90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 269

  • 33 683
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
Здравейте!Имам един въпрос-може ли в плодовия-зеленчуков ден да ям само зеленчуци?Има ли някоя от вас,която да прави така?Вчера бях на плодове... е ям ги с огромно нежелание (не съм им голяма фенка на плодовете),едвам се насилих да изям две ябълки за целия ден.Или поне единия път да ям плодове а другия път зеленчуци.Дали диетата ще има същия ефект?Или да си ям плодовете и да си мълча  Joy

# 31
  • Мнения: 14 170
Нана   bouquet
Боби  Hug Hug Hug
В понеделник с малкия пак постъпваме в болницата за контролни прегледи и изследвания. От септември смятам да се присъединя към оформящата се групичка. В тази нечовешка жега не ми се готви, но за сметка на това много ми се ... яде. Незнам какво става с мен. Rolling Eyes
Честит празник на именниците! Да са живи и здрави!  bouquet

# 32
  • Русе
  • Мнения: 4 776
raya_xristova може да ядеш зеленчуци, но да са неовкусени - без сол или други подправки  Peace в плодовия Simple Smile
Фифи,
Скрит текст:
от Читанката ги тегля Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 19:37 от desi_mama

# 33
  • Мнения: 292
Здравейте!Имам един въпрос-може ли в плодовия-зеленчуков ден да ям само зеленчуци?Има ли някоя от вас,която да прави така?Вчера бях на плодове... е ям ги с огромно нежелание (не съм им голяма фенка на плодовете),едвам се насилих да изям две ябълки за целия ден.Или поне единия път да ям плодове а другия път зеленчуци.Дали диетата ще има същия ефект?Или да си ям плодовете и да си мълча  Joy
Може,не е забранено да се хапват неовкусени зеленчуци в плодов ден.Аз не бих ти препоръчала да караш само на зеленчуци в плодов ден.Един от принципите,по които работи 90ДД е ротацията на въглехидрати:Б-В-ВГХ-П(в първия ден има най-малко въглехидрати,във втория повече,в третия още повече и в четвъртия-плодовия ден са най-много).Зеленчуците не съдъдржат толкова въглехидрати като плодовете.Мой съвет е да не ги правиш изцяло на зеленчуци,а да речем 50 на 50(половината хранения плодове,а другата половина зеленчуци),щом толкова не обичаш плодовете.
 Отивам да гледам "Люси".Дано си заслужава,че последните ми няколко ходения на кино бяха #Cussing out

 Dara88,дано всичко е ок с малкия Hug Ох,и аз съм все гладна,ама май защото трябва да ми дойде до няколко дни.Имам чувството,че ще изям цял вол(както казва баба ми Laughing ),ако си го позволя,разбира се Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 721
С интерес се записвам   chef
В белтъчния ден нали е допустимо да не консумирам бульона?

# 35
  • Мнения: 29
ppvasileva , desi_mama Благодаря!Значи решено е 50\50.Например до обяд плодове,на вечеря зеленчуци?

# 36
  • Мнения: 162
Здравейте, днес отново подминах кантара, утре също. Да се отчета :
З- фреш портокал
О- варен ориз с грах
В- половината от обяда.
Днес не съм яла салата. Утре си мисля, че ще прибегна до павилиончетата за закуски около офиса за въглехидратен - геврек и кифла с мармалад ми звучат идеално!!!
Нана, благодаря за темата.

# 37
  • Русе
  • Мнения: 4 776
В белтъчния ден нали е допустимо да не консумирам бульона?
Много от момичетата тук не го консумират.

# 38
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Здравейте банда  bouquet
Нана - благодаря ти за темата и всичко останало, дето ще напиша по-долу   bouquet Hug
Аме не мога да ви смогна, а не съм влизал само от обяд...
Днес станах главен готвач   chef. Прибрах се в един на обяд и до 16.15 врътнах ... Пет манджи. Приемам похвали и аплодисменти. С мултикукъра врътнах два боба -един чист с моркови и чушки за мен, и един за семейството с месо.После по рецептите на Нана сготвих: картофена супа със зеленчуци, спанак с ориз и яхния от грх. Спазих точно рецептит. Е в количества наполовина, все пак. За първи път готвя спанак. В яхнията сложих и два моркова защото ми останаха от боба. Супата я врътнах с пасаторе. Послушах дадения ми тук съвет и сложих манджите в буркани с винт - боб и супа за събота и яхния и спанак за неделя. И СЕ УСЕТИХ.... Всичко е варива newsm12 fight
И сега заръчах на жената за утре да изпържи тиквички за неделя вечер с кисело мляко копър и чесън. А за събота вечер ще взема един кроасан и ред черен шоколад.
Иначе манджите станаха супер вкусни. Така ги оцениха децата. Като се прибрах от работа от яхнията има само в буркана който заделих  Joy
Приятна вечер на всички   bouquet

# 39
  • Мнения: 1 988
Здравейте, девойки и младеж, в новата ни тема!
Днес закусих с едно малко бананче, обяда беше ориз с гъби и салата от домати и краставици, вечеря пържени картофи във фритюрника с една лъжица мазнина и салата.
Утрешният ден ми е много любим, но никога не го оплзотворявам както ми се иска.
Планирам за обяд хлебче от пълнозърнесто брашно и салата. За вечеря може би същото.

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 47
Благодаря на Нана за новата тема. От мен:

Привет и довиждане!
Утре рано заминаваме на пътешествие в Рила, Пирин и Родопите. Малко ми дойде в повече след натоварен ден да събирам и багажи ( добре, че през седмицата си помогнах). Толкова съм изморена и изнервена, че още не мога да се зарадвам. Няма да се отказвам от режима- подготвила съм се. Пък и нищо не ме блазни с такава сила, че да му се отдам. За утре- плодов- съм се запасила със сини сливи, 2 банана, суров микс  и  нектарини за по път. Замразявам си вода във фризера....
Успехи на всички и ще се обадя, когато се върна.

# 41
  • София
  • Мнения: 12 561
Курдов, много се радвам, че е било вкусно на момчетата. За следващото ти вдъхновение за готвене им направи свинската плешка в гювеч или пилето лютика под прикритие  Wink

Аз най-сетне съм ОТПУСКААААААААААААААААА  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Чак не мога да повярвам, че имам цели 16 дни почивка. Утре имам да посвърша малко задачки, като да изкъпя метлата и в неделя сутрин ставам, събирам багажа и тръгваме към Дивия Северозапад  hahaha

# 42
  • Мнения: 2 109
Здравейте, сутринта имах 800гр плюс спрямо предишния плодов (знам си защо Embarassed), днес си карам режимно на белтъци- утре ще видим какво ще покаже кантарът.
На всички отпускари приятно изкарване и зареждане с положителна енергия.

# 43
  • Мнения: 13 033
Курдов, бравус, обявявам те за най- добрия мъж кулинар в темата ни:)
Бабе, ползотворна почивка ти пожелавам, тази година доста здравословни проблеми те застигнаха, заслужаваш да отмориш старите кокали:)
Дружина, решихме ли за 15 септември старт? Да започвам настройването:)

# 44
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
Дружина, решихме ли за 15 септември старт? Да започвам настройването:)

   Аз съм ЗА. С тебе съм.

   Даре, успех от понеделник, стискам палци за хубави резултати  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed .
  
   И не гледайте това около кафето, то е за утрешната ми вечеря, преди луДуването  Grinning .

                  

   Брадичке, липсваш ми, разпиши се  Hug .

Общи условия

Активация на акаунт