Боя за коса - Вlond 36 - Клуб на блондинките

  • 153 725
  • 734
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Момичета дайте ми препоръки за добра боя,
ако може около 10 лева,харесах си последната но не ми се
дават 20 сега  Confused

До колкото помня ти ползваше Салерм 9.11
Като по-евтина алтернатива със същия цвят се сещам за Инебрия
Скрит текст:
Италианска е, 100 милилитра, с оксиданта излиза десетина лева. Peace

# 316
  • Мнения: 992
Искам да пробвам пак Бес, последно като се правих с нея стоях около 30 минути, а то трябвало 50.
Тя е голяма, на 4 е разделена, аз само корените си правя. На кутията пише, че съотношението боя:Окислител е 1:1, значи сега като искам да я пробвам пак трябва да сложа около 25-30 мл боя и също толкова окислител, нали? Последните няколко месеца се правих само с Гарние , подстригвах се често, правих маски и определено косата ми е много добре. Та пак ми се ще да пробвам пак нещо по-силничко и по-изсветляващо.  Embarassed
А Индола дали е по-силна от Алфапарф? Доста четох за нея в стари теми. Но първо ще пробвам отново Бес и после ще видим.

# 317
  • Мнения: 14
 Някой знае ли как мога да постигна този цвят? http://prikachi.com/images/27/7699027o.jpg В момента цвета на косата ми е много светло русо но искам да я потъмня малко.  newsm45  newsm78

# 318
  • Мнения: 1 164
Момичета дайте ми препоръки за добра боя,
ако може около 10 лева,харесах си последната но не ми се
дават 20 сега  Confused

До колкото помня ти ползваше Салерм 9.11
Като по-евтина алтернатива със същия цвят се сещам за Инебрия
Скрит текст:
Италианска е, 100 милилитра, с оксиданта излиза десетина лева. Peace
а тази намира ли се по магазините или само онлайн

е как помниш с какво съм се правила  omm ,аз чак се поразрових в старите си постове за да видя точно името  Grinning на боята  ,номера си поне го помня  Crazy

# 319
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Mики на Гарние кой номер ползва и добре ли се получаваше корена?wdv тази боя Салерм силна ли е?

# 320
  • Мнения: 992
Белослава, аз ползвам прословутата Гарние 111 и много добре ми се получава. Аз съм с не много тъмна кестенява коса, доколкото си спомням. Сега съм много руса и се отказах от всякакво потъмняване. Това е моя цвят, харесвам се и с по-тъмно русо, но си знам, че няма да издържа дълго и пак ще я направя много светла. Пробвах и 101, пак много добре изсветлява, но става много сива.
Та по едно време смесвах 111 и 101, да не става много сива. Имам и една Нутрис 111, и нея ще я пробвам. Wink
Ама с Алфапарф изсветляването беше доста и станах направо бяло руса. Не искам чак така вече, ама понякога като си гледам снимките и само въздишам. Абе насъбрала съм един куп бои и си пробвам.
За Бес никой нищо не каза? Ама ще питам някоя фризьорка как точно да я смеся и колко да стоя.

Белослава, а ти беше също много светло руса и искаше да я потъмняваш май? С каква боя си и какъв е твоя цвят?

Дони Емилова, че този цвят който си показала е доста светъл. Колко по-светла е твоята, щом на това казваш потъмняване. Rolling Eyes  С каква боя се правиш в момента? А този цвят е някоя 10ка според мен. Rolling Eyes

Да ви кажа само корените ми е най-добре да си правя. При едно потъмняване трябва да я мажа цялата и все ще има разлика корен и дължини предполагам.

# 321
  • Мнения: 14
Опитвам се от платинено рус цвят да стана този на снимката  Cry

# 322
  • Мнения: X
а тази намира ли се по магазините или само онлайн
Имат си представително офисче на Тракия и там им се продават нещата. На друго място не знам.

е как помниш с какво съм се правила  omm ,аз чак се поразрових в старите си постове за да видя точно името  Grinning на боята  ,номера си поне го помня  Crazy
Ами в темата не сме много и си Ви разпознавам, и помня. Laughing Hug  bouquet

wdv тази боя Салерм силна ли е?
Не знам. Не съм я пробвала. ~Artemis~ може да каже. Peace

# 323
  • София
  • Мнения: 38 704
Да покажа как се направих медно русо с Палете Салон Колорс 9.7
http://media.snimka.bg/s1/4028/034299923.jpg?r=0
Преди това бях горе-долу така
http://media.snimka.bg/s1/1703/029649695.jpg?r=0

# 324
  • Мнения: 1 164
wdv като казваш Тракия ,предполагам ,че става въпрос за Варна.
И ако е така ,кое лятно или зимно и къде горе долу ?Аз живея в този район ,а не съм забелязала такова магазинче.

А колкото до боята на салерм ,не мога да дам много точен отговор ,един път се правих с нея и моята коса по принцип сега е изтощена от честото боядисване,но като се има в предвид че я държах 40 мин и ползвах 9% окислител не ми направи по-зле косата ,спрямо това мога да кажа ,че е ок.Но не знам на една здрава и хубава коса как ще се отрази.

# 325
  • Мнения: X
wdv като казваш Тракия ,предполагам ,че става въпрос за Варна.
И ако е така ,кое лятно или зимно и къде горе долу ?Аз живея в този район ,а не съм забелязала такова магазинче.
Ето го офисчето. Като гледам адресът е "Дрин" 12. Peace
Скрит текст:

Скрит текст:
Дано не бъда обвинена в реклама! Нямам нищо общо нито с марката, нито с вносителите! Peace

# 326
  • Мнения: 1 670
Здравейте русокоски, напоследък ме мъчи моята руса коса. Омръзна ми и искам да я пусна да расте....пак....попаднах на това видео и макар да е претупана техниката, идеята е като моята.
Вие опитвали ли сте нещо такова? https://www.youtube.com/watch?v=6NGAYaJx97Y&lc=z12nzhwgqtjyv … irfrnoyhxfxofmo0k
Мисля да пробвам със златиста 7-ца, 6 ми идва тъмно и за естествения ми цвят.

# 327
  • Мнения: 1 164
 wdv разбрах къде е  Peace
ако искаш изтрий го от поста да нямаш проблеми  Peace
благодаря  Hug утре съм там  Party

# 328
  • Мнения: X
благодаря  Hug утре съм там  Party
Сподели после. Peace

# 329
  • Мнения: 774
Да покажа как се направих медно русо с Палете Салон Колорс 9.7
http://media.snimka.bg/s1/4028/034299923.jpg?r=0
Преди това бях горе-долу така
http://media.snimka.bg/s1/1703/029649695.jpg?r=0


Хубав цвят, как е косата след боядисването? Палете беше най-изтощаващата боя за коса която съм ползвала.  Confused

Дони- на платинено всичко ще лепне (и падне бързо), но все пак зависи от самата коса. Ако ще си правиш опити с домашни условия, смесваш светло златно русо със светло естествено русо за баланс и по-лек окислител. Иначе това на снимката са кичури, най-вероятно екстеншъни.

Общи условия

Активация на акаунт