На пазар във Варна - 35

  • 49 529
  • 720
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 5 419
В Златни пясъци... ако още работят. Но е скъпо. 70 лв за двама души ми се върти из главата...  Rolling Eyes

# 526
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Идеи къде бих могла да занеса бебешка количка на ремонт - спирачката нещо се е скапала. Ако има значение количката е Чиполино. Втора ръка е, та нямам представа къде и дали има някъде сервиз из Варна. Thinking Rolling Eyes

# 527
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
И аз с едно питане, търся  химическо чистене, където почистват естествен велур? Имам някакъв спомен, че скоро някъде мярнах, но къде, не мога да се сетя?


Аз съм давала палто е едно хим.чистене в адвокатската градинка на Драгоман,същата верига има в Пикадилитата - Екоклийн май бяха  Thinking

# 528
  • Варна
  • Мнения: 478
Къде, освен в ТЦ Камко и магазина срещу Метро,  мога да намеря килими и мокети. Задачата ми е сложна да е с десен - пътища.

# 529
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Момичета, препоръчайте ми обущар,който да има калъп за разтягане на обувки?
Вчера оставих едни ботуши за разтягане.
Обущаря се намира в ГрандМол срещу Карфур-взе ми 8 лв  Peace

# 530
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Къде, освен в ТЦ Камко и магазина срещу Метро,  мога да намеря килими и мокети. Задачата ми е сложна да е с десен - пътища.

До ЖП гарата - като застанеш срещу Планет (заведението в градинката ) - уличката вляво - срещу китайската борса Земя на рози - има голям магазин за килими  Peace СЪщо на подлеза на Образцов Дом - като застанеш с лице по посока пазара - вдясно едно малко магазинче,но имат голям склад наблизо - там са турски,на сравнително добри цени,ето им го сайта http://www.kilimche.com/ гледам,че има няколко с десени пътища  Peace

# 531
  • Мнения: 125
И аз с едно питане, търся  химическо чистене, където почистват естествен велур? Имам някакъв спомен, че скоро някъде мярнах, но къде, не мога да се сетя?


Аз съм давала палто е едно хим.чистене в адвокатската градинка на Драгоман,същата верига има в Пикадилитата - Екоклийн май бяха  Thinking

Благодаря ти!  bouquet Ще проверя, в Палах мисля, че има също. Дано да ми вземат якетата. В Багра ми отказаха, не поемат риск.

# 532
  • Варна
  • Мнения: 478
Моргана07, благодаря ти! Този сайт не го знаех. За съжаление само един има с моите размери, но продължавам да търся Simple Smile

# 533
  • Мнения: 2 137
Идеи къде бих могла да занеса бебешка количка на ремонт - спирачката нещо се е скапала. Ако има значение количката е Чиполино. Втора ръка е, та нямам представа къде и дали има някъде сервиз из Варна. Thinking Rolling Eyes
Във вело ателието до нас често носят колички за ремонт.Може да провериш на място или звънни и попитай точно със спирачки дали се занимават.
http://www.djiro-bikes.com/index.php?go=kontakti&lang=bg

# 534
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Моргана07, благодаря ти! Този сайт не го знаех. За съжаление само един има с моите размери, но продължавам да търся Simple Smile


Вчера бях в Домко има голяма разпродажба на много неща провери ако искаш и там  Peace

http://www.e-domko.bg/product/1511-playground-965.html

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 14:05 от Капризче!

# 535
  • Мнения: 456
Къде мога да намеря спални бебешки комплекти за кошара на турската фирма ТАЧ(TAC)?Благодаря Rolling Eyes

# 536
  • Мнения: 680
В Офис 1 на Кино Тракия дали копират цветно? Имам един документ и ми трябва да го копирам цветно  newsm78

# 537
  • Варна
  • Мнения: 5 419
В Офис 1 на Кино Тракия дали копират цветно? Имам един документ и ми трябва да го копирам цветно  newsm78

Да.

# 538
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Идеи къде бих могла да занеса бебешка количка на ремонт - спирачката нещо се е скапала. Ако има значение количката е Чиполино. Втора ръка е, та нямам представа къде и дали има някъде сервиз из Варна. Thinking Rolling Eyes
Във вело ателието до нас често носят колички за ремонт.Може да провериш на място или звънни и попитай точно със спирачки дали се занимават.
http://www.djiro-bikes.com/index.php?go=kontakti&lang=bg


Ооо, благодарско!  Hug Отговора ти е "с един куршум два заека", защото и велоателие ми трябва.  hahaha

# 539
  • Варна
  • Мнения: 610
Къде мога да намеря спални бебешки комплекти за кошара на турската фирма ТАЧ(TAC)?Благодаря Rolling Eyes


 От Техномаркет в Гран мол съм вземала детски комплекти на Тач.Ако никой не ти даде конкретен отговор,попитай там и за кошарка Peace

Общи условия

Активация на акаунт