На пазар във Варна - 35

  • 49 450
  • 720
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 10 560
МОЛ Варна, може би ет.1, до ескалаторите.

# 496
  • Варна
  • Мнения: 5 218
Ми пак ще отида  значи... И без това уж имало ново зареждане Simple Smile Мерси.

# 497
  • Мнения: 321
Можете ли да ми препоръчате фризьор за дете, в района на Колхозен пазар/широк център? Време ни е за прическа, но понеже сме на 3, трябва някой внимателен да реже с ножица.

# 498
  • Мнения: 65
Някой да знае къде има олекотени завивки, но не от дебелите, а тънки, нямам претенции за цветове, за единични легла. И на добри цени, разбира се.

# 499
  • Варна
  • Мнения: 701
Къде има голям избор на детски пижами с анимационни герои, на вълна Малката русалка и Замръзналото кралство сме  Embarassed

# 500
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Трилитрови буркани къде има? Виждала съм в Лидл празни буркани, ама трилитрови май не съм  newsm78

# 501
  • Варна
  • Мнения: 320
Можете ли да ми препоръчате фризьор за дете, в района на Колхозен пазар/широк център? Време ни е за прическа, но понеже сме на 3, трябва някой внимателен да реже с ножица.
аз водя моя син срещу автогарата, в блока който е на Владислав, отзад в гаражите - фр. студио Теоник. по-голям непукист от този фризьор не съм виждала, сина ми пищи и се мята като заклано прасе, държим го двама души, оня си подстригва с усмивка, говори, и все едно нищо не се случва  Rolling Eyes
работното им време е малко странно, от 12 до 20ч., събота и неделя от 10 до 15, почивен ден четвъртък. трябва обаче да запазиш час, че понякога всичко е заето - 0899 61 72 74

# 502
  • Мнения: 11 348
В Елитис продават ли спирали на Мaybelline?
Ето от тези :

Скрит текст:

# 503
  • Мнения: 1 040
В Елитис продават ли спирали на Мaybelline?
Ето от тези :

Скрит текст:
Да!

# 504
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
МОмичета моля споделете къде има магазин за дънки - ама наистина класически дънков плат,че навсякъде са едни китайшъни и туркейшъни ластични,вчера успях само по Владислав да мина  Thinking

# 505
  • Мнения: 656
МОмичета моля споделете къде има магазин за дънки - ама наистина класически дънков плат,че навсякъде са едни китайшъни и туркейшъни ластични,вчера успях само по Владислав да мина  Thinking
Има едно магазинче на Ген.Колев срещу входа на Окръжна болница има оригинални модели дънки, доколкото знам са турски. Платът им е много хубав и моделите са оригинални, отиди да погледнеш може да има, това което търсиш Peace Само да те предупредя, че цените не са много ниски.

# 506
  • Мнения: 2 880
Stenly благодаря за отговора   bouquet
а да сте взимали платове от подлеза на гарата ? дали са хубави детските десени  Tired Praynig

# 507
  • Мнения: 355
Stenly благодаря за отговора   bouquet
а да сте взимали платове от подлеза на гарата ? дали са хубави детските десени  Tired Praynig

Аз съм купувала, доволна съм   bouquet

# 508
  • Мнения: 1 938
Здравейте! Къде във Варна мога да намеря кецове на Изабел Марант (оригинални или реплика)?

# 509
  • Варна
  • Мнения: 39
BrokenGirl , подобни модели съм виждала в Bianki  Wink

Общи условия

Активация на акаунт