Препоръчайте ми преса за коса, моля!

  • 91 032
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 316
Имам тази с перленото покритие http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-s-perleno-po … -s9500-pearl.html  и съм доволна от нея. Косата остава мека, лъскава и жива.

# 31
  • Манчестър
  • Мнения: 2 489
За мен има само една марка и това е GHD. Не ми се отразява зле на косата,но не я и ползвам много често.
Всичко останало е загуба на пари.

# 32
  • Мнения: 15 379
Значи тази Пърл няма кератин, така ли?

Редактирам се - няма. Явто кератин-теръпи е по-удачна...

# 33
  • Мнения: 15 379
Аз я поръчах всъщност току-що, ще пиша отзиви след като я пробвам. Ремингтън кератин-теръпи, дано е ок за косата ми.

# 34
  • София
  • Мнения: 10 325
За мен има само една марка и това е GHD. Не ми се отразява зле на косата,но не я и ползвам много често.
Всичко останало е загуба на пари.

Много крайно изказване, GHD, може и да е ок за изправяне от време на време, но при честа употреба с тези 220С, без възможност  за намаляване е смърт за косата.... предполагам с новия Еклипс, който изправя със 185С няма да е така  newsm78

Аз още се чудя дали да си взема новата преса на GHD или кератиновата на Ремингтън.

Аз я поръчах всъщност току-що, ще пиша отзиви след като я пробвам. Ремингтън кератин-теръпи, дано е ок за косата ми.

Сподели дали ти е харесала.

# 35
  • Мнения: 15 379
Да, обезателно ще пиша, само да дойде, че нямам търпение.

# 36
  • Мнения: 14 342
Аз поръчах Ремингтън кератин-теръпи и вчера пристигна. Много съм доволна - косата ми е дебела и чуплива и другите ми преси не я изправяха хубаво. Тази се справи със задачата.

Само да вметна, че според моето проучване цената на пресата е най-добра в е-маг.   bouquet

# 37
# 38
  • Мнения: 15 379
Само да вметна, че според моето проучване цената на пресата е най-добра в е-маг.   bouquet

Аз вчера точно оттам поръчах.
Да видим кога ще дойде.

# 39
  • Мнения: 14 342
Само да вметна, че според моето проучване цената на пресата е най-добра в е-маг.   bouquet

Аз вчера точно оттам поръчах.
Да видим кога ще дойде.


При мен дойде на следващия ден. Ще ти изпратят e-mail като потегли от тях. Работят с Еконт - и те пращат мейл кога ще ти доставят.

# 40
  • Мнения: 15 379
Утре ще е при мен, пратили са ми мейл.
Благодаря!

# 41
  • Мнения: 1 700
my Domo имам от година,купих си я от Кауфланд и съм много доволна.

# 42
  • София
  • Мнения: 10 325
Поръчах и аз кератиновата на Ремингтън, но се връщам от море другата седмица и чак тогава ще я пробвам. Иначе до вчера, във feelunique, имаше намален на осемдесет и няколко лири ей този вариант на GHD V и падна голяма чуденка коя от двете преси да взема.

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 09:38 от nad_tab

# 43
  • София
  • Мнения: 119
моята преса е на чи синята която се води нано. лошото при нея е че не се регулира температурата, затова искам да си купя нова и съм в голяма чуденка. искам преса която максимално да щади косата но надали има такава. тази на ремингтон с кератин не изглежда никак зле а и доса положителни коментари има за нея. също така трябва да видя чи какви други преси предлагат че моята е вече на 5 години

# 44
  • Мнения: 186
Момичета, аз с пресите не съм екпериментирала много, тъй като косата ми е къдрава и всеки път изляза ли на влажно, тя бухва... Трудна е за стилизиране. Имам преса на Rowenta цената й беше около 100 лева, за модела ще ви излъжа, но предвид цената можем да съдим, че е някакъв среден клас преса. Имам близка приятелка, която също ползва Rowenta, нейната е доста по-скъпа, по-нов модел и т.н. и с двете преси ефекта върху моята коса е един и същ, адски трудно се изправя косата ми. Един кичур трябва да го минеш поне 2-3 пъти, въпреки високата температута която поддържат пресите и трябва да се изправя на малки кичури. Пробвала съм и разни други преси, които водят уж професионални, но ефекта е същия и косата става много слепнала и прекалено лъскава, на мен чак мазна ми изглежда. Аз лично от години използвам преса за коса на PHILIPS. На моята й става вече 6та година употреба. Модела е ето този: http://www.technomarket.bg/products/09027415 . Цената й е паднала наполовина, но нормално това са 6 години...  С тази преса изправям косата си с едно минаване на кичура и е гладко права и изправям значително големи кичури коса. Горещо ви я препоръчвам, евтина е спрямо другите преси, но не се подвеждайте по това, че евтиното е некачествено Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт