ИНВИТРО в Истанбул - тема №10

  • 84 195
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 124
Момичетa обръщaм се към вaс с еднa молбa.
Моя приятелкa прaви втори опит неуспешен в клиникaтa нa Стaменов. Вече се зaмисля зa опит в Турция. Но понеже е незрящa не може дa чете във форумa, ще е много блaгодaрнa нa вaс aко някой се съглaси нa личен контaкт по телефон или скaйп дa обменя информaция с дaми които сa тръгнaли зa Турция.
Моля ви съкрушенa е, вчерa рaзбрa, че и този път не се е получило днес ми поискa дa и нaмеря инфо зa Турция. Смятaм че вие ще и дaдете нaй-точно отговорите който я вълнувaт.
Извиняеaм се че тaкa влезнaх в темaтa ви, просто ми се искa дa и помогнa.

Когато иска след неделя да ми звънне.Пиши ми на лични,ще ти изпратя телефон.

# 721
  • Мнения: 56
Kasti, jelaem ti kusmet - ti si prekrasno, borbeno momi4e! Osven 4e ste mnogo pozitivna dvoika - ste i otziv4ivi i mnogo dobronamereni. Hi4 ne prilr4ate na bulgari....hahaha...Istanbul ni promenja...me4tite ni -su6to! Pozdravi!

# 722
  • Мнения: 124
Благодаря ви много.Току-що минахме границата и съм готова да се връщам.Първо оставихме там много готини хора от Бургас и Пловдив и второ, какви са тия градуси тука.В Истанбул днес в 11часа_24градуса, на границата_8, сега 4, а към София какво ли ни чака?
Да довърша  в София беше минус 4 Shocked
Лорика много,много благодаря за МОМИЧЕТО Grinning

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 07:24 от kasti71

# 723
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Привет на всички бъдещи и настоящи мами,следя ви редовно ,радвам се на успехите ви и ви се възхищавам на борбенността !!!
Дойде време и ние да ходим до красивия Истанбул , но това ще е втори преглед ,за да види професорката как сме се справили с операциите и кога можем да започнем ?!?! Имам притеснения заради ИЯР , АМХ ми е 0,2 което е много зле ,но се надявам да го подобря с ДХЕА и Овабуст фертилайт.
Ако някоя от вас знае , нещо за подобряването на ИЯР ,ще се радвам да ми пише .
 Hug Hug Hug и приятна седмица !!!

# 724
  • Мнения: 95
Момичета мили, аз понеже четох и четох,и четох,така и не написах, че моят преглед е на 28,11, ще пътувам на предния ден-27,11. Ако някой нещо иска,лекарства ли или нещо друго,ще се радвам да бъда полезна така както всички Вие бяхте на мен! Главата ми е супер омотана от "писаници,четеници и разни там", но едно е сигурно-ще тръгваме към Истанбул на 27.11.2014,така че, ако някой иска нещо,готова съм....Иначе,аз поне до прегледа, мисля да не чета повече,глават ми съвсем ще порусее,или по-скоро побелее,иначе всеки ден си влизам и проверявам,ако някой е писал.Прегръдки и успехи на всички!

# 725
  • Мнения: 28
pri jelanie moga da izprata na e-mail snimki ot apartamenta i tocna lokalizasia

Може ли тук, моля? И какви връзки с градския транспорт има до клиниките.
[/quoteZdraveite otnovo- apartamenta e v kvartal BAHÇELİEVLER.Mnogo udoben gradski transport s metrobus do MEmorial i do vsicki kvartali na İstanbul.Kachvate se spirka İncirli na Metrobusa i slizate na Duralaceza-Perpa i ste do Memorial.Za idvastite za stimulativno lechenie e mnogo dobre-v priatna domasna obstanovka si prekarvata dnite na lechenie.Tuk kak se publikuvat snimki ne znam,ako me nasochete ste ostana mnogo dovolna.Tochen adres na apartamentcheto.Bahçelievler,Cumhuriyet mah.Ballıca sok N 12  D5 İstanbul.
Do Bahceci sasto ima direkta vrazka c gradski avtobus.
Apartamenta e v prestijen jilisten kvartal,tiha ulucka,v blizost ima vsicki udobstva za dnevno pazaruvane]

# 726
  • Мнения: 124
Може ли да уточниш квартала  на 11 спирка с метробуса ли е от Мемориал.Ходихме на гости в този квартал и ми се видя далчеко,особено ако си правостоящ.

# 727
  • Мнения: 28
Може ли да уточниш квартала  на 11 спирка с метробуса ли е от Мемориал.Ходихме на гости в този квартал и ми се видя далчеко,особено ако си правостоящ.
Mila kasti77,tocno koya spirka e ot Duralaceza-Perpa ne sam broila no  spirkata na koyato ste se kacvate i slizate ot metrobusa e İNCİRLİ.
Pazbira se che ne e peşehodno raztoanie ot Memorial ili Bahceci klinikata,no kato udobstva,lesen kontakt sas vsikakıv vid gradski transport,sena e vid variant za po konforno prekarvane.Tuk nama da imate şuma na Taksim,hotelskiya diskonfort.
  bouquet bowuu baby_neutral
Momicheta ot tuk  kak se publikuvat snimki,ima li takava vazmojnost

# 728
  • Мнения: 1 494
Bahtegul, благодаря много за информацията   bouquet

Да, ако може и няколко снимки да се качат, ще е чудесно.

Цената е супер за апартамент  Peace

И от мен последен въпрос - колко отдалечено е от Таксим например. Питам защото при предишния ни престой от там взимахме най-различни автобуси за разните забележителности  Simple Smile И наистина последен въпрос, наоколо има възможност за разходки, малък ( може и голям  Grinning) парк или детска площадка. Извинявам се за многото питания, но ако ни разрешат да направим опит, това настаняване ми се струва много приемливо. Нали има и пералня, и край, спирам с въпросите   bouquet 

# 729
  • Мнения: 28
https://www.facebook.com/sabunarthome e moyata hobi stranitsa
https://www.facebook.com/bahtegulkeser e licnata mi stranitsa,ot tam sasto mojete da se svarjete s mene

# 730
  • Мнения: 28
Bahtegul, благодаря много за информацията   bouquet

Да, ако може и няколко снимки да се качат, ще е чудесно.

Цената е супер за апартамент  Peace

И от мен последен въпрос - колко отдалечено е от Таксим например. Питам защото при предишния ни престой от там взимахме най-различни автобуси за разните забележителности  Simple Smile И наистина последен въпрос, наоколо има възможност за разходки, малък ( може и голям  Grinning) парк или детска площадка. Извинявам се за многото питания, но ако ни разрешат да направим опит, това настаняване ми се струва много приемливо. Нали има и пералня, и край, спирам с въпросите   bouquet 
Mili apartasmenta e luksozno obzaveden,parno, topla voda,kuhnata ima-kafe maşina,No frost hladilnik,zamrazitel,toster,zatoplitel na voda,kotloni,furna,napalno oborudvan komplekt ot kuhnenski sadove-tenceri,tigani,çhinii,lazitsi,chasi i.t.Peralna,masina za miene na chinii i.t.n ima.
İma direkten avtobus do vsicki zabelejitelnosti,metrobus,tramvay,blizost do metro...Ako jelaete s metrobusa ima vrazka do MARMARAY....
Mili İstanbuşl e ogromen grad i za nas blizki raztoyania za drugi mogat da se vidat dalecnhi.Na pesehodno raztoyanie ima pazar,marketi,kafeta,mesta va pazaruvane.S minibus e na okolo 15-20 min ot Bakırköy i ot SAHİL(morskata ivitsa,kıdeto ima mnogo kafeta/.

# 731
  • Мнения: 28
https://www.facebook.com/sabunarthome e moyata hobi stranitsa
https://www.facebook.com/bahtegulkeser e licnata mi stranitsa,ot tam sasto mojete da se svarjete s mene

sega tuk ste publikuvam snimki ot apartamenta,tam ste mijete da gi vidite-vlezte na lichnia mi facebook https://www.facebook.com/bahtegulkeser

# 732
  • Мнения: 124
Бахтегюл,много сладко бебче!Да ви е живо и здраво!
Да права си за разстоянията,така е.

# 733
  • Мнения: 28
Бахтегюл,много сладко бебче!Да ви е живо и здраво!
Да права си за разстоянията,така е.

  Tova e vnuk mi-rodi se na 01.10.2014
Pojelavam na vsichki mili momicheta da se varnat ot İstanbul s takiva sladki bebcheta

# 734
  • Мнения: 1 494
Бахтегюл, честит ти внук. Да е жив и здрав, да расте спокоен и щастлив, както ще е, сигурна съм  Peace Много е сладък  Hug

Благодаря много за снимките, както и за помощта на kasti71 да открия мястото   bouquet.

Признавам, че азиатската част ми допада повече, пък и много малко сме ходили там, тъкмо възможност да опознаем и това лице на Истанбул. Аз си казвам от сега, че ако ни разрешат да правим опит, със сигурност ще се свържем с Бахтегюл.

Още веднъж благодаря за помощта и информацията   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт