Отговори
# 60
  • Мнения: 13
Танита погледни тази, същата е, но с по-големи гуми. Аз видях първо по-малката, но после в нета видях другата и много ми харесва, май ще е тя  Grinning Разбира се за цвета ще си прецениш кой ти харесва най-много
http://www.hippoland.net/hauck-kombinirana-kolichka-malibu-xl-all-in-one-fruits



момичета относно количките ето тази ми харесва за сега http://www.hippoland.net/hauck-2012-kombinirana-kolichka-3v1-malibu-all-in-one
но пак съм в чуденка дали да не избера нещо с по големи гуми

# 61
  • Мнения: 80
мерси Simple Smile
и аз я гледах тази с по-големите гуми ама този черен цвят,нещо не съм му фен

# 62
  • Мнения: 1 318
Аз снощи се събудих със странното усещане, че нещо не е наред и час и нещо не можах да заспя. После бебето ритна и се успокоих. Според термин днес влизам в 7 месец. Според калкулатор: след 5 дни  Grinning Дано всичко е наред и да не бърза да излиза!

# 63
  • Мнения: 13
то има и други цветове, но ти си преценяваш най-добре Simple Smile което ти хареса

мерси Simple Smile
и аз я гледах тази с по-големите гуми ама този черен цвят,нещо не съм му фен

# 64
  • Мнения: 71
Heart Eyes Запис Hug
Момичета, кой може да ме добави в списъка  Embarassed
На кого да пиша? newsm47
Пиши на ЛС на Ренденце,когато има време ще те добави.Пиши-термин,коя бременност,град,години и ако знаеш пола на бебо.
Благодаря  bouquet

# 65
  • Мнения: 10
Здравейте дами,
Не съм писала отдавна, но ви чета като имам време. Аз тази седмица бях в отпуска и слизах мелко към Бургас. От Айко там си взех помпа за кърма на Авент. Беше много намалена, затова се и изкуших. Взех си и една възглавница за бременни и ми е много удобна. Иначе малко прекалих с плажа , че бая постоях и вчера на ЖК АГ-то ми се поскара. Пуснаха ми пак изследванията за кръв и урина, измериха ми кръвното/пак ниско 90/60/, но при мен и преди беше такова, обиколка на корема 88см вече Embarassed и + 6кг. Бебка я измериха, малко по мъничка е , но е голяма позьорка, застава като за снимка за всичко, което трябва да се мери.
Днес съм цял ден релакс , че много пътуване ми стана наляво-надясно и съм уморена.
По отношение на колечката и аз мисля за втора ръка от продавалника, но си харесах и ето тази. Има време още да мисля.
http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=54&pid=84814
Хубав ден и приятен уикенд.

# 66
  • Мнения: 240
  Ех, голямо мълчание днес. Simple Smile
  Къде сте, мами.....
  Аз да се разпиша като съм почнала. Днес сортирах малките дрехи от баткото. Те от преди 10г, но пак се намериха- бодита , блузки, две сладурски якенца. Имах един космонавт нов, но съм го скрила и от мене си Simple Smile

# 67
  • Плевен
  • Мнения: 138
Забелязала съм, че събота и неделя има затишие в темата Simple Smile
Ние например цял ден не сме се прибирали днес, чак преди час и то защото Ани трябва да си ляга Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 608
Ние довършваме ремонта в едната стая. Вече налепихме тапетите и сега е моя ред да чистя. Успях с половината утре да довърша.  Да наместим част от мебелите. След това трябва да опразним спалнята и да започнем там. Понеже ММ е на работа и действаме основно вечер и събота и неделя, а днес дори се наложи прекъсване, че беше на разположение и го извикаха за ремонт. Надявам се до 2-3 седмици да сме приключили.

# 69
  • Мнения: 26
Темата е страхотна! Благодаря за което! Пожелавам ви лек и усмихнат ден!  preggo

# 70
  • Мнения: 222
Здравейте, хубави мами!
Аз не пиша,защото няма с какво да се похваля Laughing Тъкмо се прибрахме преди малко с ММ от плажа...Едва издържах,че пак ме гледаха като извънземно...Чудя се бременна жена ли не са виждали- хем повечето бяха с деца newsm78   hahaha
Иначе на ЖК съм на 11-ти и нямам търпение вече да дойде!  Crazy Добре сме си с бебчо-тойси ритка постоянно и поне съм спокойна така Simple Smile
Ами това е от мен. Успешен и усмихнат ден на всички Simple Smile

# 71
  • Мнения: 74
Здравейте, сладурки!
За количките, харесала съм си няколко с големи гуми 4-ка, но на живо още не съм ходила да ги погледна.
В петък бях на ЖК, бебка е добре Simple Smile, кръвното пак тръгна да шава нагоре, май ще трябва да дигам пак приема на "дупегита". Възстановихме и приема на магнезиевия диспорал. За кой ли път тази урина се оказа с бактерии, пуснах си друга, пак пише бактерии, сега трябва да си пусна стерилна и при лекарката.
Та да попитам тази стерилна урина, пречи ли че вечер поне един път( най малко ставам да пишкам),
до колко часа след взимането и трябва да се занесе в лабораторията 2 или 4.
До колкото разбрах взима се след сутрешен тоалет ( без използването на сапун или интимен гел, само водичка), така да се изкажа "средната" струйка. Само на места гледах, че пише за слагане на тампони, памуци, което не знам дали е нужно.
Ако някой си е пускал такава стерилна урина, моля да сподели каква е точно процедурата.
Хубав и усмихнат ден! Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 459
Привет и от мен в новата тема,   bouquet
И при нас нищо ново - вчера се върнахме от море, стандартно бъдещият батко е болен, на консултация съм чак на 13ти, но за щастие нямам никакви оплаквания или неразположения, така че не ми е притеснено.

До колкото разбрах взима се след сутрешен тоалет ( без използването на сапун или интимен гел, само водичка), така да се изкажа "средната" струйка. Само на места гледах, че пише за слагане на тампони, памуци, което не знам дали е нужно.

Точно така се взима, това за тампони и памуци не съм го чувала...
Важно е и контейнерът да е стерилен също.

# 73
  • Мнения: 600
 Здравейте момичета!  bouquet
Цитат
До колкото разбрах взима се след сутрешен тоалет ( без използването на сапун или интимен гел, само водичка), така да се изкажа "средната" струйка. Само на места гледах, че пише за слагане на тампони, памуци, което не знам дали е нужно.
newsm10
 Момичета ,как се справяте с тежеста на бюста ? Аз от няколко дни се мъча в нас да нося спортно бюстие ,но въпреки,че е микрофибър все нещо ме притиска и го махнах. Вие носите ли сутиен удома или сте на гравитация ?  Hug

# 74
  • Мнения: 268
nulenceto, няма проблем със ставането нощем до тоалетна, при мен е много повече от един път, но сутринта като станеш в стерилен контейнер след измиване само с вода, свсем спокойно можеш да дадеш стерилна урина Peace Как сте, момичета - при мен нищо ново, освен че се наложи да пия антибиотик - профилактично и имам някои притеснения относно болницата, в която съм избрала да  раждам, нищо интересно Whistling

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт