Хайде, похвалете си диетите :)

  • 13 563
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 991
Аз в момента съм на диета с елда. Хубавото е че глад няма но пък е моно диета и втръсва. Пробвах да добавям елда та в таратор, с извара и се установи че се смъква много малко. Така че от днес чиста гречка с чубрица. Успех

Здравей, от всичко, което съм прочела и изпробвала относно диетите съм разбрала, че не е добре да си поставяш етикети от рода на "на диета съм", просто трябва да свикнеш да се храниш по възможно най-здравословния и близък до твоя вкус начин, за да не ти тежи да го правиш всеки ден и да стане част от живота ти. Просто, ако нещо е много вредно го хапвай рядко, също хубави са разтоварващите дни, 1 в седмицата или поне месеца влияе добре на организма.

+1

Няма ефективна диета, има начина на живот. Коя да е диета, ще има ефект докато се пази. Колкото е по-строгаи в разрез с нормалното за вас хранене, толкова е по-малка вероятността да си задържите теглото после.

# 16
  • Мнения: 32
1 месец - 15 кг.
Монодиета
1 ден - айран
2 ден - варени картофи
3 ден - ябълки
4 ден - риба
5 ден - домати
6 ден - варени яйца
7 ден - сухари
8 ден - обезсолено сирене
9 ден - зелева салата
10 ден - извара
11 ден - тиква
12 ден - пилешко
13 ден - кис. мляко
14 ден - кашкавал
15 ден - чай
16 ден - телешки колбас
след това всичко се повтаря в същия ред Simple Smile

# 17
  • Мнения: 292
 

Няма ефективна диета, има начина на живот. Коя да е диета, ще има ефект докато се пази. Колкото е по-строгаи в разрез с нормалното за вас хранене, толкова е по-малка вероятността да си задържите теглото после.
Напълно съм съгласна.

 И сега да похваля моята диета Grinning Гледам,Мими ме е изпреварила да си каже положителното мнение за 90 дневната диета.Правих я веднъж в началото на миналата година,а след диетата и почивката,която задължително се прави.До днес си спазвам принципите на хранене на почивния режим  при 90ДД,стана ми начин на живот.Резултатът е -30кг. и един коренно различно изглеждащ и чувстващ се човек Grinning
 Не на последно място,за тези които не са запознати с тази диета,искам да кажа,че тя е много балансирана.Приемат се всички храни,вкл. сладко(което ми беше много странно в началото).Можеш да хапваш горе-долу всичко,само да се внимава с часовете,в които се прави и за това с какво се комбинира.
 

# 18
  • Мнения: 6 346
Само да предупредя всички ентусиасти, че да се свалят по повече от 3-4 кг на месец е прекалено бързо и стресиращо за организма. По този начин си вкарвате страхотен автогол и ви гарантирам, че това тегло няма да можете да го задържите дълго време. Разбивате си метаболизма и ще съжалявате. Когато си избирате "диета" (самата идея за диета е неправилна, трябва промяна в начина на живот - и така доживот Wink), винаги мислете как ще продължите след това, а също и какви негативни ефекти може да има върху организма ви диетата. Четете повече и не се подвеждайте по най-скоростните варианти, защото те са и най-вредни и категорично не могат да доведат до нищо добро за организма.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 12:52 от Cioccolata

# 19
  • Мнения: 427
Аз в момента съм на диета с елда. Хубавото е че глад няма но пък е моно диета и втръсва. Пробвах да добавям елда та в таратор, с извара и се установи че се смъква много малко. Така че от днес чиста гречка с чубрица. Успех

Здравей, от всичко, което съм прочела и изпробвала относно диетите съм разбрала, че не е добре да си поставяш етикети от рода на "на диета съм", просто трябва да свикнеш да се храниш по възможно най-здравословния и близък до твоя вкус начин, за да не ти тежи да го правиш всеки ден и да стане част от живота ти. Просто, ако нещо е много вредно го хапвай рядко, също хубави са разтоварващите дни, 1 в седмицата или поне месеца влияе добре на организма.

+1

Няма ефективна диета, има начина на живот. Коя да е диета, ще има ефект докато се пази. Колкото е по-строгаи в разрез с нормалното за вас хранене, толкова е по-малка вероятността да си задържите теглото после.

+2  . Бавно и спокойно трябва организмът да свикне към всъщност нормалният начин на хранене ( ако преди не сме били на такъв). Така по-лесно ще се поддържа и с по-малко усилия след 2-3-4 месеца ще сме в много по-добра форма.
Успех на всички!

# 20
  • Мнения: 28 527
Василева, скоро четох една статия на диетоложката проф. Донка Байчева, одобрява 90ДД, казва че е напълво балансирана! За което и ти и аз сме напълно съгласни! Grinning

# 21
  • Мнения: 68 668
Да се похвали диета е лесно, интересното идва, след като тя се преустанови...Тогава ми е интересно ще има ли някой с какво да се хвали, когато започне отново да качва...

Защото никой не може да ме убеди, че цял живот ще кара само на елда или само на чай - може за месец да издържи, но не за повече...

# 22
  • Мнения: 28 527
Да се похвали диета е лесно, интересното идва, след като тя се преустанови...Тогава ми е интересно ще има ли някой с какво да се хвали, когато започне отново да качва...

Защото никой не може да ме убеди, че цял живот ще кара само на елда или само на чай - може за месец да издържи, но не за повече...


разделно може човек да яде цял живот! Никак не е трудно, особено като свкне!

# 23
  • Мнения: 68 668
Да се похвали диета е лесно, интересното идва, след като тя се преустанови...Тогава ми е интересно ще има ли някой с какво да се хвали, когато започне отново да качва...

Защото никой не може да ме убеди, че цял живот ще кара само на елда или само на чай - може за месец да издържи, но не за повече...


разделно може човек да яде цял живот! Никак не е трудно, особено като свкне!


Мими, ти ли се храниш разделно? А от колко време?

# 24
  • Мнения: 72
При мен най-добър ефект дава храненето до 18 ч.В 10,14 и 18 часа.След 18,ако много прегладнея-плод,краставица.Вечерята-задължително белтъчини.
Само до обед си позволявам въглехидрати.
Засега съм свалила малко,но са трайни тези свалени кг.
Нямам воля и  понякога хапвам,това,което ми се дояжда.
Успех.

# 25
  • Мнения: 28 527
Teta правих три месеца 90ДД, сега три месеца има почивка, която е общо взето на принципа на разделното хранене, свалих седем-осем кила, не гладувам, ям каквото ми се хапва, разбира се спазвайки правилата. Но който иска да е слаб не прави диети, а сменя начина на живот, малко тестяно, без газирано, без сладкиши!
ПО ПРИНЦИП АЗ НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ОТПУСКАЛА ДА ЯМ БЕЗ ДА МИСЛЯ ЗА ПОСЛЕДСТВИЯТА ОТ МЛАДА ТА ДО СЕГА:
ям само една филия хляб на ядене;
никакви сладкиши, вафли торти сладоледи, те не носят нищо полезно, само кила
не ям колбаси
в къщи се купуват само естествени продукти, почти никога консервирано
готви се почти всеки ден
И така до 40 год. я докарах до около 60 кила, но понеже съм ниска имах нужда да посваля...и то навреме, че после става все по трудно
 

# 26
  • SA
  • Мнения: 3 196
Аз сьщо сьм на една от разновидностите на разделното хранене вече почти 10 години.
Мога да потвьрдя, че така човек може да се храни цял живот без сьществени лишения и да си подьржа нормално тегло.  Peace

# 27
  • Мнения: 292
 И аз след 90ДД съм на разделно хранене.Не се лишавам от нищо.Вече 2 години.До преди диетата винаги съм била пълна.Никога не съм била по-слаба,по-добре изглеждаща и по-добре чувстваща се от сега.Трябваше да стана на 30,за да изглеждам така,но по-добре късно отколкото никога Laughing

# 28
  • SA
  • Мнения: 3 196
Аз само не уточних, че не сьм на 90ДД, де. Да не стават недоразумения, че говоря за нея. Peace
Но сьм абсолютно сьгласна с мнението на ppvasileva , че :
Цитат
Никога не съм била по-слаба,по-добре изглеждаща и по-добре чувстваща се от сега.

# 29
  • Мнения: 17 987
До днес си спазвам принципите на хранене на почивния режим  при 90ДД,стана ми начин на живот.

Кой е този принцип? Как изкарвате водния ден бе момичета....не че мога да си представя и плодовия де  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт