Какво харесвам в мъжа ми

  • 29 015
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 46 518
Ох, явно са сериозни нещата Mr. Green

# 106
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Няма какво да го увъртате и да заблуждавате самите вас че харесвате дрехи,усмивка и очи в мъжа.Най-важното в един мъж е естествено члена му.

Това, надявам се, беше сарказъм  hahaha

Иначе по темата - всичко му харесвам. Даже и недостатъците

# 107
  • София
  • Мнения: 1 176
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

Тема от преди една година само член може да я вдигне, да.  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 2 650
Жената доскоро имаше доживотна любов със старец, после гроба му рисува и украсява......та нормално е някак си да оценява сега други неща.

 Леле,  тази ли е  Crazy...забравих ѝ стария ник, но  ако е тя... там нещата са  ...бе, не  за смях много Confused

# 109
  • Мнения: 54 445
Жената доскоро имаше доживотна любов със старец, после гроба му рисува и украсява......та нормално е някак си да оценява сега други неща.

Ти как разбра, че е тя? Crazy

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile
e, всеки решава за какво да се омъжи - едни за член, друг за пари, трети - да не са сами ...тук-таме още и по любов се омъжвали...така поне разказват градските легенди  и  форумите  Laughing

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 19:34 от rosi81

# 111
  • Мнения: 420
Жената доскоро имаше доживотна любов със старец, после гроба му рисува и украсява......та нормално е някак си да оценява сега други неща.

Ти как разбра, че е тя? Crazy
А, то очи боде! Не и помня стария ник, но е тя, друга такава захаросано-морбидна няма, поне у форума де!

# 112
  • Мнения: 54 445
Много си е подобрила правописа, затова се усъмних да не е друг потребител.

# 113
  • Мнения: 1 355
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

Тема от преди една година само член може да я вдигне, да.  Mr. Green
Joy Joy Joy

# 114
  • София
  • Мнения: 11 472
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

Тема от преди една година само член може да я вдигне, да.  Mr. Green
Joy Joy Joy
Темата е отпреди 2 год. поне,  як член значи ще да е

# 115
  • Мнения: 73
За каква потребителка говорите нещо не ми е ясно.Нова съм във форума.
И изобщо не зная какво обсъждате и какви старци.Старците са в старчески домове.Старците са на село.Какви любови със старци.Какви гробища.

Последна редакция: сб, 04 фев 2017, 11:33 от Say i love you

# 116
  • Мнения: 54 445
За каква потребителка говорите нещо не ми е ясно.Нова съм във форума.
И изобщо не зная какво обсъждате и какви старци.Старците са в старчески домове.Старците са на село.Какви любови със старци.Какви гробища.

Тези неизменни редакции доказват, че си ти, Айс. Peace

Общи условия

Активация на акаунт