На пазар във Варна - 35

  • 49 484
  • 720
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 51
Благодрря☺

# 676
  • Мнения: 4 617
Здравейте, да питам тук, че темата е много оборотна. Някой знае ли в центъра къде преподават уроци по китара за деца?

# 677
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Здравейте, да питам тук, че темата е много оборотна. Някой знае ли в центъра къде преподават уроци по китара за деца?

в Младежкият дом  трябва да има

# 678
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Мисля, че има и в читалище Маяковски

# 679
  • Варна
  • Мнения: 478
Помним, помним Wink
Такива има на една фурна по Брегалница - на нивото на студ. общежития, но от другата страна на тротоара

Лалуни, благодаря ти! Преди да отида до там намерих в пекарна Софи срещу Пощата. Ако някой не е хапвал да ги пробва нарязани и препечени с масълце  Laughing

# 680
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
любими са ми.
Баба ги правеше, но слагаше и ким или мак.

# 681
  • Мнения: 2 487
Къде продават най-евтино сушени плодове ?

# 682
  • Мнения: 1 045
Евтина дънкова риза,дамска,някой да е забелязвал някъде? 

# 683
  • Мнения: 142
Евтина дънкова риза,дамска,някой да е забелязвал някъде? 
Видях много хубава и евтина около 20 лв. от червения площад като тръгнеш към общината в редицата на мтел, ПИБ,соларно студио, после има магазин за сувенири и точно под него е магазин за дрехи./дано го обясних добре/

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте, да питам тук, че темата е много оборотна. Някой знае ли в центъра къде преподават уроци по китара за деца?
Детето ходи на уроци при учителка, която преподава в близост до Албата на центъра. Много сме доволни. Ако искаш координати пиши, ще ти дам на лични.

# 685
  • Мнения: 1 045
Евтина дънкова риза,дамска,някой да е забелязвал някъде? 
Видях много хубава и евтина около 20 лв. от червения площад като тръгнеш към общината в редицата на мтел, ПИБ,соларно студио, после има магазин за сувенири и точно под него е магазин за дрехи./дано го обясних добре/
Много ти благодаря! Simple Smile

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 955
Къде има голямо разнообразие на плочки ?Специално за баня ме интересуват,искам да са с хубаво качество,на сносни цени.. Flutter

# 687
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Къде има голямо разнообразие на плочки ?Специално за баня ме интересуват,искам да са с хубаво качество,на сносни цени.. Flutter

http://www.jordy22.com/  имат 2 склада - единия е под магазина на Елдом,другия до Затвора  Peace

# 688
  • Варна
  • Мнения: 286
Здравейте, момичета трябва ми тапицер, за претапициране на кожен диван.

# 689
  • Мнения: 1 045
Момичета къде да намеря евтини дамски бодита,преди съм взимала от Шихото,но след като преместиха магазина веднъж съм поглеждала,но е малък и има малко стока?И мъжки кожени якета(изкуствена кожа) на прилични цени и качество?

Последна редакция: нд, 19 окт 2014, 21:55 от Liashka

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт