Домакини 42/ и на плаж и в планината, с летни коктейли в ръката

  • 41 788
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 11 626
Вале то и на мен ми се ходииииииииииии  hahaha Браво на детенце   bouquet

# 436
  • Мнения: 843
И аз да намина. Гого спи, аз изчистих, сготвих един боб със свинско и седнах да ви нагледам.
Вале, много хубави снимки. Явно Мими се е забавлявала щом иска пак да ходи.
Калинка, и твоите снимки видях. Лъха спокойствие от тях.
Вио, как е Ванко? Дано да е по- добре.
Славче, приятна почивка.
Ние ще пътуваме другия вторник. И аз се притеснявам как ще реагира Гого макар и да са само 130 км.
Ма ко, и аз стискам палци за следващата игра. Да се похвалиш с награда.  Praynig А за главоболието- на мен ми помага аулин. И аз съм с мигрена, а и забелязах, че ако е мрачно и дъждовно не мога да стоя от болки.
За всички неспоменати много целувки.

# 437
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Привет!
Вио, как е Ванко?
Калинче, страхотни са снимките. И ти се престраши с твоя. Я кажи какво казва годината на коня за септември, че от сутринта както е тръгнало  ooooh!
Наемателите се изнасят след месец и още едно орязване на бюждета  #Cussing out Не, че са кой знае колко пари, но зимата са ми в помощ за големите сметки. А и септември колко разходи ще имаме  ooooh! Ще го измислим, къде ще ходим.
И от играта не спечелих, но там има време, днес започва
Ох, оплаках се
Славче, лек път и хубаво да си изкарате.
Трябва пак да хуквам, че трябва телефона там да спирав и тия смотльовци от Вивакм и на тях им трябва цял месец предупреждение
Гушки и цунки на всички  Hug

# 438
  • Мнения: 6 022
newsm45
Ще се побъркам , ама наистина ще откача.Детето от четвъртък е с хрема , за това е и в къщи , да ама днес към 13 ч ми заяви че го бои ухо. Почистихме го , след 5 мин пак същото и така докато не ревна че много го боли да ходим на лекар.Личната е до 12 ч което отпадна като вариант, реших че ще си платя за преглед на УНГ , отидох в поликлиниката , до обяд била ,в сряда щяла да e сутринта, не исках да рискувам и отидох в частната болница с която са в една сграда, прегледа го началника на УНГ  отделението предложи два варианта за лечение болнично с венозни АБ и домашно, предпочетох домашното, сега капем капки в ушите и давам сироп за кашлицата, утре при личната за второ мнение ще ходя че ми се струва че е топъл, а засега температура термометъра не отчита.Но много се ядосах в болницата ,знам че прегледа е 40 лв попитах още като отидох да платя , не след прегледа.Всичко добре въпреки че беше не много любезен слизам на регистратура заявяват ми че освен 40 лева лекарят е начислил и някакъв конкретен преглед ( вероятно това че с една миниатюрна фунийката гледа в ухото ) от 10 лв , всичко добре стиснах зъби ( защото детето продължава да реве в ръцете ми заради прегледа  ) и спокойно вадя плащам , но проблем на техните монитори услуга с такава цена не излиза излизат подобни но на стойност 20 и 30 лв , което се разминава с инструкцията която получават от отделението, следва пореден разговор с д-ра и в крайна сметка платих само 40 лв заради неразбориите им висяхме още 20-на минути за бончето. Сега дребчо подсмърча в леглото, виждам го че не е добре , ама не ми се иска да лежи по болници, ако се наложи не знам коя ще избера, уф дано не се налага...

# 439
  • Мнения: 1 826
Добър ден!
Джейми-дано мине от капките ухото,а иначе аз съм слагала на моята щерка алое листото като го разделя на две по една капка и успокоява,но трябва да е над 3 годишно.Като беше малка и действа.Ако проблема е в гърлото ще мине бавно и ако търпи топла кърпа на ухото се слага. Confused
Калинка-мерси за снимките!Красавица си ,а пейзажите ме оставиха  без думи.  bouquet
Обадиха се и майсторите за дограмата,свърших си задачите  за днес и аз,направихме покупки за щерката,после за рецепта от личната и утре на нова сметка пак по задачи. ooooh! Само дето ме болят краката вече и съм уморена,ама то такива шофьори-все едно са сами на пътя. Crossing Arms
Kупихме си прасковики и грозде и след малко сядам пак да си хапна и да почина.
Сложих да пека пълнени чушки да има за вечеря и ви пожелавам лека вечер!!! Hug

# 440
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Джейми, дано не е сериозно и бързо да му мине  Praynig

# 441
  • Мнения: 3 841
Здравейте, момичета! Вече съм на линия и ще съм си пак редовна. Куфарите са подредени, багажът по местата си, пазарувахме вчера и от днес започва отново домакинстването ми - доня Женоария отново ще се вихри.  hahaha ММ си поръча винен кебап, ще ми дадете ли рецепта?

Искам специално да благодаря на Марчето за гювеча, докарах го "жив и здрав" дотук. От този уикенд влиза в употреба. Към безумния списък с неща, които си донесохме, влизат кошче за боклук от Икеа, дето се закача за вратата под мивката, сухи червени чушки, мед, пшенично нишесте, огромни количества подправки и т.н. Направо луда работа ви казвам! Три огромни куфара плюс два по-малки. Дори бях помъкнала и тънка точилка за точене, ама не остана място за нея.  ooooh! Кажете сега не съм ли луда за връзване. А колко мая съм взела... дето не меся, не е истина! По две питки на ден да правя, пак ще имам за една година напред. А защо съм взела и прилично количество лимонтозу, никой не може да ми каже!  hahaha Дори не знам за какво ми е, ама виждам в магазина и мятам в количката, че евентуално някой ден ще го употребя.  Joy Joy Joy

На всички болни дечица пожелавам бързичко да се оправят!  Praynig
Сега излизам, получих си и нещата за картичките, които ги бях поръчала в щатите на един колега на ММ и сега трябва да си купя някакви кутии за съхранение. Хладно е, ама е слънчево, така че ще използвам.

# 442
  • София
  • Мнения: 2 265
Джейми, много е неприятно това с ушенцето. Не се притеснявай. Зависи каква е точна диагнозата. Ако е възпалено, не му мисли - даваш АБ от рода на медоклав, амоксиклав...- няма как да мине по друг начин + обезболяващи за възрастта. Забравих на колко ти беше детенцето... newsm78

Писенцето... ммм чак ми замириса на чушките, утре и аз ще пекна Peace

Смърфи, хубаво е у дома Hug Много се радвам, че се запознахме. Слънчево и добро момиче си. Кафето е много хубаво - да знаеш.

Калинка, хубава си, много! Не може да си друга, съдейки по постовете ти Hug

Ма ко, ще спечелите, не се притеснявай. Ти винаги печелиш Peace

Славче, лек път и хубаво да си изкарате.

Вио, как е Ванко? Дано да има късмет сестричката ти Praynig

Плами, ще го направите ремонта ще дойде и без да го мислиш Peace Дано новия клас на детенце ви допадне!!!

Стади, къде ще ходите другия вторник?

Валенцето, детето много хубаво язди коня и е добре прекарало. Можеш с право да се гордееш с децата си Hug

Липсва ми Марчето. Получи хубави армагани. Peace И на мен ми се иска да се размотавам по цял ден или да излизам когато искам..., ама все още не мога или трябва да съм с деца. Дано когато децата пораснат да имам сили и желание Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Дамчо, как мина първия работен ден?

Тити, кадаифа е трудна работа според мен, ама е много вкусен... Ако ти се получи, ще дадеш рецептата, нали? Wink

Бонболинка и аз ти съветвам да каже доктора точно какво ти е. Не се притеснявай предварително, ако можеш разбира се. Hug

Креми, ти къде си в момента, нещо ти изгубих дирите Laughing Hug Hug Hug

Контеска, възхищавам ти се! Браво на вас! Успех и късмет!!!




# 443
  • Мнения: 2 169
Привет, момичета  Hug
Ванко е добре, няма нищо общо с вчера. Ходихме сутринта до поликлиниката да го прегледат, но нищо конкретно не можаха да ни кажат. За съжаление не беше нашата си лл, та тази другата уж хубаво го прегледа, ама знам ли я. Изписа ни Осцилококцинум и каза да продължаваме с Вомитус Хийла, и в сряда пак на преглед. Но той видимо си е по - добре де. Щом успя и да ме ядоса  Heart Eyes Та така, детската градина евентуално ще я започнем в четвъртък. Само да сме здрави  Praynig
Джей, много ми стана мъчно за детенце  Cry Дано бързо се оправи  Praynig
Славе, лек път и весело изкарване  Hug
Мушкат, весело изкарване и на вас. И много поздрави на "Чайка" от нас  Wink
Смърф, с маята и лимонтозуто искрено ме разсмя  Laughing
Ма ко, успех в новата игра  Peace
Ох аз съм толкова уморена и така преядох... Animal Pig Сега се мразя, ама не бях яла като хората от вчера сутринта и познайте  Crazy Вече имам сили само да се добера до леглото и да гушна Деичка.
Лека от мен, до утре  Hug

# 444
  • Мнения: 657
Тук съм след първи работен ден - обичайната лудница. Сега предстоят две седмици бумащина и бюрокрация - много гадно, ама няма да се вживявам. Ще водя и ЗИП, което е ново за мен и ще съм класна на "най-дивия 5 клас" както се изказаха Mr. Green Плами, щом сме заедно петокласници, ако мога да съм полезна по БЕЛ, тук съм. Луска, хич и не си мечтай за времето без децата - направо изпадаш в безтегловност, аз още не мога да се нагодя. Смърфи, най-после на чужда земя, ама в къщи! Джейми, ушите много болят, но дано не се стигне до болница. Лек път на Славчето. Ма ко, вие сте по наградите, не се съмнявам в късмета ви. Тите, Писе - а да се види края на ремонта! Вале, Калинка - нямам думи за снимките! Детето-чудо. Добичето на Калинка - душичка, а собственичката - стра-хот-на дама! Неспоменатите - да ме извинят  bouquet, ама и да се явят да не ги мислим. Докато пиша и Вио дошла - радвам се за Ванко, а и нали утре е рожденик - да е жив и здрав!

# 445
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Добър вечер!
Изтормозих днес шефа, а му бях обещала да постоим повече в парка. като ми сервираха сутринта наемателите, че са за последен месец ми изнакна ходене насам натам. И до банката имах ходене отделно и до виваком да закрия телефона, пък не можело, трябвало да се плати до сега, след известно време системата като отчете плащането, тогава.Защо, като така или иначе ще излиза още една фактура.  ooooh! Много са свотани ния. Постояхме в парка, прибрах го хукнах до там пак, като го оставих на майка и се прибрах в 18ч.
Спертнах им на децата една пил. супа за утре, че ще гледам племенницата до петък. И утре ще имаме гостенче за цял ден.
Вио, радвам се за Ванко, дано утре е добре за рождения ден
Джейми, как е детето?
Смърфи, вместо да влачиш, свиркай ние ще пращаме. Малко се бави пристигането, ама колко му е един козунак да втасва 2 месеца  hahaha
Люска, радвам се да те видя в обичайните ти постове  Hug Ама пак не казваш как сте
Дами, ако сега им се виждат диви в 5 клас, какво ще казват за тях в 7-8ми. Предполагам, че си го установила, но по наше време класовете на които казваха "диви" бяха най-задружните и на учителите им беше най-лесно с тях. Просто влизаш под кожата на тарторите и те като внимават в клас и другите го правят.
Скрит текст:
Мен ме оставяха да си чета книга в час, или да си решавам кръстословица не ме занимаваха с нищо, само и само да съм там, поне 5ма учители. Иначе наставаше ужас, ние бяхме такъв клас Rolling Eyes до 8ми.
Хортензия, честита придобивка. Обеща да не липсваш, а пак те няма, кака изкарвате?
Креми, ти върна ли се?
Марче и теб те няма
Калинка, Плами, Бонболина, Писе, Тити, Ста ди  Hug
Дано не изпускам някой. Ще се помотая още малко и ще лягам, че утре рано ще ми доведат детето.
Лека нощ  Hug

# 446
  • София
  • Мнения: 11 721
Добър вечер, другарки мили!  Hug
Появих се !   Simple Smile
Какво да правя след като си имам задължения и не ми стига много времето. Все някъде тичам, все нещо имам да върша, но и от кафе не отказвам с приятелки. Някъде около 17-18 ч вече трябва да съм свободна и да седна с някоя моя приятелчица на кафе. Този момент не го изпускам.  Grinning После се прибирам, мятам се из банята, обикалям си китките които се отглеждат самостоятелно на терасата, пуша по няколко цигари наведнъж  Mr. Green и продължавам да се мотам. Ако има излизане  с М се приготвям за 5 минутки и хуквам отново на някъде си, а тези дни хубави и последни е често явление в моето семейство, както вече съм казала. Зимата ще си седна на трибуквието, тогава направо изпадам в зимен сън, както мечките.  Какво свърших днес ли, ами ходих да си накупя някои тоалетни принадлежности за морето, което ме чака, после в аптеката да си взема някое и друго лекарство, че на гръцки хич не ги разбирам, а там наставленията са все на тоз език, помотах се малко из чаршията, после пазарувах в итал. магазин за някое и друго лакомство  от месо,  после се прибрах някъде към 20 ч.  Починах си, ядох диня на корем и това е. Сега пуша.
Смърфи, ти най-сетне се прибра у дома си. Ами....почини си. Ти наистина ли го влачи този гювеч чак там далеко....ти си луда. Благодаря, че ме споменаваш с добро! Радвам се, че съм ти доставила маааалко удоволствие....домакински.  Mr. Green  Е, похвали се някой ден с гювеч на фурна. Давай снимка.  Heart Eyes
Джейми, детето вероятно е направило отит на ушето. Няма страшно, но АБ трябва да пие. Бързо ще ви мине.
Ма-ко, докъде я докара с твоите неприятности, има ли резултат вече?
Дами, хубава и спокойна година да имаш!
Вио, утре ще ви поздравя с празника на Ванко.
Стаи-ди, рядко ни пишеш, сега не си ли по свободна, има ли някой да ти помага. Голямо тичане е вероятно след дребното, а... Simple Smile
Тити и Писето да почиват след тези ремонти. А стига толкова вече!  Hug
Славуно, ти кога пътуваш, щото аз тръгвам на седми т.м. нали ме разбираш...най-сетне. Ако зависеше от  мен, щях да тръгна още миналата седмица.
Кремено, къде си бре?? Да ти пусна една биричка, та да се появиш . Ще ти пусна най-накрая. Избирай си!  Heart Eyes
Людака,  Hug
Скрит текст:
Ще мина пак.  Wink

# 447
  • Мнения: 644
Джейми аз съм с отити и гнойни ангини от дете.Помага ми само топла кърпа.Слагам с ютията и на ухото докато отмине.НЕ отмине ли директно съм по лекари.
Марче ще почивам.Свеки ще е е наказана да готви.Защото преди време като идва имаше изказване ,че съм я държала гладна представете си.Все едно съм заключила хладилника.
Смятам само да чистя и да си гледам детето.Да готви и пазари.Мога да й помогна.Ама за да не реве после да се оправя JoyА аз ще капризнича и ще викам като нея: А аз мусака не ям.После това готвила.Майка ми носи тиквеник.Тя не ядяла.После колежката какъв тиквеник прави ,ама не беше сладък. Joy
Мм каза да слагам розовите очила и да не се впрягам много.
Отивам да спя .Лека ви нощ!

# 448
  • Мнения: 922
Привет! Народа спи, аз кукам както обикновено. С някаква руска клавиатура сьм, ще ме извините, но нямам ер голям.
Вио,честит ти рожденик! Да ти е живо и здраво момчето, да е весел и послушен!
Тите, дишай дьлбоко! Колко време ще е на гости?
Лейди,страхотни снимки!
Ще откача с тая клавиатура! До утре!😘

# 449
  • Мнения: 11 626
Добра вечер   bouquet
Стади и за смятам да накисна боб за утре  Joy Не се притеснявай за пътуването - предполагам си имате столче за кола, ще му вземеш играчки и периодично ще му ги сменяш, ще пийнете по едно кафенце из пътя и ще стигнете   bouquet
Ма ко не са само виваком - аз имах ходене по мъките 3м. с м-тел...Не се притеснявай - нови наематели ще имаш  Praynig Пък за снимката ми - нямам фейсбук и ми стана гадно, че един вид се крия, а не е така. Не ми остана време днес да проверя прогнозите, но аз през цялото време се молех да мине август...Утре се надявам да имам време да си се занимая с тези материи и ще споделя.
Джейми дано детенце се е успокоило  Praynig
Писенце като не мога да се изфукам с моята градина - поне да ви покажа хорските  Joy
Смърфи   bouquet да си починеш на собственото креватче  Hug Хилят се те за лимонтозуто, ама и тук няма  hahaha
Скрит текст:
понеже се използва в направата на наркотици и бомби е забранена продажбата
Щом ти е оцелял всичкия багаж с прекачванията, значи си майстор в подреждането  Peace
Лус хубави сме!!! Който не ни харесва - няма вкус!!! Не се притеснявай и времето без деца ще дойде, а като ни е в кръвта забавата и хойкането - сили винаги ще имаме  hahaha
Вио наспи се добре, че утре те чака забавен ден!!!
Дами бързо влизаш в ритъм   bouquet Хубаво е, че имаш и нови предизвикателства!!!
Марче веднага се присъединявам към твоята компания  smile3546 и ти си една луда калинка  hahaha ама пък ще си починеш с кеф   bouquet
Тити голям твой фен съм   bouquet
Хортензия ще свикнеш с клавиатурата  Heart Eyes дет се вика - тва да ти е проблема  Joy
Спокойна нощ ви пожелавам и се гмуркам в леглото, че от утре вече имам строг режим - няма начин да се закъснява  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт