ИНВИТРО в Истанбул - тема №10

  • 84 195
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 56
Много тъжно за момичето с заболяването на щитовидната жлеза.....тук, в Б-Я никой не носи отговорност! Имам приятелка с аборти, случващи се винаги в един и същ период на бременността - отговорът винаги е - БОЖА РАБОТА! А той, Господ.... как да им се противопостави на безумията на лекарите?!
Аз лично пострадах от клиниките във Варна и Плевен - допуснатите грешки оправдаваха с всевъзможни малоумици. Съжалявам за изгубеното време!..... и здраве!

# 706
  • Мнения: 1
Ей мили момичета,здравейте и от мен.Отдавна ви чета и събирам инфо за Мемориал,от вас разбрах,че доста дами са си сбъднали мечтата,точно там.Е,и на мен ми предстои да ходя на парвичен,но просто чакам да ми дойде цикала от парвото ми неуспешно ин витро.Когато се обадих ми казаха,че невлияело роля,това,че са ми стимулирани яйчниците за първиченият преглед.Силно се надявам и аз да успея там,тъй като много се разочаровах от българските лекари,и тяхното отношение като цяло.Успех на всички !!!

# 707
  • Мнения: 174
Здравейте. Искам да попитам преди да си запишете час за първичен преглед, писахте ли на Севда, за да опишете случая, да го обсъдят и евентуално нещо повече като изследвания преди прегледа?

# 708
  • Мнения: 194
Теодора79, пиши на Севда, че желаеш час за първичен преглед и опиши накратко вашия случай. Обикновено ти изпращат списък с изследвания, които искат на всички-определени хормони, цветна снимка, ПКК. А като отидете на самия преглед можеш да си занесеш всякакви документи, каквито имаш свързани с вашия проблем. Късмет!  Peace

# 709
  • Мнения: 174
Благодаря. Така ще направя, за да съм напълно подготвена.

# 710
  • Мнения: 1 000
Момичета, извинявайте, че нахлувам в темата ви, но случайно попаднах в друга тема на информация, писана от вашето другарче Смехорани, мисля, че има нужда от вашата положителна енергия (Praynig)

# 711
  • Мнения: 56
Nie otidohme s prevod na turski v rezume na nai-vajnite sluchki ot nashia put kum bebek(ha ha taka e bebe na turski). Elis i Sevda prevejdat - taka che njama barieri!!

# 712
  • Мнения: 124
Поствам цените на лекарствата в момента в ИДИЛ при плащане в брой за информация:
ГОНАЛ-200 тл.
меногон-100 тл.
цетротид-45 тл.
овитрел-50 тл.
фолибол-3 тл.
зиртек за двамата е около 15 тл.
кринон гел-74 тл.
прогестан(днес пак ще проверя) -18тл.
В момента и в ТЕМПО и Суитапартаментите на Таксим остава по една двойка в помощ на новодошлите да го знаят.Създадохме традиция ПРЕДАЙ НАНАТЪК.
Успех борбени момичета!

# 713
  • Мнения: 37
Успех и на теб,kasti71!Аз искам лично да ти благодаря,че си толкова добронамерена,отзивчива и винаги,ама винаги готова да помогнеш!От сърце ти желая много късмет и сбъдване на всички мечти!

# 714
  • Мнения: 1 494
Мила kasti71, сърдечно благодаря за много полезната информация.

Толкова  много ще се радвам за теб да споделиш, че сте успели, нямам търпение да ти честитя Peace Peace Praynig Praynig 

На нас пък Дари тези дни ни обясни, че вече не е бебе и когато гледахме едно бебе в количка и го попитаха - а ти искаш ли братче или сестричка, той с такава готовност и светнали очи отговори - ДА, че на мен ми идваше да ревна (нямам добри предчувствия за цветната снимка, просто гледам реално на нещата, че в момент на силно напрежение и паника, когато мислеха единствено как да ме спасят едва ли мислели за нещо друго, но дано не съм права), но винаги има  и други начини.

Късмет и успех на всички  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Hug Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 13 977
Момичета, извинявайте, че нахлувам в темата ви, но случайно попаднах в друга тема на информация, писана от вашето другарче Смехорани, мисля, че има нужда от вашата положителна енергия (Praynig)
Надявам се, че Смехорани е добре и скоро ще се отчете  Hug

# 716
  • Мнения: 194
Смятам,че инфото от Касти ще е полезно за всички ни. Подкрепям идеята да се дава актуално инфо и да се въведе традицията "предай натаък" и занапред. Luce не мисли толкова негативно. Бъди търпелива и мисли цветно, а не черно-бяло. Касти Hug желая късмет от сърце.  PraynigНяма ли някой с хубава новина из форума и да е забравкл да я сподели?! newsm78

# 717
  • Мнения: 786
Luce  Hug
Във връзка с лекарствата да кажа, че миналата година си купих цялото количество кринон гел ( бях само на кринон от първия ден до 13 седмица) и в Идил поискахме отстъпка ( индирим  Laughing ) и ни го продадоха на 60 тл.

# 718
  • filibeto-maina:)
  • Мнения: 137
Момичетa обръщaм се към вaс с еднa молбa.
Моя приятелкa прaви втори опит неуспешен в клиникaтa нa Стaменов. Вече се зaмисля зa опит в Турция. Но понеже е незрящa не може дa чете във форумa, ще е много блaгодaрнa нa вaс aко някой се съглaси нa личен контaкт по телефон или скaйп дa обменя информaция с дaми които сa тръгнaли зa Турция.
Моля ви съкрушенa е, вчерa рaзбрa, че и този път не се е получило днес ми поискa дa и нaмеря инфо зa Турция. Смятaм че вие ще и дaдете нaй-точно отговорите който я вълнувaт.
Извиняеaм се че тaкa влезнaх в темaтa ви, просто ми се искa дa и помогнa.

# 719
  • Мнения: 28
Момичетa обръщaм се към вaс с еднa молбa.
Моя приятелкa прaви втори опит неуспешен в клиникaтa нa Стaменов. Вече се зaмисля зa опит в Турция. Но понеже е незрящa не може дa чете във форумa, ще е много блaгодaрнa нa вaс aко някой се съглaси нa личен контaкт по телефон или скaйп дa обменя информaция с дaми които сa тръгнaли зa Турция.
Моля ви съкрушенa е, вчерa рaзбрa, че и този път не се е получило днес ми поискa дa и нaмеря инфо зa Турция. Смятaм че вие ще и дaдете нaй-точно отговорите който я вълнувaт.
Извиняеaм се че тaкa влезнaх в темaтa ви, просто ми се искa дa и помогнa.
  Neka se svarje s men,ste i pomogna

Общи условия

Активация на акаунт