Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 459
Аз ползвам на Бочко доста неща - от веро за съдове, когато баткото беше бебе, през препарат за пране, сега ползваме течните им сапуни и пастата за зъби.
Имат хубав колд крем, гел за зъби, гел за след ухапване от насекоми, както и течна пудра, която в определени моменти ми е много полезна. Абе с две думи - харесват ми, особено за цената си.
(Ама че реклама им дръпнах  Embarassed)

Иначе ние сме добре, малчо не спира да рита, аз ходя на работа и така... Следващата консултация ми е на 17.09 и до тогава се потапяме в монотонното ежедневие.
Планирам скоро едно пътуване до селото на мъжа ми, където държим "на склад" количката и други обемисти неща останали от баткото - шезлонг, вана и т.н., че наближава време вече да видим какво е годно и какво не за новия бебок.

# 736
  • София
  • Мнения: 4 561
аз от Себамед бях много доволна, преди писах но пак да кажа, само за дупе ползвах Бочко, че Себамед ми излизаше много скъпо, защото това е нещото което най-много се харчи. Когато баткото беше бебе, Бочко имаха само крем за дупе, нищо друго. Сега вече всичко имат.
Някоя от вас има ли отзиви за другите им продукти?
И аз на Бочко съм ползвала основно крема им за дупе. И ми харесва.
Сега взех спрей срещу комари - моите и 2-мата мрънкат като ги пръскам. С Аутана са по-кротки.
Кремчето на Бочко за ухапано пък е ок при моите - успокоява на децата зачервеното.

Взех преди година някъде един течен прерилен препарат на Бочко. Много лека и приятна миризма, но имах усещането, че прането е само парфюмирано, но не и изпрано.

Та ще е пак проба/грешка.

Козметика - аз първоначално ще се ориентирам към Бюбхен и Хип + крем за дупе Здраве/Бочко. Ако хвана някое намаление на Веледа - бих си взела.

От крема за дупе на Себамед не бях очарована. Но пък на Себамед намерих зимата слънцезащитен крем, че каката я пуснахме на ски от градината и кремчето добре се справи.

# 737
  • Мнения: 91
Аз предния път останах най-доволна от Klorane http://klorane.bg/categories.php?type=bebe Лека, изключително приятна миризма, френски са и нито веднъж не съм имала забележка към който и да е техен продукт. Всичко от серията съм пробвала, така че и сега ще се спра на тях. Крем за дупе взимах бочко и също бях доволна.
Ние днес заминаваме на риба за 4 дена, мисля че ще ни издави Simple Smile Но това ми е последната възможност за тази година и ще се възползвам.

# 738
  • Мнения: 2 358
И аз много ги обичам Клоран. И Алфанова бебе също ги харесвам - те са био. Наистина изглеждат скъпи, но според мен въобще не са скъпи, това, че шампоанът за коса и тяло е примерно 20 лв. на пръв поглед е фрапиращо, но като сметнеш, че го използваш половин година, че и повече понякога, зависи как се използва, и реално въобще не излиза толкова скъпо

# 739
  • Мнения: 2
Здравейте,
Да се включа и аз по темата с козметиката. С Мартин съм ползвала почти всичката козметика по аптеките. Започнахме с Мустела и себамед и днес сме на Юриаж тъй като му установиха Атопичен дерматит. Бях много доволна от А-дерма - синята серия, хидратира добре и мирише леко и приятно. Вземала съм Бюбхен преди да започнат по-сериозните кожни проблеми, също бях доволна. От Хипп се изприщи и бързо приключихме с него. Сега мислех и за бебето да взема Юриаж, но днес разбрах че нямат олио, а аз предпочитам зимата да мажа с олио.

# 740
  • Мнения: 2
За крема за дупе щях да пиша също... за мен по-добро мазило от Павловича мас няма. И с второто пак на нея ще заложа.

# 741
  • Мнения: 427
Здравейте не съм писала от много време...  Embarassed но не ми остава реално такова.Ние сме добре,имам си от време на време болезнени контракции,но....се надявам силно да устискам и този месец пък октомври да става каквото ще.... Praynig Избрахме легло,края на месеца ще го купим,започвам и пазаруването.Тези дни мисля да си посъбера багажа за РО да е готов,че нищо не се знае с тези контракции.Добре че свършихме с ремонта,че...бях откачила  #Crazy За козметика,аз ще си ползвам Бочко,доволна съм,с каката я ползвах почти цялата им серия и е супер.От Хип не съм доволна а пък от Ойлатум..... Sick Така и да ви попитам пак...кои ще са вестителки?Аз мога да си оставя номера,който да се сложи на първа страница,или не знам....но замислете се че има доста мами които сме съвсем в началото на ноември и през октомври са възможни първите бебешори...

# 742
  • Мнения: 222
Здравейте не съм писала от много време...  Embarassed но не ми остава реално такова.Ние сме добре,имам си от време на време болезнени контракции,но....се надявам силно да устискам и този месец пък октомври да става каквото ще.... Praynig Избрахме легло,края на месеца ще го купим,започвам и пазаруването.Тези дни мисля да си посъбера багажа за РО да е готов,че нищо не се знае с тези контракции.Добре че свършихме с ремонта,че...бях откачила  #Crazy За козметика,аз ще си ползвам Бочко,доволна съм,с каката я ползвах почти цялата им серия и е супер.От Хип не съм доволна а пък от Ойлатум..... Sick Така и да ви попитам пак...кои ще са вестителки?Аз мога да си оставя номера,който да се сложи на първа страница,или не знам....но замислете се че има доста мами които сме съвсем в началото на ноември и през октомври са възможни първите бебешори...
Стискам палци да нямаш проблеми повече и даже да изчакаш до термин  Praynig
За вестителките- ренденце беше помолила за списък и сега ще се разрова назад в страниците да видя кои са изявили желание и ще й ги напиша,че поне с това да я улесним малко  Hug

# 743
  • Мнения: 240
  И аз мога да съм вестителка, няма да ми представлява трудност ( няма да мога само като съм в болницата) . Имам само една молба, тук номерата да се дават на лс, а във фб може да ги сложим където кажете, просто тук не искам номера да ми се вижда от всички.

# 744
  • Мнения: 211
scherifka Честита годишнина! Пожелавам ви винаги да се обичате и да продължавате да създавате радост  newsm51
Тук се чувствам супер изостанала май с майчинството Simple Smile Нито знам каква марка козметика да си купя, нито знам каква козметика ми е необходима... аз ли съм най - не ориентирана  Embarassed  Embarassed
Ако някоя от вече си е направила списък с необходимите неща за бебо, моля да го сподели, ще бъда благодарна
Аз нямам търпение утре вече да се вида с бебка, да вида колко е голяма.
Да се оплача и аз, снощи също не можах да спа, но не е като предните вечери, ами още по зле. Бебка рита и аз станах към 5 и 30. Когато отворих очи се чувствах изморена от това че съм спала. Все едно на сила да ме карали да спинкам. Това нормално ли е?

# 745
  • Мнения: 36
beberona на първата страница на темата има списъци доста са изчерпателни Wink
със спането и аз вече имам проблем, при всяко завъртане се събуждам, и някъде към 5 ч малката решава да играе или пък ще започне да хълца  Simple Smile

# 746
  • Мнения: 2 358
Да ви приветствам в НОВАТА НИ "ЕСЕННА" ТЕМА

Когато направите списъче на вестителките ще го добавя веднага. Телефони във форума няма да се публикуват, тях ще ги искате на лични, когато си изберете вестителка

Общи условия

Активация на акаунт