Защо бихте имали /имате второ дете ?

  • 3 719
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 64
Мисля, че да родиш дете е най-чудесното нещо на света, защо да не ти се случи няколко пъти, стига да имаш тази възможност. Аз искам още 2 деца  ylinfant.

# 121
Още не съм изкарала първото,но определено няма да искам още едно.Имам кошмарна сестра която ми обърква живота все още-не искам и това за моето дете.А това 4е едно дете става егоист като е само-не е вярно аз съм егоист то4но защото сме две.Писнало ми е да си тарся дрехите и когато си ги нямеря да са мръсни и тук таме скъсани(защото е голям мундар сестра ми)та по тая при4ина цял живот вси4ко си крия...Дори когато излизам си взимам вси4ките пари защото ако ги оставя няма да си ги намеря никога...Ако и вие искате талъв тормоз за детето си-правете си второ...Пък и го има икономи4еския въпрос малките в момента не се задоволяват само с дрехи и храна.Искат скъпи джи ес еми със 1000000 цвята(като4ели неможеш да говориш по телефона с по-малко цветове).Искат коли...Ако някоя от вас може да си позволи това да купува и на двете нека има две.Но моля ви ако неможете да си го позволите не създавайте дете което няма да е задоволено от всякъде.Аз затова искам само едни4ко---да му дам-ВСИ4КО и да не се срамува 4е ходи всеки ден с едни и същи дрехи да му се подиграват.
Излезе малко тъжно-но е истина!

Ти ли си по-голямата?
Знам и то много добре знам за какво говориш - виждала съм го при други сестри, едната, която си прилича с теб по мисли ми беше близка. Не беше права в поведението си - никак не беше права. След много караници и проява на обич, обаче, двечките в момента са по-близки отвсякога и не могат да живеят една без друга.

# 122
  • Мнения: 1 072
Със сигурност искам още едно дете, но с разлика от минимум 6-7 години. Най-вече, защото колкото и да се старая, ако Марк остане сам, ще бъде егоист, а аз не искам да го допусна. Ако има братче или сестриче, ще се научи на грижи, споделяне и т.н. Незнам и аз имам по-голяма сестра и никога не сме имали проблеми както Насси74. Извинявам се за коментара, но това явно е до възпитание. Незнам какво бих правила без сестра ми.

# 123
  • Мнения: 641
Защото майчинството ме прави щастлива!

# 124
  • Мнения: 703
Задължително още поне едно!!!И то колкото може по-скоро Laughing
Защото е толкова хубавоооо да си имаш бебенце и защото детето/децата стават наистина смисъл на живота ти!

# 125
  • София
  • Мнения: 2 901
изказвания от рода на " Ами ако имаш само едно и нещо му се случи ? " ми звучат супер несериозно...
Това не е несериозна причина! Аз предпочитам (а сигурно и близките ми) животът ми да има по-голям смисъл!

Още не съм изкарала първото...
Виждам, че вече си го "изкарала".  newsm78 доста странен израз. Сигурна лиси, че го искаш, макар и първо?

Имам кошмарна сестра която ми обърква живота все още-не искам и това за моето дете... цял живот вси4ко си крия...Дори когато излизам си взимам вси4ките пари защото ако ги оставя няма да си ги намеря никога...
От къде си сигурна, че твоето първо и единствено дете няма да отрастне по модела на сестра ти и в твое отсъствие от къщи да ти взема парите и да ти изнася къщата?

Пък и го има икономи4еския въпрос малките в момента не се задоволяват само с дрехи и храна.Искат скъпи джи ес еми със 1000000 цвята(като4ели неможеш да говориш по телефона с по-малко цветове).Искат коли... Аз затова искам само едни4ко---да му дам-ВСИ4КО и да не се срамува 4е ходи всеки ден с едни и същи дрехи да му се подиграват.
Пожелавам ти да можеш да му купуваш и скъпите джиесеми с 1000000 цвята пък и 2 - аз поне 2 имам) и всичко от което се нуждае.   bouquet

Иначе за протокола - много ми харесва да бъда майка, а като гледам Бибка как се радва на други дечица направо се разтапям - със сигурност ще се радва и на сестриче или братче. Искам пак да съм бременна и да гушкам малко бебе и да мога да споделя с вече попорастналото си дете радостта от още един член на семейството ни. Аз имам брат, с който много не се виждаме и отскоро пак се разбираме, но като малки играехме с часове само заедно на какво ли не!

# 126
  • Мнения: 577
И аз бих искала второ та дори и трето дете,според мен е щастие да дариш живот,но и да го отгледаш.Много желая да имам момиченце и то с малка разлика да могат да си играят заедно и полсе да са в една компания бих била по-спокойна за тях след време.Аз имам сестра по-голяма от мен с 11 месеца и винаги много се разбираме и се обичаме.

# 127
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мисля, че да родиш дете е най-чудесното нещо на света, защо да не ти се случи няколко пъти, стига да имаш тази възможност. Аз искам още 2 деца  ylinfant.
И аз и аз.

Общи условия

Активация на акаунт