90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 269

  • 33 670
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 133
Nana, благодарим за хубавата тема! Позачетох се на първа страница и намерих доста полезни неща! Само снимките на момичетата не ми се отварят, поне не всичките.

Норе, мерси за уточнението! Смених шницела с бифтек. Този бульон и аз пак го забравих ooooh!

Bobybonta, тя тая твойта кандидатсвекърва няма да млъкне, щом е такава отсега. После ще има приказки от сорта, че не си гледаш добре децата, все ще изнамира с какво да те трови. Я у лево! Всяка жаба да си знае гьола!

Курдов, скри ми шапката с тези пет манджи. newsm20 Брависимо!

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 864
Хай, банда  Hug
Едва ви издирих, драскащи калпазанки  Laughing
Иначе съм надничала и съм донякъде в час с писанията ви...
Първо да кажа, че моето неядене и непиене ме доведе отново до долна нежелана граница от 54 кила и ако не забравя пак да ям и пия тези дни, ще си приложа малко смесено хранене май...А иначе като се гледам, се виждам дебела  Rolling Eyes Снощи си гледах снимки от преди 3-4 години, когато пак бях 55-6 кила и се виждам много фина на снимките, а като погледна надолу, се виждам дебела - нещо не ми е наред в главата май  Embarassed Пиша ви го това за червена лампичка и докъде и как да я караме с тези диети...
Я сега да видим след 3 чаши вино какво друго имах да ви казвам  Blush
Мече, тоя твоя мъж ти каза, че му писнало само той да изкарва прехраната?! Сериозно? И иска второ дете? Не е истина, ако правилно съм разбрала  Sick Иначе за работодателите - имаш си някаква работа и чакаш по-добра - не очаквай да я намериш с първото ходене на интервю.
Скрит текст:
Моята втора специалност е БФ, но това си остава наша тайна, нали  Laughing Изтормозиха ни по време на следването и знаех, че НИКОГА няма да ми потрябва... и когато някой мой стюдънт попита това с у или о е, аз му казвам, че учим английски, а не български:))))
Бонте, аз също съм минала през това... И съм си мислела... някой да ми беше казал, че ще си имам това слънчице един ден... Та - както се знае, конкретният човек се зачева и ражда САМО ВЕДНЪЖ и затова си чакай това слънчице, на което му е писано да го има!  Hug А за свекърви хич не ми говори! Знаеш ли моята бивша свекърва-вещица как ме е зацелувала де що ме срещне в последните години, а преди как ми тровеше живота... Не ща да си помисля, че и аз ще съм свеки един ден  Laughing
Пука ми за всички вас, много...  Hug iangelova, и за теб ми пука ве!;)  Hug
На отиващите на почивка желая най-приятни преживявания според собствената им идея за ваканцийка!
Вели, аз принципно съм ЗА режимно;) излизане, ако ще само аз и ти да сме си, но тези дни ходих до роден Бургас уж да отпусна малко и да видя нашите, а тооо...
Скрит текст:
прекарахме 48 часа около интензивното - татко май се развълнува от посещението ни и го приеха със симптоми за инфаркт... не е за разправяне...
Пък като се прибрах, текат едни виртуални сърденки с ММ, ама грандиозни... ей сега му написах прощално писмо на мейла, но го оставих в Чернови да попремисля утре некои неща... Оффф, като ми минат тези историйки, ще ти драсна да посъберем софийски фиданки на кафе;)
Мили ми фиданчици, действайте в борбата с грамче-грамче-килограмче, ценете се такива каквито сте и се радвайте на живота!  Hug До!

# 47
  • Мнения: 51
Нан, хубава отпуска да си изкараш. Боби, свекървата ясно, приятелят ти как реагира е по- важно!
И ми напиши пустата рецепта, за пустия му доматен сос newsm78

# 48
  • Мнения: 249
  Добро утро взимам от Иркиното кафе, че луда кат мен как става в събота толкова рано незнам Joy

  Много съм отекла нещо, вчера ориза не беше добре осолен и поръсих сол и сега е ужас. Може и от жегата да е снощи доста вода пих, едвам си държах четката за зъби пръстите са ми като кебапчета. Ще се тегля по-късно, но ориза явно не е от от бобовите от които свалям.

  Днес въглехидратен
з. фреш грейпфрут
о. 2 пълнозърнести багетки с кьополу
в. 2 кроасана с нуга от Лидл, ред черен шоколад
 
   Снимките на първа страница са само на Нана и още едно момиче които линкове виждам аз. Има ли и други къде да ги разгледам?

  Бонита, желая ти успех и скоро да си щастлива с това което желаеш. За свекито..и аз имах проблеми, но надживяха ли нещата незнам сега всичко е наред. Не се настройвай че нон стоп ще е това отношение.  Hug Мъжът ми винаги ме е подкрепял де, това също има значение.

  Приятна почивка на отпускарите. Завиждам им тайно. Моята ваканция е дълго очаквана и е септември. Мъжо не можеше да отсъства и не сме почивали заедно лятото повече от 5години. Нямам търпение да идва средата на септември. Heart Eyes Морето го видях само по време на командировките ми, но време за плаж не съм имала.
   
   Хубав и минусов уикенд Hug

 

 

# 49
  • Мнения: 78
ДОбро утрооо  Hug Колко е хубаво да е събота и да почивашш  Grinning
Ирка, благодарско за кафето. Не мога без него, всяка сутрин ти го търся Hug
Ману, и аз като теб съм луда  Laughing Събудих се 7 и 30 и се мъчих, мъчих и викам яя ставай да си направиш едно кафенце и да видиш форума Laughing

Най накрая дойде отпуската, голям кеф ви казвам. 2 седмици ще си "почина" уж. Ще правим ремонти ии почивка няма да видя, но пък е за хубаво и уютно 
Вчерашното меню:
З: нектарини
О:таратор+кашкавал
В: на палатка- 2 кебапчета+1 кюфте
И днес кантара ме зарадва -900 от плодов, т.е 57.6
Аз за белтъчен не се притеснявах толкова, защото има скара и все ще се намери за ядене. Притеснявах се за варивата, че има само пърж. картофи, ноо за мой най голям късмет има и картофена салата и бобена и варена царевица, така чее обяда и вечерта ще ги намисля според това какво ми се яде, т.е царевица  Laughing Laughing
Хах, голям съм идиот станах рано уж наспана и сега докато пиша и ми се доспива и прилягва, но вече мандалото лопна  Laughing Винаги правя така  Whistling

На всички отпускари приятна почивка Hug
И много минусии в ноовата тема  Praynig
Хубава събота  Heart Eyes

# 50
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Дружина, решихме ли за 15 септември старт? Да започвам настройването:)

   Аз съм ЗА. С тебе съм.

                 

   Самоцитирам се и се поправям.

    Мисля да започна/започнем следващата врътка от 13 СЕПТЕМВРИ - събота, така първият ни плодов ще съвпадне с фазите на луната - последната четвърт на 16 СЕПТЕМВРИ.  Какво ще кажете - с мен ли сте?

  Уф, отивам да спя, че е вече 11, а утре ме чака дълъг и скиторещ ден Simple Smile.

# 51
  • Мнения: 2 108
Здравейте и добро утро  bouquet
След стриктен белтъчен вчера- днес +800гр Shocked, защо? Обяснете ми,моля!

# 52
  • Мнения: 249
Здравейте и добро утро  bouquet
След стриктен белтъчен вчера- днес +800гр Shocked, защо? Обяснете ми,моля!
 
   Задържала си течности. И моят бобов беше стриктен и другите дни, но съм с 1.400 на плюс от последната четворка. Надявам се днес след въглехидратите да се поизчисти.

   Тази четворка всеки ден съм на плюс за белтъчния и бобови...незнам кво става. Дано да е вода от жегите задържана.

# 53
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Добро утро   bouquet
Благодаря ви - думи нямам, за да изразя чувствата си от мощната подкрепа , която получих тук Hug Hug Hug Hug Hug Hug-за всички вас
Танче, естествено, че ме е защитил и е забранил да слуша клюкарките , но вазата вече е счупена - винаги ще ме гложди неприятното чувство . Карай- да приключим темата.
Ти за сугото ли питаш ? Ето ти го -
в тиган се запържва леко чесън , после се изважда за да не прегори  , слага се лукът, запържва се и той, тикаш доматите , може чисти, може и с чушки - изваряваш до желана гъстота, връщаш чесъна, слагаш подправките - аз слагам сол ,чер пипер, кимион и малко босилек  и си готова .
И за да си спомняш за мен винаги - тикаш и яйца вътре да се забулят  Laughing

# 54
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Здравейте и добро утро  bouquet
След стриктен белтъчен вчера- днес +800гр Shocked, защо? Обяснете ми,моля!
 
   Задържала си течности. И моят бобов беше стриктен и другите дни, но съм с 1.400 на плюс от последната четворка. Надявам се днес след въглехидратите да се поизчисти.

   Тази четворка всеки ден съм на плюс за белтъчния и бобови...незнам кво става. Дано да е вода от жегите задържана.
Погледнете си календарите - по овулация и преди цикъл теглото се покачва . Не сте качили сланинки, споко. Laughing

# 55
  • Мнения: 2 108
Благодаря за бързите отговори, вероятно задържам вода, овулация няма как (преди години претърпях операция, която подозирам, че беше допълнително ускорена от диета Дюкан) #2gunfire.
Много е неприятно -от предишния плодов съм 1,500кг нагоре, толкова се радвах на цифрата тогава... Но, както казва Нана, не сме се "разхубавили" за 20 дни, така че бавно и славно към целта.
Успешен ден!

# 56
  • Мнения: 249
Благодаря за бързите отговори, вероятно задържам вода, овулация няма как (преди години претърпях операция, която подозирам, че беше допълнително ускорена от диета Дюкан) #2gunfire.
Много е неприятно -от предишния плодов съм 1,500кг нагоре, толкова се радвах на цифрата тогава... Но, както казва Нана, не сме се "разхубавили" за 20 дни, така че бавно и славно към целта.
Успешен ден!

   И аз не съм ни в овулация , ни пред цикъл и също като теб съм 1.500 нагоре. Вода ще да е!
 Бонита, то луни, овулации, цикли...аман от наште женски щуротии.
   
    И корема ми издут като балон, поне почнах да чистя посещавам вц-то редовно от сутринта. Сега отивам на фитнес, хайде време е да се разкърша.

# 57
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Здравейте фиданки! При мен е голяма скука. От 6 до сега - 5 броя клиенти. Чистих, правих заявки, две доставки... Но времето не минава.
За днес: закусих две ябълки, горе долу половината хвърлих - загнили бяха отвътре.
О - готвен боб от буркана и домати салата с  малко лук
В - мисля кроасан и ред черен шоколад, но другата част от шоколада ще седи ще ме гледа докато се прибера...
  Embarassed Joy
И мнооого вода. Запасил съм се с 3 литра, но ако не стигне - нали продавам, ще си самопродам една бутилка. Проблемът е че в магазина няма WC и всеки път трябва да заключвам и да ходя в заведението отсреща. А водата иска да излиза...
Приятна отпуска на вички! Приятен почивен ден на останалите! А ако има и други луди като мен - приятна работа  hahaha
  bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 292
Здравейте и добро утро  bouquet
След стриктен белтъчен вчера- днес +800гр Shocked, защо? Обяснете ми,моля!
 Може би просто качваш от белтъци,като мен.Засечи си на кантара кои храни как ти влияят и не се шашкай така за един +.Не може да имаш само минуси.Ще има плюсове и минуси,но важна е цялостната тенденция надолу Peace
 Курдов,как изкарваш с по един кроасан за вечеря?Количеството на сладката вечеря е 200гр.,а кроасанът е 80гр,ако не се лъжа.Хапни още нещо,недей да гладуваш така Peace

 Да кажа аз някоя добра дума за мойто свеки,че гледам много лоши има тука.Винаги ме е подкрепяла във всичко.Явно си зависи от самия човек.Вкъщи мама е "свеки" Laughing Винаги се бори със зъби и нокти за нас,за сериозните неща,но иначе за дреболии може да ни скъса нервите и ВИНАГИ тя е правата Wink

 Боби,на това сосче отдавна съм му хвърлила око,но с препечени пълнозърнести филийки иии може би някоя печена чушка Heart Eyes
 Отивам да си взема един душ,да облека някое рокле и заминавам на кръщене да    bigdance2

# 59
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
ВАСИЛЕВА - слушам и изпълнявам - довечера - два кроасана  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт