На пазар във Варна - 35

  • 49 480
  • 720
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Sisley имат ли магазин в някой от МОЛ-овете?

# 511
  • Мнения: 142
Да имате идея къде мога да намеря евтина кухненска везна?
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 512
  • Варна
  • Мнения: 604
Другата седмица в Кауфланд ще има везна на 11 или 12 лв.  Peace

# 513
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Да имате идея къде мога да намеря евтина кухненска везна?
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Днес ги гледах в Джъмбо имаше малка за 3-4лв и по - голяма за 6-7лв нещо  от сорта беше Peace

# 514
  • Мнения: 395
Момичета, препоръчайте ми обущар,който да има калъп за разтягане на обувки?

# 515
  • Мнения: 1 931
Да ме насочите къде точно в района на Тракия или Колхозен пазар мога да намеря цветни връзки за кецове. Обикновено имам само 10 мин. на път за училището да взема малкия и ще съм благодарна да ме насочите към определен магазин.

# 516
  • Мнения: 680
Някой да знае из Лидъл, Кауфланд или Пикадили да има нар? Или евентуално от някъде чай от кори от нар?

# 517
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Момичета, препоръчайте ми обущар,който да има калъп за разтягане на обувки?


тъкмо днес видях такава табелка на вратата на обущар..

червеният площад - вървиш към спортна , по васил друмев (ако не се лъжа)
та след   ч. площад минаваш от  лявата страна , има малка градинка и после от по-новите кооперации , та някъде там. те са 5-6  дюкянчета

# 518
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Някой да знае из Лидъл, Кауфланд или Пикадили да има нар? Или евентуално от някъде чай от кори от нар?

В магазините "Дрога" няма ли? на пазара има 2, на чаталджа също има,  и срещу комикс клуб..

# 519
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Трябва ми обущар в района на колхозен пазар или бизнес хотела.
Благодаря!

# 520
  • Варна
  • Мнения: 239
Някой да знае из Лидъл, Кауфланд или Пикадили да има нар? Или евентуално от някъде чай от кори от нар?
Чай бях търсила, но така и не намерих. Затова тази година си купих нар от Била и съхранявам корите в хладилника.

# 521
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 475
Някой да знае из Лидъл, Кауфланд или Пикадили да има нар? Или евентуално от някъде чай от кори от нар?
Чай бях търсила, но така и не намерих. Затова тази година си купих нар от Била и съхранявам корите в хладилника.


аз си бях изсушила кора от един нар и я държа в шкафа при подправките. Още е рано за нар, миналата година края на октомври имаше навсякъде.

# 522
  • Мнения: 183
За всички, които търсят дрешки с Ана и Елза от Замръзналото кралство. Такива има в Карнивал кидс, също на колхозния срешу Елитис в едно магазинче, пижамки има в едно малко магазинче срещу ДЕПОбебе над Чаталджа.

# 523
  • Мнения: 125
И аз с едно питане, търся  химическо чистене, където почистват естествен велур? Имам някакъв спомен, че скоро някъде мярнах, но къде, не мога да се сетя?

# 524
  • Мнения: 113
Здравейте, момичета. Къде могат да ми нарисуват карикатура по снимка? Проверихме в МОЛ Варна, но цената не ни устройва. Благодаря предварително.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт