Боя за коса - Вlond 36 - Клуб на блондинките

  • 153 677
  • 734
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 464
А какво ще кажете за тази пяна. Четох, че може да се ползва за препигментация. Някой позлвал ли е и по същия начин ли става? http://www.enzo.bg/schwarzkopf-professional/igora-expert-mousse- … assh-mus-za-kosa/

# 301
  • Мнения: X
Има си и специални продукти за препигментация, а както вече писах може да се прави и с оцветяващ балсам. Peace

# 302
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Има си и специални продукти за препигментация, а както вече писах може да се прави и с оцветяващ балсам. Peace
Ползвала си този продукт,като цвят на косата какво се получава,че като гледам колко е жълто  Rolling Eyes

# 303
  • София
  • Мнения: 580
Момичета, от къде в София си купувате балсамите на Престиж? И на база на опита Ви, с тях ли се тонира косата по-добре или с оцветяващите шампоани? Моята коса е на ниво 9 (боядисах се с 8/96 на Вела колестон, с 6% оксидант, но се получи много по-светъл цвят, от колкото исках). Знам, че много от вас използват именно тази боя, препоръчайте ми моля цвят от нея, който се доближава до т.нарч. карамелено русо (на ниво 8 или 7) . Естествената ми коса е между 7 и 8 и вече имам доста бяла коса, това искам да постигна или

# 304
  • Мнения: X
Ползвала си този продукт,като цвят на косата какво се получава,че като гледам колко е жълто  Rolling Eyes
Не съм го ползвала. Peace

препоръчайте ми моля цвят от нея, който се доближава до т.нарч. карамелено русо (на ниво 8 или 7) .
Цветовете с "/7" или "/73" Peace

# 305
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета,да попитам относно новите цветове на иноа 7.07 и 7.8.Първото се води матово,а второто-мока.Няма ги как изглеждат и в нета не намирам нищо,та някой ако ги е пробвал може ли да ми каже кое е по-тъмно?Чудя се дали да не смеся едно от двете с 8.13  Rolling Eyes

# 306
  • Мнения: 2 839
В една друга тема четох за изсветляване с витамин C. Някой пробвал ли е този метод и знаете ли дали действа на  небоядисвана коса....?  Embarassed

# 307
  • Мнения: 2 352
В една друга тема четох за изсветляване с витамин C. Някой пробвал ли е този метод и знаете ли дали действа на  небоядисвана коса....?  Embarassed
Не действа.

# 308
  • Мнения: 3 025
Витамин С се използва ако искаш да махнеш боя.Аз махнах черно слагано веднъж.Стана червено.
Но за използване върху естествена коса.....незнам как ще действа освен подхранващо.

# 309
  • София
  • Мнения: 1 758
Много искам от светло русия цвят да премина към някой по натурален,малкоо по-тъмен цвят.Колебая се между медно-златисто рус или бежово рус.Преди 2 седмици се боядисах в салон със Сери,бежов цвят ми каза фризьорката,не знам точния номер.Хареса ми,но стана с разлика в корена естествено.Корена стоеше малко по тъмен от дължините,а аз много мразя тази разлика...След 4 измивания падна цвета Sad
Вчера видях в един магазин едно момиче с много хубав цвят и без никаква разлика в корена,каза ми,че се прави сама с проф.боя БЕС,10.3
Аз не искам сама да се боядисвам,но си мисля да я купя и да я занеса в салона,да ме направят с нея.Има ли някой отзиви за тази боя?

# 310
  • Мнения: 1 163
Момичета дайте ми препоръки за добра боя,
ако може около 10 лева,харесах си последната но не ми се
дават 20 сега  Confused

# 311
  • Мнения: 601
Някой знае ли къде може да се купи боята BES във Варна?

# 312
  • Мнения: 17
Момичета скоро мисля да се присъединя към русият ви отбор. Искам да попитам за мнения за моята Maiandara, има ли доволни? Кои цветове сте ползвали ? Не знам точно какъв цвят да избера, не искам да стане прекалено светло, не искам и да е жълто, нещо сивеещо ми се иска. В момента съм боядисвана и цвета ми е нещо като карамелен, та затова не знам точно на какъв цвят да се нахвърля Simple Smile Ще съм благодарна на всяко съветче   bouquet

# 313
  • Мнения: 1 163
Някой знае ли къде може да се купи боята BES във Варна?

на пазара -гаражите
зад елитис едно малко магазинче,само бои продава и бес е на 12лв.
днес ходих да ги гледам
и ми показаха и крамер -за нея какво е общото мнение?

# 314
  • Мнения: X
и ми показаха и крамер -за нея какво е общото мнение?
Май беше "изтощаващо" Peace

Общи условия

Активация на акаунт