагонал в групата за преправяне, но всичко ми се струва непосилно трудно, а и там се говори на друг език.
Много ми харесва жената в жълто и синьо в кухнята  Grinning и начинът по който контрастира с другите картини. Масата и столовете са божествени и статива тихо скрит в ъгъла, зеленината, която се показва от вратата. Всичко е прекрасно!  Heart Eyes

Stef4o -http://cavalet.bg/contact - не се ориентирах за адреса на галерията - бих разгледала с удоволствие на място.

Pina - би ли споделила тези рафтове откъде са - http://pinanova.blogspot.com/ /втората снимка от началото/ Тази крушка с червения кабел също ми е интересна.  Embarassed

Бръмбар, благодаря за предложението! Определено мислим в една посока.  Wink Такава беше моята идея от самото начало, но всеки, който е влизал казва, че няма да има място за минаване, че диванът ще е близо до ТВ и камината. ММ го възприе като истина и сега не иска да го приеме за възможен вариант. Камината не е много голяма, но това пространство, което е очертано включва и подложката и камъка около камината - затова изглежда така. Довечера ще мога да кача снимка.

# 314
  • Мнения: 481
съпружка, галерията ми излезе като пуснах "Анатолий Станкулов" в гугъл. Доколкото разбирам е във Варна, има няколко филиала, но не видях в София и онлайн галерия, така че разглеждай. Просто Художникът на Ема и Пина ми звучеше познато и затова потърсих в интернет, не съм посещавала въпросната галерия.

Общи условия

Активация на акаунт