Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-58 тема

  • 32 071
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
# 61
# 62
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Теси  newsm10
Ели newsm10 
  love001  love001
Ами аз си знам що все в тази тема си кисна... smile3521 smile3521 smile3521
Ще поживеем и ще видим и новият професионален избор (дето все се бави да му се не види), а и нещицата от живота на любимеца ни  newsm12

А преди да легна, все пак да пусна нещо за кака Айлин дето го копнах днес на обяд. Но си е по-добре за спойлер.
 
Скрит текст:
Та каката на Мурко Айлин ( Чошкул ли , Коксун ли е) дето разбуди духовете днес с мераците си да се покажела като артиска с него, според мене си е баш като пайнерка и вкусът и към чалгаджийски въртели въобще не ми харесва. Освен музиката, която видях днес ей и едни такива фотки ме провокираха да го кажа.



Има ги в НЕТ-а и по-смели като за специализирани жълти списания. Просто Айлин си прави реклама

Рьорих и Ения – според мен прекрасна комбинация за лека нощ



Наистина - лека да е нощта на всички преминаващи от тук Hug Hug Hug Hug Peace

# 63
  • Мнения: 12 827
Поредната доза Мурат за начало на новия дъждовен ден!

# 64
  • Мнения: 12 827
Хубав ден!

                 

# 65
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug

Ели,  Hug навън може да вали, но това не пречи ние да се усмихваме и денят ни да бъде прекрасен!  Grinning Grinning Grinning


# 66
  • Мнения: 8 717
Режисьорът на КIRIMLI Бурак Арлиел отговаря на въпрос на фен какво става с премиерата, че в момента е зает с нов тв проект, а  КIRIMLI ще бъде показан през октомври.


# 67
  • Мнения: 8 717
Вчера надълго и широко сте обсъдили русата мацка, която уж е певица, но има мераци и за артистични изяви, но само с Мурат - беше ми много забавно да ви чета, направо сте я разкостили.   hahaha hahaha hahaha И, като си помисля колко още ще има да се явяват оттук нататък, подобни на нея, дето искат да получат миг внимание, благодарение на него, има да тракаме клавиатурите, та чак ще се подпалят сигурно  Joy Joy Joy Е, аз не бих искала да видя точно нея като екранна половинка на Мурат, макар че, всъщност, ми е интересно какво ли би се получило?  newsm78 Един консервативен Мурат с една фриволна руса гърла...  Joy Joy Joy Напомня ми малко за "Есенна болка"  Grinning По тоя повод да сложа една симпатична снимка от сета на филма - май нещо са се развеселили Мурат и Берен повреме на "креватната" сцена   Joy Joy Joy





Ради,  Hug Джансу-то и аз не я харесвам, не само за партньорка на Мурат, но и по принцип. И не само не я харесвам, ами направо ме дразни само като я видя. Има още няколко такива актриси, които ми действат по същия начин - Аху Тюркпенче от "Истанбуслка приказка" и "Цената на славата", двете сестри от "Незабравима" - забравих им имената, едната играеше и в "Голямата лъжа", и Селен Сойден от "Сезони на любовта". Може да има и други, но сега не се сещам за тях, сигурно защото не са толкова популярни. Но тези всичките ме дразнят много наистина и винаги съм се надявала никоя от тях да не е партньорка на Мурат. Е, сега ще ми се наложи май да преглътна едната - не знам как ще стане...  Mr. Green И то точно тази, която е приятелка на Бурчин. Няма лошо да си останат приятели след развода - напротив, но пък чак и да се търкалят в леглото на екрана, ми идва малко вповече. Подсъзнателно непрекъснато ще ми стои в главата, че е приятелка на Бурчин, и ще ми е леко перверзно и нечистоплътно да гледам подобни сцени. Е, знам, че трябва да се разделят екранните образи от реалните, но когато те са натоварени с такава конкретна житейска предистория, трудно ще ми се получи. А това означава, че точно романтичните сцени, които чакаме с нетърпение, ако ги има изобщо, имайки предвид намесата на Пънар абла в сценария,  няма да ги възприема пълноценно, а това ще се отрази и на цялостното възприятие на сериала. Но, както се казва - ще поживеем, ще видим.  Grinning

# 68
# 69
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 393
Добро утро, мацки Hug
Кой сезон сме?
Зимата не си отива....... Cry Confused
Мразя го това време вече smile3511

Алекс, може би имаш право Peace
Аз нещо друго се питам, ако една жена е красива и харизматична дали толкова много хора няма да я харесват? И другото, което ме вълнува и знам, че е показателно е как всички харесваме например Асль Енвер, Туба,Нургюл, аз лично и то много Фахрие Евджен....и други могат да се изброят.
Дори една Бурчин е много по-хубава...
С това приключвам темата, защото виждам разбиране тук, знам всички какво мислите и виждам, че никой не казва на хубавото лошо и обратното. Виждам, че никой от вас не се насилва да бъде фалшив Peace За това ви обичам! Hug Heart Eyes

# 70
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Алекс  Hug
Ради Hug

Хубав ден и от мен  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10




# 71
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!
Хубаво е, когато "тишината" липсва в темата на "тихите"  Peace
Ели, Ванинка, Алекс, Ради, Тес, БУ, Ени,  Hug




Певачката имаше вчера своите 15 минути слава / на Муратов гръб  Joy Joy Joy /
Чакаме следващите мераклийки.  Joy Joy Joy Joy

Пък и ако ни светнат за истинската партньорка ще е  newsm74

Хубав ден, момичета!

# 72
  • Мнения: 1 109
Привет, лек да ви е остатъка от деня!

Алекс, включвам се към твоята група и аз не ги понасям. В същото време пък харесвам изброените от Hushpuppy.
Ванинка, тия снимки на "певачката" провокираха потенциалната свекърва в мен, не си го давам Мурат на тази "ще изяде" нашето сладурче.
Наистина незнам каква ще е следващата му изгора, но искрено се нядавам, да не е такова чудо, не ми се връзва с него, ама никак даже и като професионална партньорка.

 newsm51 newsm51 newsm51

# 73
  • Мнения: 12 827
Няма лошо да си останат приятели след развода - напротив, но пък чак и да се търкалят в леглото на екрана, ми идва малко вповече.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joyкак само го искаме търкалянето на Мурат в леглото Joy Joy Joy Joyно сценариста дали мисли като нас  newsm78

И друго си представям дългите крака на Джансу Mr. Green  но до тях не така познатите ни,  а на друг мустакат герой   Joy Joy JoyJoy  дето сега по плажовете го снимат с  мацка от модния подиум .   Изумих се като видях по снимките не шезлонг или друга плажна мебел, а легло с балдахин
Shocked Shockedголямо разточителство,и много показност.
 Ей точно това сякаш приляга на Джансуто ,но не и на Мурат.

Някои от изброените неприемливи артистки  дори не познавам

# 74

Общи условия

Активация на акаунт