Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-58 тема

  • 32 050
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 240
Ели, Ради, Ванинка, Алекс, Ени, Тес,  Hug Hug Hug
Хубава раздумка сте направили!  Peace
Как пък не излезе инфо за този нов проект. И за Киримлито мълчат - трейлър обещаха, но обещанието не е като изпълнението...   Joy Joy

# 46
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
О-о-о-о Ели  Hug тенкс на Зарани отново и на тебе че го носиш инфото тук   bouquet Че аз съм на едно кликване с пръстче от форумите на БГ-мамата, ама това дето съм се потопила в него изисква да не се разсейвам много много. Трябва да го приготвя за утре  ooooh! ooooh!

Значи дрОма с Аслъто. А това, което писаха че ще е конфликт между богати и бедни дали остава в историята. Ама хич не искам да я гледам пак рошава и с вехти палта, препасала чанта през рамо.

А това за Бурка като импресарио го написах на майтап. Аз въобще не съм сигурна в тази широко разпространена версия сред феновете, дето я чепкат вече 6 години. Незнам нищо, не му паля свещичките за рожденните дни, незнам какви ги предпочита - руси или чернокоси. Убедена съм обаче в едно от нещата, които съм чула от него - че наистина играта му в Буря му е помогнала да стане актьор, какъвто демонстрира, че е в следващите си филми и дизита. В Аси той вече отива като обучен и некомплексиран актьор. Това се вижда от всяко непредубедено око, което гледа Буря последователно епизод по епизод. Последните десетина епизоди на тази комедийка са доказателство за това. Всяко едно състояние на Али той предава перфектно. А още не съм гледала всички епизоди до края. Бурчин може да не е актриса от голяма класа, но явно може да води за носа когото си поиска. В натурата й е, а не във връзките на баща й, за които тракат клавиатури един куп фенки. Аз съм убедена, че той е получил много от съвместната си работа и живот с тази дребна ,жилава, вироглава, горделива и май достатъчно интелигентна и прагматична женичка. Така че си мисля, че нещата не са толкова прости. Да обърне гръб и да я забрави не е могъл години наред. Може би последните години са живеели заедно по-скоро като приятели и подкрепящи се взаимно професионалисти, а не като изпълнена със страст любовна двойка. Така че по-добре за него е да продължат да си бъдат приятели и подкрепящи се професионалисти. Ама това изисква здрави нерви, щото обществото и феновете не са способни да приемат такива неща с лекота. На тях им трябва драма  Thinking

Пак се олях. Бя-я-ягам #Crazy Embarassed Peace

# 47
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Напоследък нямах много време.
На 10 серия съм, още малко ми остава, чак ме е яд.
Държат в напрежение аудиторията. Интересен ми е сериала и определено ще му чакам втория сезон на него Peace

# 48
  • Мнения: 12 818
Ванина, напълно съм съгласна с написаното от теб за Бурчин.  Peace
Написах да избяга от миналото Мурат не защото трябва да забрави от къде е тръгнал и най-вече какво е получил от връзката с Б Т -НЕ!
 Бубето  е част от неговия живот, с любов, приятелство, професионално партньорство или кой знае още какво,  няма как да се промени  факта от  6 години съвместен живот.
 Но за да върви напред и не в кариерата, достатъчно е добър, присъствието на Мурат на екрана е завладяващо, запомнящо . Който го е загледал един път няма отърване,  Peace не го мисля това, искам да има личен живот не за нас феновете , а за него лично, и колкото и шаблонно да звучи-  за своето душевно спокойствие.
И в този смисъл дано партньорството с Джансу в професионален план,  не го натовари емоционално допълнително в чисто личен. 

# 49
  • Мнения: 12 818

Държат в напрежение аудиторията. Интересен ми е сериала и определено ще му чакам втория сезон на него Peace

До като го изгледам останах без сън. Peace
Ходих на работа кисела от недоспиване, а тръстиката няма край  hahaha



# 50
  • Мнения: 12 818
Туба има вече официален Инстаграм

http://instagram.com/TubaBustun.official

            

# 51
# 52
# 53
# 54
# 55
# 56
  • Мнения: 12 818
Зад камера на снимките от новото дизи

                 

# 57
  • Мнения: 1 109
Ванинка, Ели чета какво сте коментирали за отношенията Мурат - Бурчин след развода.

Ще си позволя да коментирам ситуацията от личния си опит в такива отношения. Честно казано след като се разведох с бившия ми мъж започнахме да се разбираме прекрасно и сега сме много добри приятели, които си помагат в различни ситуации.
Независимо колко години си с някого той остава следа в живота ти, върху израстването ти като характер дори. Вие мисля, че сте семейни и сами го знаете това.
А за приятелите, аз доведох своите той неговите и много странно, след раздялата нещата се подредиха различно, много от неговите приятели до ден днешен са повече с мен, работим заедно и т.н.
А относно Мурат и Бурчин не знаем истината за личния им живот (за голямо мое съжаление, аз съм изключително любопитна), ние виждахме само това, което те искаха да покажат, а и да не забравяме каква е професията им могат да ни изиграят всякакви ситуации, ако се налага. Та мисълта ми е, че времето може би ще разкрие много неща особено като разберем първо професионалния избор на нашият "черноочко".
Не ми се сърдете за дългото писание  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 12 818
Тесето, защо се извиняваш,много хубаво си го написала, и пиши по-често така.






Доста е добро
https://www.youtube.com/watch?v=0VqTwnAuHws&feature=share

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 22:58 от eliNIM

# 59

Общи условия

Активация на акаунт