Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-58 тема

  • 32 051
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 818
Ааа,Ели не съм се замисляла за подписа, просто го харесах... Wink
Леко с детелините Laughing Стават ли и за нещо друго? Че да ги пробвам и аз..


Joy Joy Joy Joy JoyЗа теб детелините ще почакат, млада си и здрава.  Peace
Най-добре за жлезите с вътрешна секреция, на този етап от  живота ти ще  се отрази една бременност Peace

# 31
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ааа, не Stop мерси....тая игра не я играя вече Mr. Green Laughing
Ели Hug

# 32
  • Мнения: 12 818


За  Белчин Билгин медиите пишат че се развежда. Не съм я гледала в сериал, но в двата филма които съм гледала ми хареса, особено ,,Единствено ти,, като сляпо момиче с Ибрахим

# 33
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет, привет wavey wavey wavey

Ради Hug, то може да ти се сбъдне мечтата. Най-голямата дружка на Бурчин, която спрягат за импресарио на Мурат, въпреки че вече са разделени, е русолява. Дори беше излязла приказка по едно време, че ще му партнира  Laughing Laughing Laughing

А за Белчин е също странно, че ще се развежда, та той мъжът й и беше като бащица. Аз не я харесах в двойка с Мурат още в "Есенните страдания". И в "Любовта обича съвпаденията" пак не я харесах достатъчно, въпреки че филмът като сюжет и сценография много ми хареса. В Сънят на пеперудата ...също Къванч и Мерт Фърат повече ме грабнаха. Ама щом си я харесвате, няма лошо  Laughing Peace

Днес много гръмотевици и светкавици и дъжд над нашия град. Чак ме е страх да включвам нещо в мрежата Joy hahaha

# 34
  • Мнения: 12 818
Май ми стана навик да  пренасям от Зарани новини, но какво да правя като момичето е толкова информирано, а и се касае за нашата принцеса Сускунлар  

Излезе повече информация за сериала на Аслъ. Тя ще е в най-главната роля. Не знам защо в инфото от онзи ден бяха написали, че Лале ще е най-важната героиня, но сега стана ясно, че историята е главно за живота на Хиджран - Аслъ.
Действието на историята ще започне от 1997 г. и ще продължи в наши дни, (не знам точно как разбира се, най-вероятно ще ни я покажат по познатия вече и често използван начин - флашбак), а Аслъ тук ще е в ролята на майка. В сериала влизат още и актьорите Надир Саръбаджак (Кобра от "Огнено сърце"), Тамер Левент, Нур Сюрер и Зейно Ераджар (Нериман от ''Времето лети'').

BEN SENİN ANNEN DEĞİLİM

Coşkun Irmak, Kanal D’de ekrana gelecek dizide Aslı Enver’in hayat vereceği Hicran karakterini şu sözlerle özetledi: “Hayat, her an seçim yapmak zorunda kaldığımız ve yaptığımız seçimlerle şekillenen bir süreç. Hicran, bütün kadınlar arasında bir kadın. Doğup büyüdüğü yuvada söz dinleyen bir çocuk. Sonra, bir genç kız . Seven, aşık olan, kırılan bir yürek sonra da.... Bütün anneler arasında bir anne. Bu hayat, günün birinde seçim yapmaya zorlar Hicran’ı. “Ben senin annen değilim”, der kızına. ‘Peki, sana ne diyeyim anne?’ sorusuna yanıtı, çaresizlik ve isyan dolu bir fısıltıdır: “Bana artık Hicran de...”

Това е кратко резюме на сериала. Малко ми е трудно да го преведа както си трябва, стилът на Джошкун докато гледах и Времето, винаги ме е затруднявал. Много хубаво пише!  Peace  
С две думи - историята ще е за раздялата на майка и дъщеря.
От сега си знам, че ще е голяяяяяяяма драма. Които е гледал "Времето лети", значи знае горе - долу какво да очаква и тук.  Peace


Ванина,, ами той Мурат няма отърване от бившата, Joy Joy Joy нейните приятелки  ще са около него -  импресарио, партньорка в новото дизи , всичко е ,, Бурчин кЪмпани,, Mr. Green

Е аз ако съм на негово място прекратила бих веднага подобно партньорство, в случая участие  в сериала.Това са месеци заедно с хора  близки до жената с която скъса. Как да се опитва да забрави като около себе си има постоянно присъствие от неговото минало.
Може и да стоят нещата по друг начин, но живота върви и трябва да се опита да загърби миналото, иначе  ще се съсипе.

# 35
# 36
# 37
# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 12 818
4-5 agvistos murati isev estumreba Tbiliss



Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 21:08 от eliNIM

# 41
# 42
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Мацки Hug
аз си гледам КПА и се радвам на Туба, много ми е нежничка, ама много...такава е красавица, особено след раждането, една фина ми се вижда, слабичка, крехкичка. Много да ми харесва еййй... Heart Eyes
То, шията й дълга, то очите, кожата, скулите,устните... много красота има, наистина!

# 43
  • Мнения: 12 818
Мацки Hug
аз си гледам КПА и се радвам на Туба, много ми е нежничка, ама много...такава е красавица, особено след раждането, една фина ми се вижда, слабичка, крехкичка. Много да ми харесва еййй... Heart Eyes
То, шията й дълга, то очите, кожата, скулите,устните... много красота има, наистина!

Ради  Peace е го ли изгледа сезона?  Туба е много нежна, след майчинсвото е женствена  и поотслабнала.

                 

# 44

Общи условия

Активация на акаунт