Препоръчайте ми преса за коса, моля!

  • 91 031
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 379
Моята кератин-теръпи дойде преди малко, ще я пробвам довечера най-вероятно и ще пиша.
Няма упътване на български Twisted Evil, въпросът е принципен....няма проблеми с английско-немския наръчник, ама не е редно така.

# 46
  • Мнения: 186
Моята кератин-теръпи дойде преди малко, ще я пробвам довечера най-вероятно и ще пиша.
Няма упътване на български Twisted Evil, въпросът е принципен....няма проблеми с английско-немския наръчник, ама не е редно така.


Чакам мнение за пресата, тъй като искам да сменя моята, но трудно се решавам да сменя моята, тъй като съм многооооо доволна от нея, но все пак остаря Simple Smile Laughing

# 47
  • Мнения: 126
Имала съм доста преси, Филипс, Браун, Ремингтън, и някои от по-евтините марки, но откакто си взех Исо Бюти, просто няма база за сравнение с останалите, които съм си купувала. Скъпичка е, вярно, но си заслужава всеки лев. Косата след нея е изключително мека, изправена за дълго време, гладка. Много съм доволна. Понякога ползвам и на Ремингтън, хубава е, върши ми работа, но определено другата е по-добра, според мен.
Дано съм била полезна  Hug

# 48
  • Мнения: 15 379
Бързам да похваля керътин-теръпи-то на Ремингтън - направи ме чудна с едно движение, лесно и бързо Heart Eyes.
Утре ще търча за нов термозащитен продукт, харесах си един Сайъс помпа, дано го намеря в близкото ДМ.

# 49
  • SF
  • Мнения: 21 323
Само не си купувай Сайъс!!! Голям буклук е. Оплита ми жестоко косата и става трудна за разресване. Освен това след изправяне с пресата имам усещането, че косата ми е като пластмасова. Спри се!

Горе има едно мнение за ИСО - моето е същото.
Пресата ми е Rеmington, но когато я изправя с ИСО, косата ми е по-мека и изправянето е по-трайно.
Освен това моята Реmington много ми гори косата и цъфти. Вярно е, че нямам време, винаги бързам и я изправям на 200 градуса, което е унищожител на коси.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз така мисля,с каквато и преса да съм се изправяла Исо-то ми я изправя най-добре и косата е гладка и мека,предпочитам хубава термозащита,отколкото покритие с кератин PeaceРекламен трик е този кератин,нищо не прави .

# 51
  • Мнения: 186
Бързам да похваля керътин-теръпи-то на Ремингтън - направи ме чудна с едно движение, лесно и бързо Heart Eyes.
Утре ще търча за нов термозащитен продукт, харесах си един Сайъс помпа, дано го намеря в близкото ДМ.



Вместо Сайъс, ти препоръчвам L'Oréal Professionnel Mythic Oil.   Силно го препоръчвам на всички  Hug   http://www.beautycrazed.ca/2011/10/this-week-im-obsessed-with-loreal.html?m=1




(Ако решиш да си го купиш, не се подвеждай от евтините цени в интернет. Купи го от фризьор, ясно е че там ще има малка надценка, но поне продукта е оригинален! Поръчвала съм си от интернет, защото беше два пъти по- евтино от това, което съм купувала от фризьорски салон, но течността, няма нищо общо....)

# 52
  • SF
  • Мнения: 21 323
Какво толкова прави този Л`Ореал? Разкажи ни. Това олио омазнява ли косъма? Защо ти харесва.
Аз ползвах един продукт на KUNE, не прави проблеми като Сайъс, но не забелязах някакъв особен ефект върху косата ми. Една година го ползвах и нищо.
Сега съм с този

# 53
  • Мнения: 186
Какво толкова прави този Л`Ореал? Разкажи ни. Това олио омазнява ли косъма? Защо ти харесва.
Аз ползвах един продукт на KUNE, не прави проблеми като Сайъс, но не забелязах някакъв особен ефект върху косата ми. Една година го ползвах и нищо.
Сега съм с този



Да започнем оттам олиото е много икономично. Количество колкото грахово зърно е напълно достатъчно - олиото е много мазно. Слага се на влажна коса, като прекарваш пръсти през косата, но в никакъв случай не мажеш по корена. Нищо по-различно като употреба от кристалите и силиконите за коса. Аз лично го изпробвах от една позната и няма да забравя още първия път, каква огромна разлика забелязвах - косата се заглажда страхотно, забравих за заплетените и изгорени краища на косата- ползвам пресата всеки ден по няколко пъти... Моята коса е мазна, като цяло, но не съм забелязала да се омазнява от олиото ( с него и без него на третия ден е мазна ) ... От всички продукти от този вид най-доволна съм от този.   Hug


И да вметна неща - прочетох цялата тема за хининовата вода и изпробвах. Второ шишенце ползвам - ефект относно растежа не виждам, но определено сложена на мокра коса в корените, водата определено спира омазняването.  Blush

# 54
  • Мнения: 15 379
Не успях след работа да търча за продукт, но няма да е Сайъс тогава. Ще взема нещо, не знам какво обаче...това препоръчаното дано го намеря наоколо.
Иначе ползвам кристали, всякакви спрейове с масла... Косата ми обаче е суха, започнах процес на изсветляване и тя горката страда.

Слагам хининова вода, уж за подхранване, купих си такава в спрей. Не виждам особен ефект, нито изсушава (не търся този ефект!), нито повлиява на растежа.

Нека се включат още дами с опит в термозащитните продукти, все е от полза.

# 55
# 56
  • София
  • Мнения: 119
Бързам да похваля керътин-теръпи-то на Ремингтън - направи ме чудна с едно движение, лесно и бързо Heart Eyes.
Утре ще търча за нов термозащитен продукт, харесах си един Сайъс помпа, дано го намеря в близкото ДМ.



Вместо Сайъс, ти препоръчвам L'Oréal Professionnel Mythic Oil.   Силно го препоръчвам на всички  Hug   http://www.beautycrazed.ca/2011/10/this-week-im-obsessed-with-loreal.html?m=1




(Ако решиш да си го купиш, не се подвеждай от евтините цени в интернет. Купи го от фризьор, ясно е че там ще има малка надценка, но поне продукта е оригинален! Поръчвала съм си от интернет, защото беше два пъти по- евтино от това, което съм купувала от фризьорски салон, но течността, няма нищо общо....)

аз бях много в чуденка между абсолют рипеър или про кератин термозащитал накрая поръчах прокератина и го чакам да дойде. дано остана доволна, че си трябва предпазване от пресите просто са смърт за косата. но ако не съм доволна от прото ще си взема това на мистик ойла щом казвате че е магичен  Grinning

# 57
  • Мнения: 186
Jubiri, на мен наистина ми се стори магическо, предвид състоянието на косата ми.  Hug  Не искам да натрапвам мнението си. Който иска да опита

# 58
  • София
  • Мнения: 119
Jubiri, на мен наистина ми се стори магическо, предвид състоянието на косата ми.  Hug  Не искам да натрапвам мнението си. Който иска да опита

в златна рибка има два вида
http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/mythic-oil/mythi … i-tip-kosa-125-ml
http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/mythic-oil/mythi … i-tip-kosa-125-ml
кой от двата е по добър и ти кой си ползвала-второто ли?

# 59
  • Мнения: 472
Наскоро си купих този модел на Ремингтън http://profesionalist.com/presa-za-kosa-remington-sleek-curl-s1051-71-7573.html и съм много доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт