Парфюмни размисли и страсти - 183

  • 68 052
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 512
Дам, имитация е, нещо с Glamour имаше в заглавието, ако не се лъжа.

Беше станала популярна във форума по някое време.
За това ли иде реч?

# 721
  • Мнения: 7 113
Да, подобна беше бутилчицата. И е траен, още го усещам на китката си.

# 722
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
sympathy, точно това е  Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 2 512
sympathy, точно това е  Peace
Охх  ooooh! още един повод да посетя Лидъл, от кога планувам да отскоча до там  Mr. Green

# 724
  • София
  • Мнения: 3 872
Аз днес бях с Коко Мадмоазел парфюм и да обожавам го в студеното и влажно време.А Лидл ми е кварталния магазин и този аромат съм го виждала стотици пъти,но никога не съм го тествала.

# 725
  • София
  • Мнения: 2 512
Ще ида да го тествам. Никога не съм обръщала внимание на имитациите на аромати, обаче наскоро една чаровна съфорумка откри за мен този http://www.fragrantica.com/perfume/Sarah-Jessica-Parker/Lovely-993.html, много приличащ на http://www.fragrantica.com/perfume/Narciso-Rodriguez/Narciso-Rod … -For-Her-209.html. Много ми харесва и ме радва  Heart Eyes. Сега може да ми се случи някоя нова изненада  Flutter

# 726
  • Мнения: 7 113
sympathy, аз също до сега не бях проявявала интерес към ароматите, предлагани в Лидл, даже и не бях забелязала, че се предлагат такива неща там, но откакто го тествах след обяд, съм така да се каже, приятно изненадана. На толкова сполучлива имитация не бях попадала. Даже се чудя дали да не си го купя, въпреки, че имам и оригиналният.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 512
sympathy, аз също до сега не бях проявявала интерес към ароматите, предлагани в Лидл, даже и не бях забелязала, че се предлагат такива неща там, но откакто го тествах след обяд, съм така да се каже, приятно изненадана. На толкова сполучлива имитация не бях попадала. Даже се чудя дали да не си го купя, въпреки, че имам и оригиналният.
Ами наистина рядко се срещат сполучливи имитации, трайни и без остатъчна евтина миризма. Но когато се намират, заслужава се да ги имаш, нищо, че имаш и оригиналния. Какво пък, този ще ти е за чантата  Wink

# 728
  • Мнения: 224
Дами, парфюмите от Венера козметикс оригинални ли са ? https://fragrances.bg/

# 729
  • Мнения: 7 113
sympathy, права си  Peace  ще взема да прежаля едни 10 лева  Laughing

vanessa111, тук се обсъждат само аромати, иди в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=771795.525;topicrefid=20 
Вчера питах за същият сайт, отговориха ми, че бил надежден.

# 730
  • Мнения: 224
sympathy, права си  Peace  ще взема да прежаля едни 10 лева  Laughing

vanessa111, тук се обсъждат само аромати, иди в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=771795.525;topicrefid=20 
Вчера питах за същият сайт, отговориха ми, че бил надежден.

Благодаря   Hug

# 731
  • Мнения: 3
Момичета, извинете ме предварително, не знам дали е за тази тема - интересува ме т.н. samples, които могат да се поръчват срещу заплащане от сайта Aus liebe zum duft отливки ли са, или оригинални мостри на производителя?

# 732
  • Мнения: 214
Отливки са.  Peace

# 733
  • Мнения: 1 130
sympathy, аз също до сега не бях проявявала интерес към ароматите, предлагани в Лидл, даже и не бях забелязала, че се предлагат такива неща там, но откакто го тествах след обяд, съм така да се каже, приятно изненадана. На толкова сполучлива имитация не бях попадала. Даже се чудя дали да не си го купя, въпреки, че имам и оригиналният.
Ами наистина рядко се срещат сполучливи имитации, трайни и без остатъчна евтина миризма. Но когато се намират, заслужава се да ги имаш, нищо, че имаш и оригиналния. Какво пък, този ще ти е за чантата  Wink

И докато сме на тази вълна: да не забравяме добрата стара "Кобра", родееща се с Dior Poison.
http://www.fragrantica.com/perfume/Jeanne-Arthes/Cobra-5134.html
Намерих го в квартална парфюмерия за 13 лв. и за зимата ще замести по-скъпия си събрат. Най-интересното е, че пробвах миналата седмица Отровата, която не знам заради феномена "масовост" ли, какво ли дълго отричах , а тя ме заплени. Отнесе ме във времена, отминали преди много, много години, когато стоях пред скрина на покойната си баба, миришейки капачето на "Кобра" (която ѝ бе порадък, особено удачен като имаме предвид, че баба беше свекърва  Mr. Green). Ей, колко ми харесваше тогава този парфюм. След установеното при съпоставката с Отровата, защо пък да не инвестирам в една змия?  Thinking

Днес бях с Chanel Cristalle EDP. Много интересен аромат! Очаквах цитрус, получих хлад. Ще го опитам отново.
Имах възможност да тествам отново Ескада Магнетизъм. Повредила съм се нещо. Преди го усещах като захарна сладост, а сега - дръжки от домат и листа.  Rolling Eyes Ужас.

В момента съм с Chanel Coco EDT, от който имам пробичка. Разкошен, пленяващ, женствен!  Shocked  Изобщо не очаквах да ми хареса, спомням си една от феите тук го беше дала като предложение за порадък за 60-годишна жена и мислех - колко грешно! - че е ретро и мирише на баба. А той е една фина, сериозна, изкушаваща и интригуваща дама.

# 734
  • Мнения: 2 622
sympathy, аз също до сега не бях проявявала интерес към ароматите, предлагани в Лидл, даже и не бях забелязала, че се предлагат такива неща там, но откакто го тествах след обяд, съм така да се каже, приятно изненадана. На толкова сполучлива имитация не бях попадала. Даже се чудя дали да не си го купя, въпреки, че имам и оригиналният.
Ами наистина рядко се срещат сполучливи имитации, трайни и без остатъчна евтина миризма. Но когато се намират, заслужава се да ги имаш, нищо, че имаш и оригиналния. Какво пък, този ще ти е за чантата  Wink

И докато сме на тази вълна: да не забравяме добрата стара "Кобра", родееща се с Dior Poison.
http://www.fragrantica.com/perfume/Jeanne-Arthes/Cobra-5134.html
Намерих го в квартална парфюмерия за 13 лв. и за зимата ще замести по-скъпия си събрат. Най-интересното е, че пробвах миналата седмица Отровата, която не знам заради феномена "масовост" ли, какво ли дълго отричах , а тя ме заплени. Отнесе ме във времена, отминали преди много, много години, когато стоях пред скрина на покойната си баба, миришейки капачето на "Кобра" (която ѝ бе порадък, особено удачен като имаме предвид, че баба беше свекърва  Mr. Green). Ей, колко ми харесваше тогава този парфюм. След установеното при съпоставката с Отровата, защо пък да не инвестирам в една змия?  Thinking

Днес бях с Chanel Cristalle EDP. Много интересен аромат! Очаквах цитрус, получих хлад. Ще го опитам отново.
Имах възможност да тествам отново Ескада Магнетизъм. Повредила съм се нещо. Преди го усещах като захарна сладост, а сега - дръжки от домат и листа.  Rolling Eyes Ужас.

В момента съм с Chanel Coco EDT, от който имам пробичка. Разкошен, пленяващ, женствен!  Shocked  Изобщо не очаквах да ми хареса, спомням си една от феите тук го беше дала като предложение за порадък за 60-годишна жена и мислех - колко грешно! - че е ретро и мирише на баба. А той е една фина, сериозна, изкушаваща и интригуваща дама.


Сподели, моля те, къде намери Кобрата  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт