90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 266

  • 24 531
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Да се запиша и аз . Тинки  bouquet
Ани   Hug- прежалвай се , работи чудото, ма гледай вечер да се мажеш, че по обяд в жегите - не си е работа . Инак - реших си проблема с моята зиморничавост - зимъска доброволно ще се мажа всеки ден, та да не ми е студено  Laughing
Бабе - ти пак ни изкушаваш , ма качи и снимка дееее. Порцията ми патладжан седи ли ? Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Тц. Едната я изяде миУото, другата тате.  Mr. Green И сега се обади - тате де - с поръчка - за неделя да му омеся руло със сирене и да му го доставя топло с една-две порции патладжан  Joy Объркал ме е с ресторант нещо, ма да видим  Grinning

За утре съм планирала пълнени чушки с патладжан - любима рецепта и едни бананови мъфини. Ако оцелее някоя за неделя ще е добре, ако не, ще направя портокалови мъфини с портокалови корички. Успях да се сдобия с безценни 200 грама от тях от една дружка. Чак с куриер ми ги прати  hahaha

# 17
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Ох' още десетина мин на работа и после се повеждаме към вкъщи. Завързал съм на синджири две Спаски, три тигара и един мъжки ягуар. А над главата ми кръжи ято лешояди. Прибирам се и направо си лягам. Да не ме намерят. Защото или те мене, или аз тях - на фурна' задушени, печени, няма значение........

# 18
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Благодаря Нана,   bouquet мисля да си изненадам мъжете, ама ще видим утре или вдругиден   chefБоби, това за Кройтерхоф ли ставаше на въпрос? Не пари ли много  newsm78 Чудя се дали да не си взема...

# 19
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Деси,Да , за Кройтерхофа -  пари и още как , ма то така и трябва . Само е добре д се прави продължителен масаж или да си в движение . Разбитото нещо да се включи в лимфотока и да се изхвърли навън . Инак - капсулира се отново . А да - и добре е да се изпиват и 2 чаши гореща вода , ама ми идват в повече , та карам без тях  Laughing
Бабе , направи му на човека , виж как ти оценява кулинарните постижения - няма по- голяма награда за готвача да му повторят поръчката  Laughing

# 20
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Нана, ще се възползвам най-нагло и аз от рецептата - за домочадието де, не за мен. Hug
Аз все пак успях днес да се прибера по-рано и да спретна едни бързи пълнени чушки с ориз. Изядох само една, ама още ми е тежко. Но то не беше чушка като чушка, а чушчище. ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Бабе , направи му на човека , виж как ти оценява кулинарните постижения - няма по- голяма награда за готвача да му повторят поръчката  Laughing

Баба отдавна е наясно с кулинарните си умения  Grinning Но пък след днешния работен ден, едно месене ще ми се отрази благотворно.

# 22
  • Мнения: 130
 Вилияна32, да прочетох го това правило,но докато преглеждах рецептите на другите хора за Белтъчен ден ,на доста места имаше яйца и сирене,и реших да си сложа ,защото иначе ужас.Този ден ми е малко омразен,защото не обичам само яйца или само месо ...  Grinning Не знам груба грешка ли е да се смесват?  Cry

# 23
  • Мнения: 780
Вилияна32, да прочетох го това правило,но докато преглеждах рецептите на другите хора за Белтъчен ден ,на доста места имаше яйца и сирене,и реших да си сложа ,защото иначе ужас.Този ден ми е малко омразен,защото не обичам само яйца или само месо ...  Grinning Не знам груба грешка ли е да се смесват?  Cry

Аз бих казала да не се смесват,да кажат и другите и ти си прецени в крайна сметка,но по правилата е без смесване   Peace  bouquet

# 24
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Вилияна32, да прочетох го това правило,но докато преглеждах рецептите на другите хора за Белтъчен ден ,на доста места имаше яйца и сирене...
Не знам къде си видяла да се смесват яйца и сирене, може би на две различни хранения или  в оцветените менюта, които са на хората в почивка. Сама казваш, че си прочела правилото - идеята на правилата е, че трябва да се спазват.  Не го приемай за заяждане, просто питаш - получаваш отговор  Peace

# 25
  • Мнения: 195
Бонте, вечер ще е, не върви по обяд в лабораторията пред шофьорите да се мажа  hahaha Joy Пари, не пари, Ше се ползва, че задника ми прилича на лунен пейзаж - изпълнен с кратери  Mr. Green Ама тоя продължителен масаж не се връзва с мързеливата ми натура  newsm78 Мисля да си ползвам масажора на ток, с него колко време приблизително трябва да бръмча по мене си?
Курдов, ще ме умориш от смях Simple Smile Браво за успешния воден  smile3501
Нана, понеже съм в почивка и семейството ми се състои само от мен, може ли да си хапна и аз от рулото  Grinning Много вкусно изглежда, умирам си за тестяно...то и затова съм на диета де  Mr. Green Заради тебе ще си купя хлебопекарна, така да знаеш Simple Smile Отдавна съм им хвърлила око, ама все не се решавам, че в "огромната" ми кухня от 3 квадрата няма никакво място  Close

# 26
  • Мнения: 2 180
Влизам да изпляскам една полезна статия защо и как да накисваме суровите ядки: http://www.zdravei.org/nuts-and-seeds/ Пише, че водата от накиснатите ядки е крайно вредна, а за нашия режим е вписано, че може да се пие- нека имаме информация и по този въпрос и всеки да си преценява кое е полезно за него и кое не.
Та стана 2в1 записване и в новата темичка (благодаря за която и пожелавам много минуси до края й).  Hug

# 27
  • Мнения: 39
Да се запиша и аз! Hug Плуващите,хайде лягайте по-рано за да не се изкушите Wink Утре ще сте на отчет!

# 28
  • Мнения: 162
Аз днес съм по план, но като видях, че василева е писала, че може и в домашните да има захар, а аз съм от най-заклетите врагове на градината и консервирането вкъщи, че никога не присъствам на такова мероприятие, та...питах баба... ИМАЛО ЗАХАР... вярно една лъжица ама ЗАХАР!!!! Е са си е*а ма**та. 2 дни-оплескани, значи този голям плюс може да е и от това??? Надявам се да е от цикъла, щото това са си седмица работа...ужас...цяла вечер го мисля и сега смогнах да пиша...за утре чудя се за обяд, защото съм в офиса, имам един бейкролс със сол в шкафа, него ли да обядвам или да си купя някаква закуска, само това има в района, а ще ям докато шофирам, че така си направих срещите, че не си оставих дупка до 6ч.т.е. Има мекици, ама са пържени и кой знае в какво олио, има гевреци, ама със сусам, някви бюреци ама - яйца, банички- извара, кифли-сладко( е това мога да си купя за вечеря, тамън като изляза). Та този въпрос турмози психическото ми здраве и стържещия корем, щото верчерях фасула с нережимната добавка в 6ч...

# 29
  • Мнения: 698
  bouquet Тинки

Общи условия

Активация на акаунт