ИНВИТРО в Истанбул - тема №10

  • 84 193
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Момичета, има ли някой в момента в Турция? Май ще се наложи да пия големи количества фолиева, но трябва да е мета, че иначе не я разграждам. Та, ако има някой в момента дали може да провери дали има фолиева киселина мета в по-голяма доза от 0,4 както е в Бг..иначе ще трябва сума си хапчета да пия..не, че е голям проблем, но ще ми е далеч по-удобно за толкова дълго време..

# 736
  • Мнения: 194
Bahtegul, така или иначе те затрупваме с въпроси нека и аз се включа-има ли паркинг около жилището и ако има платен ли е и каква е цената за еднодневен престой? И спирката на метробуса и метрото на какво пешеходно разстояние са от апартамента? Иначе от снимките е видно, че жилището създава усещане за домашен уют и е най- удачния вариант за дългосрочен престой. Hug

# 737
  • Мнения: 724
И аз щях да питам за паркинга. Апартаментчето е много хубаво и цената е доста добра.

# 738
  • Мнения: 124
В момента има 5-6 семейства от БГ, които незнам доколко четат тук,но ще помоля да попитат.Иначе фолибола,който те изписват е от 5 мг.по 1 хапче вечер,в момента ги пия и доста съм се запасила.
Ще ги помоля да проверят за метафолиева.

# 739
  • Мнения: 56
Аз също в България пиех мета фолиева, защото от генетичните излезе, че имам неправилно усвояване на фолиевата. В Турция ми изписаха фолбиол, който е по 5мг., както ти е писала вече  kasti71 . Една опаковка съдържа 50 таблетки и струва 1тл.

# 740
  • Мнения: 194
И още един последен въпрос от мен към Bahtegul-никъде не се споменава за интернет в апартаментчето. Как стои въпроса с него?! Bahtegul извини ме с многото питанки  bouquet

# 741
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Аз си бях взела от тази по 5мг, но по 3тл явно са ме минали..както и да е.. аз имам неусвояемост 70% и доколкото разбрах по-добре е да е мета, защото обикновената почти не мога да я усвоявам. И четжх, че в чужбина имало мета в по-големи дози както обикновената. Затова питам, ако някой ходи до аптека тия дни, ако може да пита и да ми вземе една..то от тук нататък само такава ще трябва да пия и ще ми трябват доста хапчета..а и друго да питам..фраксипарин 0,3 има ли в Турция и долу горе на каква цена някой знае ли?

# 742
  • Мнения: 124
Има фраксепарин от 0,3 ,не си спомням колко беше пролетта.Сега съм на клексан от 0,6 -
2 спринцовки за 22 тл, а иначе фолибола и аз го взех по 3 тл, даже съм го описала в цените на по-предна страница.Помолих вече да проверят за метафолиева,дано се разберат в аптеката и ще пиша.

# 743
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Много благодаря   bouquet

# 744
  • Мнения: 124
luce, май е време за нова тема.
Моля да изпишем и телефона и имейла на Елис на първа страница.


Elis Ceylan

Mobile: +90 549 314 6941

elis.ceylan@memorial.com.tr


# 745
  • Мнения: 27
Здравейте, въпросът ми малко е извън темата, но предполагам, че все някоя от вас е сключвала брак заради процедура в Турция. Ако е така, моля да ми сподели на "лични" какви документи трябва да представим в общината и каква е общо взето организацията. Ние искаме само да подпишем, без церемония и гости:).

# 746
  • Мнения: 124
http://www.bgwedding.com/index.php?page=s_4
Можеш да се ориентираш тук.

# 747
  • Мнения: 124
Ще те имаме в предвид естествено.Ще обявим апартамента в места за отсядане в Истанбул.

# 748
  • Мнения: 14
Здравейте момичета!Искам да попитам къде в Пловдив мога да си направя качествена цветна снимка?В Мемориал ми я искат, а при тях е 370 Евро и казаха че мога да си я направя и тук

# 749
  • Варна
  • Мнения: 948
Здравейте,
бих искала да попитам дали Севда от Меморила говори български или съм се заблудила?
Току що й изпраих имейл за да си запазя час, но на български и сега съм в чуденка  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт